Kuidas vaadata või voogesitada 2018. aasta olümpiamänge võrgus (ilma kaablita)

Vaatamata voogedastustehnoloogia arengule aastate jooksul on olümpiamängude vaatamine kõigest muust kui kaabelleviga tellitud telerist endiselt tülikas. Loe edasi, kui me näitame teile, kuidas oma olümpiamängud korda saada, ilma et peaksite kaabliplaani registreeruma.

Kuidas kontrollitakse olümpiamängude leviala USA-s ja välismaal

Miks on siis olümpiamängude vaatamine selline väljakutse? Sest kus iganes te maailmas asute, on kellelgi tavaliselt teie piirkonnas olümpiamängude edastamise ainuõigused ja kui paindlik see korraldus olla võib, sõltub suuresti mõlemast lepingust üksikute ettevõtetega, kellega õigusi omav võrgustik tegeleb, ja olümpiaorganisatsioonist .

USA-s maksis NBC atohutu rahasumma olümpiamängude ainuõiguste omamiseks kodumaal (üle 4 miljardi dollari nende ülekandeõiguste säilitamiseks 2020. aasta mängude kaudu). Seetõttu on neil täielik kontroll selle üle, kuidas olümpiamänge USA-s näidatakse. (Teiste riikide lugejad, kes soovivad vaadata olümpiaülekandeid kohaliku kaabli või ringhäälingu kaudu, peaksid lugema seda kasulikku 2018. aasta olümpiaülekandjate nimekirja kogu maailmas.)

Ajalooliselt on see olnud tohutu piin inimestele, kes soovisid voogedastusteenuste kaudu leviala vaadata, kuna kõik NBC kasutatavad voogesitusvõimalused olid kas ainult osalised, tegelikust sündmusest tundide võrra edasi lükatud või mõlemad. 2016. aastal oli NBC saade ja voogesitus aga esimest korda ajaloos sünkroonis ning 2018. aasta saab olema sama. Aga oota! Te ei ole vaba ja selge. Hoolimata sellest, et NBC sai lõpuks oma voogesitusmängu kuni 21. sajandi standarditeni, pääsete otseülekannetele (veebibrauseris või NBC voogesitusrakenduste kaudu) siiski juurde ainult siis, kui teil on kaabel- või satelliiditeenuse pakkuja abonenditunnuseid. Kaabeltelevisioonifirma Comcast omab NBC-d, nii et tõenäoliselt ei muutu see niipea.

Kui teil on kaabel- või satelliittelevisioon (või saate sisselogimistunnuseid laenata sümpaatselt sõbralt või sugulaselt), saate vaadata reaalajas olümpiamänge saidil NBCOlympics.com, ametlikus NBC Sports voogedastusrakenduses teie Androidile, iOS-ile või Windowsile telefoniseade või laadige NBC Sports rakendus alla oma Apple TV, Android TV või Roku kasti. Realistlikult öeldes olete siiski tõenäoliselt siin, sest olete üks miljonitest juhtmetega, kes leidsid ühe asja, mida nad tegelikult otseselt vaadata tahavad.

Mida peaksite siis tegema, kui soovite olümpiamänge vaadata ilma kaabelleviplaani registreerumata? Vaatame teie võimalusi oma olümpiamängude tasuta parandamiseks.

Esimene võimalus: häälestage end digitaalse antenniga

Kui olete elanud Netflixi ja muude voogedastusteenuste kindlast dieedist, on hea võimalus, et olete täielikult reaalajas levitatava televisiooni turult täielikult välja häälestunud. Nüüd on aga suurepärane aeg end uuesti häälestada, sest tänu kohaliku NBC sidusettevõtte eetrisse levitamisele saate HD kvaliteediga olümpiakanaleid tasuta saada.

SEOTUD:HD-telekanalite tasuta hankimine (kaabli eest maksmata)

Vaja on vaid televiisorit, head televisiooni antenni ja natuke kannatlikkust antenni optimaalseks vastuvõtmiseks reguleerimiseks.

Tegelikult, kui elate vanas majas või korteris, millel on vanaaegne antenn korstna külge kinnitatud (või muu sarnane), on teil suurepärane võimalus HDTV-kanalite kauguselt üles otsida, ilma vaevata. kvaliteetne antenn on meil juba kohapeal olemas. Kui soovite tõesti välja noppida, saate olümpiamängude salvestamiseks luua oma DVR-i ja seejärel reklaamid automaatselt eemaldada.

Kuigi te ei saa niimoodi iga minut olümpiamängude leviala (kuna mõnda neist edastatakse NBC sõsarkaablite jaamadest, näiteks USAst, ja muid sündmusi ei edastata kuskil mujal kui veebis), saate avamis- ja lõputseremooniad samuti kõik olümpiamängude kuu jooksul toimunud peamised sündmused.

NBC ülekanded võivad sageli tunduda pigem tegelikkuse telesaate kui spordiülekandena, kusjuures pooletunnine dokumentaalfilm konkreetse osaleja kohta järgneb paar minutit tegelikku sporti. Ja väga väheseid sündmusi edastatakse otseülekandena, kusjuures NBC eelistab esmasündmusi kleepida parimates aegades hoolimata sellest, millal need tegelikult toimuvad. Kuid isegi nende vigade korral annab HD-antenn teile parima võimaliku pildi, maksmata teile peenraha.

Lisateavet antenni kasutamise kohta eetris olevate ülekannete saamiseks vaadake meie täielikku juhendit siit.

Teine võimalus: tellige otseülekande otseülekande teenus

2018. aastal ei ole kaablijaamade vaatamiseks vaja kaablit: on olemas mitmesuguseid "üleval" teenuseid, mis võimaldavad teil kaabeltelevisioonijaamu veebis vaadata murdosa hinnaga. Paljudel juhtudel annab odavaim variant juurdepääsu enamusele olümpiaks vajalikest kanalitestja juurdepääs ülalkirjeldatud NBC Sports rakendusele. Veelgi parem: lepinguid pole, seega võite olümpia lõppedes need teenused üles öelda.

NBC edastab suurema osa suursündmustest oma võrgu telejaamas, edastab olümpiamängudelt peaaegu pidevalt NBCSN-i kaudu ja vahetevahel edastab oma ülekandeid veel mõnes teises omandis olevas jaamas: USA Network, CNBC ja NBCSN. Juurdepääs kõigile neile kanalitele võimaldab teil vaadata peaaegu kõike, mida soovite, ja enamiku teenuste abil saate asju NBC Spordi rakendusega välja käia. Siin on loetelu neid kanaleid pakkuvatest teenustest koos odavaima paketi hinnaga, mis neid pakub.

SEOTUD:Mis on Sling TV ja kas see võib teie kaablitellimust asendada?

  • Enamikul platvormidel hästi toimiv Sling TV nõuab paketi “Sinine” eest 25 dollarit kuus, mis sisaldab NBC-d, NBCSN-i ja USA-d. CNBC ja MSNBC on osa $ 5 / kuus lisanduvast “News Extra” lisast ning sündmusi edastatakse seal aeg-ajalt. Sling TV annab teile juurdepääsu ka NBC Spordi rakendusele, nii et saate seal kõige rohkem vaadata.
  • Playstation Vue, mis sobib Playstationi omanike jaoks suurepäraselt, nõuab paketi “Access Slim” eest, mis sisaldab kõiki asjakohaseid riiklikke NBC kanaleid, 30 dollarit kuus. Playstation Vue ei anna teile juurdepääsu rakendusele NBC Sports.
  • YouTubeTV maksab 35 dollarit kuus ja sisaldab kõiki asjakohaseid NBC kanaleid. See annab teile juurdepääsu ka rakendusele NBC Sports.
  • DirecTV nõuab nüüd paketi “Live a Little” eest 35 dollarit kuus, mis sisaldab kõiki asjakohaseid riiklikke NBC kanaleid. See annab teile juurdepääsu ka rakendusele NBC Sports
  • Hulu TV maksab 40 dollarit kuus ja sisaldab kõiki asjakohaseid riiklikke NBC kanaleid. See annab teile juurdepääsu ka rakendusele NBC Sports.

Parim pauk on siin tõenäoliselt Sling TV, kuid enamik neist teenustest teeb selle töö ära. Kui soovite vaadata kõiki olümpiamänge, on see tõenäoliselt teie parim valik, sest järgmine on palju tehnilisem.

Kolmas võimalus: võltsige oma asukohta, et vaadata rahvusvahelist olümpiaülekannet

Kui te ei soovi registreeruda kaabellevipaketi kaudu, vigastada onu DirectTV sisselogimise pärast või panna antenni eetris olevate ülekannete vaatamiseks, siis kuhu see teid jätab? See jätab teid olukorda, kus peate digitaalselt öeldes piirduma hüppajaga vähem piiravate olümpiamängudega maale.

Kui USA olümpiamängude leviala on maetud bürokraatia ja reklaamilepingute mägede alla, siis sellistes riikides nagu Kanada ja Inglismaa edastavad olümpiamänge avalik-õiguslikud telejaamad, vastavalt CBC ja BBC. CBC olümpiakajastuse leiate siit ja BBC olümpiaülekande siit.

Katvus on küll geograafiliselt blokeeritud (vastavalt olümpiakomiteega sõlmitud lepingule, täpselt nagu NBC USA-le) ja sellele pääsevad juurde ainult IP-aadressid, mis pärinevad vastavatest riikidest. Kanada IP-d pole? CBC voogesitust ei toimu. Teie IP pole pärit Ühendkuningriigist? BBC-st sisu vaatamisel pole teil õnne.

Teie, meie ja kõigi teiste õnneks, kes soovivad lihtsalt mõnda head täisväärtuslikku (ja tasuta!) Olümpiamängu vaadata, on triviaalne varjata oma identiteeti Internetis ja näib olevat pärit mõnest muust asukohast.

Selle eesmärgi saavutamiseks peate eelistuste ja tõhususe järjekorras kasutama kas virtuaalset privaatvõrku (VPN), veebibrauseri puhverserverit või DNS-i maskeerimisteenust. Peaksite täielikult eeldama, et maksate teenuse eest, mis on piisavalt usaldusväärne ja kiire, et toetada välismaise voogesitusallika pidevat voogesitust. Kuid maksate palju vähem kui isegi kuu kaablit, nii et see on endiselt suurepärane võimalus.

SEOTUD:Tsensuuri, filtreerimise ja muu ümbersõitmiseks ühendage oma koduruuter VPN-iga

Oluline on mõista, et maskeerimismeetod, olgu see siis VPN, puhverserver või DNS-teenus, tuleb konfigureerida igale seadmele, millel soovite seda kasutadavõiruuteri tasemel, et katta kõik koduvõrgu seadmed.

Kui soovite näiteks teie ja teie naine vaadata oma lemmikolümpiamängude leviala eraldi sülearvutites, võite konfigureerida iga sülearvuti VPN-teenusega ühenduse loomiseks või konfigureerida oma koduse ruuteri kogu koduvõrgu liikluse suunamiseks läbi VPN. Pidage seda meeles, kui arutame teie võimalusi.

Samuti väärib märkimist, et rahvusvahelised ringhäälinguorganisatsioonid üritavad pidevalt takistada kasutajaid oma geoblokkidest mööda hiilimast ning on täiesti võimalik, et ühel päeval toimiv lahendus lõpetab järgmise.

Tunnel teise riiki, kus on VPN

Kõige tõhusam meetod on VPN-teenuse pakkuja kasutamine ühenduse täielikuks ümbersuunamiseks teise riigiga. See tehnika on nii tõhus, kuna mis puutub kaugserverisse, siis kogu liiklus teie ühenduse ja ühenduse vahel tuleb kaugväljapääsupunktist. Nii et kui olete USA-s ja soovite otseülekandeid vaadata BBC veebisaitidelt, vajate kusagil Suurbritannias VPN-teenuse pakkujat, millel on väljumissõlm.

VPN-i valimine ja seadistamine ei kuulu selle artikli reguleerimisalasse, kuid meie lemmik lisatasu lahendus on StrongVPN (teisi soovitusi leiate meie juhendist parima VPN-i valimiseks). Me ei arva, et StrongVPN-i häälestusprotsess on liiga keeruline, kuid kui see teid edasi lükkab, võite alati kasutada TunnelBeari. Nad pakuvad tasuta versiooni, mis sobib suurepäraselt testimiseks, kuid ärge oodake, et tasuta teie 500 MB suurune video kestaks kaua, kui voogesitate videot - peate maksma ühe nende kõrgema taseme eest. Tõepoolest, peaks töötama iga VPN, millel on Ühendkuningriigis või Kanadas väljumissõlm.

Vaadake läbi volikirja

SEOTUD:Mis vahe on VPN-il ja puhverserveril?

Kui VPN hõivab kogu teie Interneti-ühenduse ja suunab selle läbi krüptitud tunneli, töötavad puhverserverid rakenduse kaupa. (Kui soovite teemat põhjalikumalt uurida, võite lugeda meie erinevusi siin.)

Volitused on kvaliteedi osas massiline segakott. Hea puhverserveri leidmine on kõigepealt keeruline (volikirjad on sel hetkel suures osas asendatud VPN-idega), kuid on keeruline leida head puhverserverit, millel oleks väljumissõlm seal, kus seda vajate ja mis suudaks toime tulla tonnide koormusega video voogesituse kohta. Lisaks piirdute tavaliselt veebibrauseri kasutamisega, kuna voogesitatavad videorakendused ei toeta puhverserveri kasutamist.

Meie kogemustest lähtuvalt 2014. aasta taliolümpiamängude ajal välisolümpiamängude vaatamiseks volikirjade järgi on puhverserveri kaudu CBC / BBC voogude kvaliteet samaväärne 56k modemi kaudu voogedastatud 2000. aasta RealPlayeri sisuga. Teisisõnu, täiesti vaatamatu, välja arvatud juhul, kui teile meeldib iga 5 sekundi tagant puhverdada.

See ütles: Proxmate, lisatasu puhverserver, mis maksab ainult 2 dollarit kuus (ja pakub tasuta 14-päevast prooviversiooni), on üsna kiire ja sellel on käepärased laiendused Chrome'i, Firefoxi ja Opera jaoks. Mis veelgi olulisem (ja olümpiasündmuste jälgijatena meie eesmärgi saavutamiseks üsna asjakohane), on Proxmate oma disaini ja kasutuskogemuse täpsemaks muutnud, et see oleks optimeeritud voogesitusallikate vaatamiseks kogu maailmast. Nende kanalite loendist saate vaadata kõiki ülemaailmseid uudisteteenuseid ja telekanaleid, millele saate hõlpsalt häälestuda.

Peida oma identiteet DNS-maskiga

Lihtsaim lahendus on maksta juurdepääs DNS-i maskeerimisteenusele. Meie lemmik on Unblockus. Unblockuse kasutamise suurim eelis on see, et üldkulusid pole sisse toodud. See lihtsalt muudab teie avalikkuse ees seisvat identiteeti. Seevastu VPN-teenused toovad sisse täiendava krüpteerimise / dekrüpteerimise üldkulud ja aeglustavad teie ühendust ning vähemal määral toovad puhverserverid ka natuke viivitusi (ehkki ilma krüptimise üldkuludeta). Arvestades asjaolu, et me ei püüa siin tundlikke faile üle kanda, vaid vaatame lihtsalt voogesitavat videot, on mõistlik valida kiireim variant.

Saate seda nädal aega tasuta proovida ja siis on see 5 dollarit kuus. Kui vajate seda ainult olümpiamängude jaoks, tähendab see, et kogu kogemuse eest on teil ainult 5 dollarit. Kui elate kuskil, kus te ei saa Netflixi, paljusid YouTube'i videoid ega muud sisu voogesitada, on see 5 dollarit kuus teie kuldne pilet nirvana voogesituseks.

SEOTUD:7 põhjust kolmanda osapoole DNS-teenuse kasutamiseks

Seadistamine on surnud lihtne. Saate selle seadistada ruuteri tasemel, nii et kõik teie maja seadmed saavad nautida maskeeritud IP voogesitust või saate seadistada seadme tasemel nii, et ainult teie kasutatav seade (nt teie Roku kast või tahvelarvuti) kasutab seda teenus. Sõltumata sellest, kuidas te seda teha otsustate, on Unblockuse spikri jaotises väga selged ja lühikesed juhised kõigi teie opsüsteemide ja seadmete kohta. Tasuta prooviversiooni alustamine on sama lihtne kui oma e-posti aadressiga laulmine ja nende surnud lihtsate juhiste järgimine.

Kui see on ühendatud ja töötab, saate riiki (nagu näete alloleval ekraanipildil) muuta riiki, mille kodanikuks te maskeerite, sama lihtsalt kui rippmenüü alla tõmmata.

Vaadake uuesti voogedastusteenust, mis teid varem lukustas ja olete sisse pääsenud. Siin näete 2014. aasta taliolümpiamängude näidet, kus püüdsime CBC veebisaidil piisavalt hokivoogu.

Seal saate oma brauseris nautida leviala kogu maailmast (ilma lennupileti või passi templita).

Kui voogesitate voogesitust, saate siiski voogu oma telerisse suunata

Viimase märkusena, nüüd, kui oleme teile näidanud, kuidas saada VPN-i (või mõne muu IP-nihutamise trikki) abil kodus rahvusvahelist leviala, võiksite selle voo oma arvutis oma telerisse lükata, et saada mugavam suur ekraan vaatamine.

SEOTUD:Peegeldage oma arvuti ekraan oma teleris Google'i Chromecastiga

Kui teil on ülekandmist toetav seade, näiteks Chromecast või Roku pulk, võite voo käivitada töölauabrauseris ja seejärel valada selle oma telerisse. Vaja on ainult Chrome'i laiendust Google Cast.

Kui teil pole Chromecasti (või kui teil on oma brauserist Google Cast'i voo kvaliteedi osas õnne), võite minna vana kooli meetodile (kuid proovinud ja tõsi): ühendage arvuti teleri külge . Ehkki meie juhis selle pealkirjaks on "Kuidas ühendada sülearvuti televiisoriga", aitavad seal olevad nipid ka teleri külge ühendada lauaarvuti.

Ükskõik, kas teil oli lihtsalt sülearvuti telerisse pistetud või ruuter seadistatud maskeeruma, nagu oleks see Boise'is (Idaho osariik), võite meie juhendi abil saada soovitud olümpiamängude leviala seadmesse, kuhu soovite.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found