Instagrami kasutamine veebis arvutist

Kui veedate suurema osa ajast arvutiga töötades, võiksite Instagrami juurde pääseda ja seda oma töölaua brauseris kasutada. Saate sirvida oma voogu, rääkida sõpradega ja postitada fotosid ja lugusid veebis Instagrami.

Instagrami töölauaveeb hakkab mobiilirakendust lähemalt kajastama. Ametlikult ei saa te oma arvutisse fotosid oma voogu postitada ega Instagrami lugu lisada. Mõlema jaoks on olemas lahendus, kuid sellest hiljem.

Kuidas sirvida Instagrami oma töölaual

Kui logite oma lemmikbrauseri kaudu oma Instagrami kontole sisse, leiate sama tuttava voo ainult laiemalt. Instagrami töölaua veebisaidil on kahes veerus paigutus, ülaosas tööriistariba.

Oma voogu saate kerida vasakpoolses põhiveerus. Samuti saate klõpsata karussellipostitusi, vaadata videoid, nagu postitusi, või lisada kommentaare.

Kõike, mida saate mobiilirakenduses sirvida, saate sirvida ka veebisaidil. Klõpsake nuppu Avasta, et näha, mis on Instagramis trendid, või südame ikooni, et vaadata kõiki oma märguandeid.

Paremal leiate jaotise Lood. Selle inimese loo vaatamiseks klõpsake profiilil.

Instagram mängib järgmise loo automaatselt või võite järgmisele lülitumiseks klõpsata loo paremal küljel. Võite vaadata ka Instagrami Live'i videoid - klõpsake lihtsalt vaatamiseks loo kõrval märgendil Live.

Instagram Live on tegelikult parem töölaual, sest kommentaarid ilmuvad video küljel, mitte selle alaosas, nagu seda tehakse mobiilirakenduses. Samuti saate ekraani oma teleri peegeldada, kui soovite Instagram Live'i videoid vaadata suuremalt ekraanilt.

Kuidas saata sõnumeid Instagram Directi kaudu

Instagram tutvustas hiljuti veebis ka Instagram Directi. Sarnaselt WhatsAppi veebile saate nüüd täieliku sõnumside, sealhulgas märguanded, otse oma brauseris. Lisaks sõnumite saatmisele saate oma arvutist luua ka uusi gruppe, saata kleebiseid ja jagada fotosid. Ainus asi, mida te ei saa teha, on kaduvate sõnumite, kleebiste või GIF-ide saatmine.

Pärast Instagrami veebisaidi avamist brauseris klõpsake nuppu Otsesõnum.

Näete kahe paaniga sõnumside liidest. Võite klõpsata vestlusel ja alustada sõnumite saatmist või valida uue lõime või rühma loomiseks nupu Uus sõnum.

Tippige hüpikaknas selle konto või isiku nimi, kellele soovite sõnumi saata. Kui soovite grupi luua, valige mitu profiili ja klõpsake vestluse alustamiseks nuppu „Järgmine“.

Samuti võite klõpsata mis tahes postituse otsesõnumi ikoonil, et see vestlusesse saata, täpselt nagu mobiilirakenduses.

Postitage oma arvutist fotosid ja lugusid Instagrami

Kuigi saate voo ja sõprade sirvimiseks kasutada sülearvuti või töölaua Instagrami veebisaiti, ei saa te seda siiski oma profiilile või Instagrami lugudesse postitamiseks kasutada. Loodame, et Instagram lisab selle funktsiooni peagi töölaua veebisaidile, kuna see aitaks paljusid loojaid ja sotsiaalmeedia juhte.

Seni saate aga kasutada lahendust. Kuna see funktsioon on saadaval Instagrami mobiiliveebis, peate rakenduse lihtsalt arvama, et kasutate arvuti asemel mobiilibrauserit.

Seda on tegelikult üsna lihtne teha. Saladus on teie brauseri kasutajaagendi muutmine iPhone'i või Android-telefoni omaks. Kõik suuremad brauserid, sealhulgas Chrome, Firefox, Edge ja Safari, võimaldavad teil seda teha ühe klõpsuga. Lihtsalt veenduge, et valisite võimaluse, mis jäljendab Android-seadme või iPhone'i brauserit.

SEOTUD:Kuidas muuta oma brauseri kasutajaagenti laiendusi installimata

Kui olete kasutajaagendi vahetanud, lülitub vahekaart Instagram (ainult) üle mobiilipaigutusele. Kui see nii ei ole, värskendage vahekaarti muudatuste sundimiseks. Ilmub ka võimalus fotosid ja lugusid postitada.

Kui teil on kasutajaagendi vahetamise ajal segadust või eelistate püsivamat lahendust, soovitame Vivaldit. See on Opera loojate võimas ja kohandatav brauser.

Sellel on veebipaneelide funktsioon, mis võimaldab teil vasakul asuva veebisaidi mobiiliversioone dokkida. Seejärel saate paneeli igal ajal avada või sulgeda.

Selle kasutamiseks klõpsake pärast Vivaldi allalaadimist ja avamist külgriba allservas plussmärki (+) ja tippige seejärel Instagrami URL. Seal klõpsake URL-i riba kõrval asuvat plussmärki (+).

Instagrami paneel lisatakse koheselt ja selle mobiiliveebisait avaneb veebipaneelil. Pärast oma kontole sisselogimist näete tuttavat Instagrami mobiilirakenduse liidest.

Fotode voogu postitamiseks klõpsake allosas oleval tööriistaribal plussmärki (+).

See avab teie arvuti failivalija. Valige fotod või videod, mida soovite jagada. Seejärel saate jälgida sama muutmis- ja postitamisprotsessi, nagu tavaliselt mobiilirakenduses. Saate tippida pealdisi, lisada asukohti ja inimesi märgistada.

Instagrami loo postitamise protsess sarnaneb ka mobiilikogemusega. Instagrami avalehel klõpsake vasakus ülanurgas nuppu Kaamera.

Pärast foto valimist avaneb see Instagrami lugude redaktori pehmendatud versioonis. Siit saate sisestada teksti ja märkusi (te ei saa siiski kasutada Instagrami efekte). Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu „Lisa oma loole”.

Nüüd, kui teate, kuidas Instagrami oma arvutis kasutada, lugege näpunäiteid oma välimusega fotode postitamiseks.

SEOTUD:Parimate Instagrami piltide üleslaadimine


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found