Kuidas peita NVIDIA GeForce Experience'i mängusiseseid ikoone ja Alt + Z märguandeid

NVIDIA tarkvara GeForce Experience uusim versioon toob kaasa uue mängusisese "Share" ülekatte, mis asendab vana funktsiooni "ShadowPlay". Installige GeForce Experience 3.0, logige sisse ja näete iga kord, kui mängu käivitate, hüpikakna „Mängude jagamiseks vajutage klahvikombinatsiooni Alt + Z” ja ikoone.

Milleks on ikoonid ja teatised?

SEOTUD:Kuidas arvutimängude graafikaseadeid ilma pingutuseta seada

Need ikoonid ilmuvad ekraanile, kui NVIDIA Share funktsioon teie mängu mängib. Vaikimisi salvestab see teie mängu alati funktsiooni „Instant Replay” kasutamiseks.

NVIDIA funktsioon „Instant Replay” salvestab teie mängu viimased viis minutit automaatselt puhvrisse. Soovi korral saate salvestatud minutite arvu suurendada või vähendada. Kui mängite mängu ja juhtub midagi lahedat, saate selle avada arvutisse faili, avada ülekatte, klõpsata nuppu „Installi taasesitus” ja klõpsata nuppu „Salvesta”. Kui te ei käsu GeForce Experienceil oma mängu salvestada, ei salvestata kunagi midagi teie kõvakettale ja ajutine puhver visatakse ära.

Teisisõnu, see töötab täpselt nagu PlayStation 4 ja Xbox One konsoolide automaatne mängude salvestamise funktsioon.

See pole ainus viis mängude salvestamiseks. Funktsiooni „Salvestamine” kasutamiseks võite keelata Instant Replay'i ja seejärel ülekatte avada ainult siis, kui soovite midagi käsitsi salvestada. Isegi kui keelate teavituse ja ikoonid, võite ülekatte jagamiseks igal ajal vajutada klahvikombinatsiooni Alt + Z.

Kuidas varjata märguannet Alt + Z

Teatise hüpiku „Vajutage klahvikombinatsiooni Alt + Z oma mängu jagamiseks” peitmiseks ja selle ilmumise takistamiseks iga mängu käivitamisel peate kasutama ülekatet Jaga.

Jagamise ülekatte avamiseks vajutage klahvikombinatsiooni Alt + Z. See töötab ka siis, kui te ei mängi mängus - ülekate kuvatakse teie Windowsi töölaual. Klõpsake ülekatte paremas servas hammasratta kujulist ikooni „Eelistused“.

Kerige alla jaotiseni „Märguanded” ja klõpsake sellel.

Valige märge „Ava / sulge jagamise ülekate” olekuks „Väljas”. Seejärel saate ülekatte sulgeda, klõpsates ekraani ülaosas oleval nupul „x”. Märguannet ei kuvata tulevikus mängu käivitamisel.

Kuidas peita ülekatte ikoone

Kui te ei soovi ikoone näha, on teil mõned võimalused. Võite kas keelata kiirmenetluse täielikult või jätta lubada kiirkorduse ja peita ülekatte ikoonid.

Esimene võimalus: keelake kohene kordus

Peate neid ikoone juhtima ülekatte „Jaga” kaudu. Selle käivitamiseks vajutage klahvikombinatsiooni Alt + Z. Samuti saate avada rakenduse GeForce Experience ja klõpsata oma nimest vasakul asuval ikoonil „Jaga”.

Funktsioon “Instant Replay” on ainus vaikimisi lubatud mängude salvestamise funktsioon. Kui te ei soovi kiiret kordust kasutada, saate selle keelata. See ka ikoonid kaovad.

Kiire korduse keelamiseks klõpsake ülekattel ikooni „Instant Replay” ja valige käsk „Lülita välja”.

Kui olete lubanud mõne muu GeForce Experience'i salvestusfunktsiooni, peate enne ikoonide kadumist need siin keelama.

Ekraani paremas ülanurgas näete teadet „Kiire kordus on nüüd välja lülitatud”. Ikoonid kaovad kohe, kui kontrollite seda seadet mängu sees.

GeForce Experience mäletab seda muudatust, nii et te ei pea seda muudatust iga üksiku mängu puhul uuesti tegema. Kiire kordus keelatakse kogu süsteemis, kuni selle uuesti lubate.

Vajutage klahvikombinatsiooni Alt + Z ülekatte sulgemiseks ja mängimise jätkamiseks ilma ikoonide segamiseta.

Teine võimalus: keelake oleku ülekate, jättes kiirreageerimise lubatuks

Kui soovite kasutada kiiret kordust või mõnda muud salvestusfunktsiooni ilma ekraanil kuvatavate ikoonideta, saate seda teha.

Selleks avage ülekate klahvidega Alt + Z ja seejärel klõpsake ekraani paremas servas hammasratta kujulist ikooni „Eelistused“. Valige kuvatavas menüüs „Ülekatted“.

Valige ülekate „Status Indicator“ ja klõpsake „Off“. Ekraani paremas alanurgas olevad ikoonid kaovad kohe, isegi kui teil on lubatud automaatne kordus või mõni muu GeForce Experience'i salvestusfunktsioon.

Nüüd saate mängida mänge ilma nende alati ekraanil kuvatavate ikoonideta.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found