Mis on Throwaway Redditi konto ja kuidas seda luua?

Redditis on kõik teie postitused ja kommentaarid seotud teie kasutajakontoga. See on tavaliselt hea, aga mis siis, kui soovite postitada anonüümselt? Selleks on viskekonto.

Mis on viskekonto?

Viskekonto on ajutine konto, mida kasutatakse kindlal eesmärgil - mitte teie peamine Redditi konto. Teie tavaline Redditi konto võib sisaldada teie nime või muuta teid postituste ajaloo kaudu tuvastatavaks ja see võib olla piirav. Kui soovite, et saaksite küsimuse esitada või kommentaari jätta, ilma et keegi teaks, et see olete teie, vajate viskekontot, mida ei saa tuvastada.

Redditi viskekonto kasutamise põhjused on järgmised:

  • Finantsasjade arutamine
  • Rääkides isiklikest või piinlikest probleemidest
  • Küsimuste esitamine tööandjaga töötamise kohta
  • Iga teema, kus soovite midagi vabalt arutada, ilma et teid identifitseeritaks

Isegi kui kasutate tavaliselt varjunime veebis, võiksite tundlikke asju postitada viskekonto abil. Interneti-detektiivid ei saa kõiki teie kommentaare läbi vaadata ja leida vihjeid, et teada saada, kes te olete.

Pidage meeles, et konto, mida pole võimalik tuvastada, ei kaitse teid ütlemise eest, mille abil saate välja selgitada, kes te olete. Olge ettevaatlik, millist teavet jagate.

Mõistet „viskekonto” kasutatakse ka muud tüüpi veebis olevate kontode jaoks, alates e-postist ja sotsiaalmeediast kuni veebimängudeni. See on mis tahes ajutine konto, mis pole teie peamine konto.

Kuidas luua viskekonto Redditis

Redditi kontod on tasuta ja loodavate kontode arv pole piiratud.

Soovi korral võite jääda sisselogituna oma tavalisele Redditi kontole, kui kasutate viskekontot. Lihtsalt avage privaatse sirvimise (inkognito) aken, käivitage mõni muu brauser või kasutage mõnda muud brauseri profiili.

Külastage Redditi ja klõpsake lehe ülaosas valikut "Registreeru". Kui olete juba sisse logitud, peate kõigepealt välja logima.

Sisestage kasutajanimi ja parool. Kasutajanimi võib olla mis tahes, kui see on kordumatu, kuid ärge valige kasutajanime, mida olete mujal kasutanud. Valige kindlasti kasutajanimi, mis pole seotud teie tavalise Redditi kasutajanimega. Mõned inimesed panid konto nimele isegi viskamise.

Konto loomiseks ei pea te sisestama e-posti aadressi - lisateavet selle kohta leiate hiljem, kuid enne nupul „Registreeru“ klõpsamist peate märkima kasti CAPTCHA.

Tühjendage kõik teie jaoks valitud alamreditsid ja klõpsake nuppu "Lõpeta".

Teid logitakse Redditi sisse oma uue viskekontoga.

Kas peaksite lisama e-posti aadressi?

Tõenäoliselt märkasite, et ei lisanud oma konto seadistamisel e-posti aadressi. Sa ei tee sedavajadus üks, kuid on juhtumeid, kus see võib olla kasulik.

Kui unustate parooli ja peate selle lähtestama, peab teil olema e-posti aadress. Te ei saa meilisõnumeid kommentaaride ja sõnumite kohta, kui te ka e-posti aadressi ei lisa.

Saate lisada e-posti aadressi ilma päris oma kasutamata mitmel erineval viisil.

  • Gmaili kasutajad saavad luua ühekordse varjunime, mis suunab e-kirjad oma peamisesse Gmaili postkasti. Seejärel saate soovi korral määrata sildid ja filtrid.
  • Saate luua täiesti uue e-posti aadressi. Uue konto loomine Gmailis, Outlookis ja Yahoo's on kiire ja lihtne.

E-posti aadressi lisamine võib olla kasulik, kuid Redditi viskekontode paremaks saavutamiseks ärge lisage seda. Kui märguanded on teile olulised, kaaluge Redditi iPhone'i või Androidi rakenduse kasutamist ja nende lubamist seal. Ja kui parooli unustamine on murettekitav, kasutage paroolihaldurit.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found