Kuidas oma Verizon FIOS-ruuteri parooli lähtestada või muuta

Kas olete kunagi proovinud oma Verizon FIOS-i ruuterisse sisse logida, et teada saada, et teil pole parooli aimugi? Siit saate teada, kuidas parool tehaseseadetele lähtestada ja ruuterile uuesti juurde pääseda.

Kui otsite endiselt ruuterile sisselogimiseks head põhjust, lugege kindlasti meie WiFi-ruuteri kanali muutmise juhendit signaali optimeerimiseks või meie selgitust selle kohta, miks traadita SSID varjamine pole tegelikult turvafunktsioon .

Ruuterisse sisselogimine

Tavaliselt peate ruuterisse sisselogimiseks tegema lihtsalt oma brauseris lehe //192.168.1.1 ja sisestama seadetesse sisenemiseks kasutajanime ja parooli.

Vahemärkusena võib öelda, et see paroolikast on nendel Verizoni ruuteritel tõesti tüütu.

Verizoni ruuteri parooli lähtestamine

Igal Verizoni ruuteril on kuskil tagaküljel nupp Lähtesta, selle ümber on tavaliselt punane ring. Ruuteri tehaseseadetele lähtestamiseks vajutage seda nuppu (kasutades pliiatsit või muud sarnast) ja hoidke seda all, kuni kõik ruuteri tuled vilguvad ja kustuvad ning seejärel uuesti sisse lülituvad - see võtab aega kuskil 10–30 sekundit.

Kui see ei toimi, proovige uuesti.

Ja vaikeparool on ...

Kui olete parooli vaikeseadetele lähtestanud, määratakse sellele üks järgmistest - või võib see olla juba seadistage üks neist, nii et enne ruuteri lähtestamist peaksite proovima neid kõiki.

  • „Parool“ - kui olete enamiku ruuterite parooli lähtestanud, peaks see olema seadistatud lihtsalt parool.
  • "Admin" - mõnikord muudab Verizoni tehnoloogia parooli uueks admin, kuigi nad peaksid selle seerianumbriks muutma.
  • Seerianumber - igal ruuteril on tagaküljel oleval kleebisel seerianumber ja sageli on selle numbri järgi parooli muudetud.
  • Tühi - ja me ei pea silmas kirjutamist Tühi parooliväljale - ühes ruuteris tuleks paroolivälja lihtsalt vaikimisi ignoreerida.

Kui teil pole ikka veel õnne, lähtestage see.

Erinevad Verizoni ruuteri mudelid

Oleme kokku pannud kiire väikese tabeli kõigi meile teadaolevate Verizoni ruuterimudelite ja kõigi vaikeparoolidega.

 
Mudeli numberVerizon MI424WRVerizon 9100VMVerizon 9100EMD-Link VDI-624Actiontec MI424WR
Kasutajanimiadminadminadminadminadmin
Paroolparoolparoolparooltühiparool

Muidugi, kui laua kokku panime, saime aru, et need on kõik ühesugused, välja arvatud üks neist, nii et laud pole eriti kasulik ... aga see näeb kena välja, nii et jätame selle siia.

Ruuteri parooli muutmine

Kui olete esimest korda sisse loginud, palutakse teil esimesel sisselogimisel parool muuta - kuid kui teil õnnestus sisse logida ilma seda lähtestamata, peaksite tõenäoliselt minema jaotises Kiirlingid. vasakul küljel ja kasutage sätet Muuda sisselogimise kasutajanime / parooli.

Loomulikult võib see teie ruuteri versiooni puhul olla erinev, kuid seda näeme praegu.

Paroolihaldurid nagu LastPass ei tööta

Kui teil on paroolihalduriga nagu LastPass sisselogimisel probleeme, ei pruugi teil parooliprobleeme olla nii palju kui paroolihalduri probleemiga - mingil põhjusel ei tööta see paroolikast paroolihalduritega õigesti.

Trikk on see, et kasutate parooli kopeerimiseks lõikelauale lihtsalt LastPassi ja seejärel kleepige see käsitsi sisse.

Ääremärkusena: kui kasutate oma võrgu jaoks sisemiselt mõnda muud (paremat) ruuterit, peaksite tõenäoliselt Wizhi keelama Verizoni ruuteris.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found