Kuidas Nintendo 3DS-i tehases lähtestada

Võib juhtuda, et peate võib-olla oma Nintendo 3DS-i tehases lähtestama. Võib-olla vabanete sellest või soovite lihtsalt uut algust. Mõlemal juhul on see lihtne protsess. Siit saate teada, kuidas seda teha.

Esimene samm: veenduge, et see oleks ühendatud WiFi-ga

Kui teie Nintendo võrgu ID on teie 3DS-iga ühendatud, peate kõigepealt enne seadme tehaseseadetele lähtestamist veenduma, et seade on Internetiga ühendatud, nii et NNID saab 3DS-ist lahti ühendada.

SEOTUD:Kuidas muuta oma Nintendo 3DS-i aku kauemaks

Seega, kui teil pole oma 3DS-i sisse logitud NNID-d, ei pea te selle sammu pärast tegelikult muretsema. Kuid kui te seda teete, peate kõigepealt veenduma, et see on ühendatud.

See teeb seda automaatselt, kui proovite süsteemi lähtestada, kuid saate seda teha ka enne tähtaega, hüpates menüüsse Seaded (see on installitud mängude ja rakenduste loendis mutrivõtmeikoon) ja valides „Interneti-seaded”.

Teine etapp: tehase lähtestamine

Kui olete kindel, et see on WiFi-ga ühendatud, on aeg see tehaseseadetele lähtestada. Alustuseks hüpake menüüsse Seaded - see on mutrivõtmeikoon alumisel avaekraanil.

Puudutage siin valikut „Muud seaded”.

Kerige lõpuni viimase ekraanini ja valige käsk „Vorminda süsteemimälu”.

See küsib, kas olete valmis Interneti-ühenduse loomiseks. Puudutage nuppu „OK”.

Ühendamiseks kulub paar sekundit, seejärel esitage teile hoiatus, mis annab teile teada, mis juhtuma hakkab: kõik andmed kustutatakse. Kui olete valmis edasi liikuma, puudutage valikut Järgmine.

See ekraan annab teile teada, et Nintendo võrgu ID lahutatakse selle seadmega. Puudutage valikut „Järgmine”.

Viimane ekraan peaks teile teatama, et kui soovite linkida oma NNID uue 3DS-süsteemiga, peate tegema süsteemiülekande. Kui olete süsteemi vormindamiseks valmis, puudutage käsku „Vorminda”.

Ja see on see. Nüüd saate oma 3DS-i seadistada nullist või müüa seda kellelegi teisele nautimiseks.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found