Kuidas arvutada oma Pokémoni täpseid IV-sid Pokémon GO uue hindamissüsteemiga

Kui mängite Pokémon GO-d, siis soovite muidugi parimat võimalikku Pokémoni, mis võimalik on. Asi on selles, et teadmine, kui hea on üksik Pokémon, ületab kaugelt ainult selle CP ja liikumiskomplekti vaatamist. Igal Pokemonil on oma IV-d - individuaalsed väärtused, mis määravad, kuidas ta lahingus tegelikult toimib.

Individuaalsed väärtused jagunevad tegelikult kolme kategooriasse: rünnak, kaitse ja vastupidavus (HP), kusjuures iga kategooria saab arvulise väärtuse nullist viieteistkümneni. Oma Pokémoni tugevuse (de) tundmine aitab teil selle kasutamist paremini hinnata. Näiteks on jõusaalide ülevõtmiseks parem kõrge rünnakuga Vaporeon, kus selle võimla valvamiseks kasutataks kõrge kaitsega Vileplume'i. Strateegia on siin oluline!

Siiani ei olnud selget viisi oma Pokémoni täpsete väärtuste teada saamiseks. Kuigi IV kalkulaatorid pole midagi uut, võimaldab Pokémon GO uus hindamissüsteem mängijatel tegelikult oma Pokémoni arvutadatäpne IV-d selle asemel, et lihtsalt vaadata käputäis võimalikke tulemusi ja loota parimat. See annab teile teada, kas Pokémon suudab paremini rünnata, kaitsta või suudab ta oma vastaseid kauem üle elada - või ei tasu seda üldse kasutada.

Kokkuvõttes saab neid IV-sid kasutada teie Pokémoni "täiuslikkuse" hindamiseks nullist saja protsendini. Selle protsendi arvutamiseks liidetakse kolm väärtust kokku ja jagatakse 45-ga. Näiteks kui teil on Blastoise IV-dega 15-13-11 (rünnak-kaitse-vastupidavus), on selle täiuslikkuse protsent 86,7%. 15 + 13 + 11 = 39 ja 39/45 =, 866. Ilmselt on 15-15-15 Pokémon 100% täiuslik ja seega parim, mida saate.

Enne kui alustame IV kalkulaatori kasutamist, räägime kõigepealt Pokémon GO uuest hindamissüsteemist. See tööriist kutsub tegelikult kokku teie meeskonnajuhi - Blanche for Mystic, Candela for Valor või Spark for Instinct - ja palub neil teie Pokemonit "hinnata". Kuid siin on asi: see, mida nad tegelikult ütlevad, annab vihjeid selle kohta, kui hea on teie Pokémon, ja võite need väited ühendada IV kalkulaatoriga, et leida oma Pokémoni täpsed väärtused ja täiuslikkuse protsent. Siin on kiire ülevaade iga meeskonnajuhi ütlustest ja sellest, mida need teie Pokemonile tegelikult tähendavad:

Blanche: Meeskonna müstik

 • Üldiselt on teie [Pokémoni nimi] ime! Milline hingemattev Pokémon!: 82.2% (37/45) – 100% (45/45)
 • Üldiselt on teie [Pokémoni nimi] kindlasti minu tähelepanu köitnud.: 66.7% (30/45) – 80% (36/45)
 • Üldiselt on teie [Pokémoni nimi] üle keskmise.: 51.1% (23/45) – 64.4% (29/45)
 • Üldiselt ei ole teie [Pokémoni nimi] tõenäoliselt lahingus kuigi palju edusamme teinud.: 0% (0/45) – 48.9% (22/45)

Pärast seda esialgset analüüsi ütleb ta teile selle tugevaima omaduse: rünnak, HP või kaitse. Kui kaks või kõik kolm selle statistikat on võrdsed, mainib ta ka seda. Näiteks:

Näen, et selle parim omadus on Rünnak / kaitse / HP. See sobib selle võrdselt Rünnak / kaitse / HP.

Välja uurima mida see väärtus on järgmine. Jaotus on järgmine:

 • Selle statistika ületab minu arvutusi. See on imeline!: Teie Pokemonil on täiuslikud IV-d ülalnimetatud statistikakategooriates.
 • Kindlasti avaldab mulle muljet selle statistika, pean ütlema.: Teie Pokemonil on IV-d 13–14 ülalnimetatud statistikakategooriates.
 • Selle statistika suundub märgatavalt positiivsele.: Teie Pokemonil on IV-d 8–12 ülalnimetatud statistikakategooriates.
 • Selle statistika pole minu arvates normist väljas.: Teie Pokemonil on IV-d 0–7 ülalnimetatud statistikakategooriates.

Pärast seda ütleb ta teile Pokémoni üldise suuruse ja lõpetab vestluse.

Candela: Meeskonna väärikus

 • Üldiselt hämmastab teie [Pokémoni nimi] mind lihtsalt. See võib saavutada kõike!: 82.2% (37/45) – 100% (45/45)
 • Üldiselt on teie [Pokémoni nimi] tugev pokemon. Sa peaksid uhke olema!: 66.7% (30/45) – 80% (36/45)
 • Üldiselt on teie [Pokémoni nimi] korralik Pokémon.: 51.1% (23/45) – 64.4% (29/45)
 • Üldiselt ei pruugi teie [Pokémoni nimi] lahingus suurepärane olla, kuid mulle meeldib see siiski!: 0% (0/45) – 48.9% (22/45)

Pärast seda esialgset analüüsi ütleb ta teile selle tugevaima omaduse: rünnak, HP või kaitse. Kui kaks või kõik kolm selle statistikat on võrdsed, mainib ta seda ka. Näiteks:

Selle Rünnak / kaitse / HP on selle tugevaim omadus. Mulle on see sama muljet avaldanud Rünnak / kaitse / HP.

Välja uurima mida see väärtus on järgmine. Jaotus on järgmine:

 • Ma olen selle statistikast puhutud. VAU!: Teie Pokemonil on ülalnimetatud statistikakategooriates täiuslikud IV-d.
 • Sellel on suurepärane statistika! Kui põnev!: Teie Pokemonil on IV-d 13–14 ülalnimetatud statistikakategooriates.
 • Selle statistika näitab, et lahingus saab see töö tehtud.: Teie Pokemonil on IV-d 8–12 ülalnimetatud statistikakategooriates.
 • Selle statistika ei viita lahingu suursugususele.: Teie Pokemonil on IV-d 0–7 ülalnimetatud statistikakategooriates.

Pärast seda ütleb ta teile Pokémoni üldise suuruse ja lõpetab vestluse.

Säde: meeskonna instinkt

 • Üldiselt näeb teie [Pokémoni nimi] välja, et see võib tõesti võidelda nende parimatega!: 82.2% (37/45) – 100% (45/45)
 • Üldiselt on teie [Pokémoni nimi] tõesti tugev!: 66.7% (30/45) — 80% (36/45)
 • Üldiselt on teie [Pokémoni nimi] üsna korralik!.: 51.1% (23/45) – 64.4% (29/45)
 • Kokkuvõttes on teie [Pokémoni nimi] võitluse osas arenguruumi.: 0% (0/45) – 48.9% (22/45)

Pärast seda esialgset analüüsi ütleb ta teile selle kõige tugevama atribuudi: Attack, HP või Defense. Kui kaks või kõik kolm selle statistikat on võrdsed, mainib ta ka seda. Näiteks:

Selle parim kvaliteet on see Rünnak / kaitse / HP. Selle Rünnak / kaitse / HP on ka suurepärane!

Välja uurima mida see väärtus on järgmine. Jaotus on järgmine:

 • Selle statistika on parim, mida olen näinud! Pole mitte mingit kahtlust!: Teie Pokemonil on ülalmainitud statistikakategooriates täiuslikud IV-d.
 • Selle statistika on tõesti tugev! Muljetavaldav.: Teie Pokemonil on IV-d 13–14 ülalnimetatud statistikakategooriates.
 • See sai kindlasti hea statistika. Kindlasti!: Teie Pokemonil on IV-d 8–12 ülalnimetatud statistikakategooriates.
 • Selle statistika on korras, kuid nii lihtne, kui ma näen. Teie Pokemonil on IV-d 0–7 ülalnimetatud statistikakategooriates.

Pärast seda ütleb ta teile Pokémoni üldise suuruse ja lõpetab vestluse.

IV kalkulaatori kasutamine

Kogu seda teavet silmas pidades saate nüüd liikuda IV kalkulaatorisse. Ma isiklikult kasutan Poké Assistanti IV kalkulaatorit, kuna see on lihtne ja arusaadav. Poké Assistanti kaudu ühendage oma Pokémoni teave: nimi, CP, HP, tolmu hind (sisselülitamiseks) ja see, kas see on sisse lülitatud või mitte. Võite märkida ka ruudu sellele, mida teie meeskonna juht ütleb, et teie Pokémoni parim kvaliteet on tulemuste täpsustamine.

Selles näites kasutame minu tugevaimat Vaporeoni, nimega “Abraham”, kuna ta meenutab mulle Hellboy abit. Mul on ka Flareon nimega Hellboy, aga ta pole ... eriti hea.

Ma kaldun kõrvale. Teeme seda asja.

Oma hinnangus ütleb Candela (Team Valor for Life!) Järgmist:

„Üldiselt hämmastab teie Aabraham mind lihtsalt. See võib saavutada kõike! Selle rünnak on selle tugevaim omadus. Mulle avaldab sama suurt muljet selle kaitse. Mind lööb selle statistika ära. WOW! "

 

 

See ütleb mulle põhimõtteliselt, et Abrahamil on täiuslikkuse protsent 82,2% - 100% ning tema rünnak ja kaitse on mõlemad 15. Tagasi Poke Assistendi juurde, ühendan kogu tema teabe kalkulaatorisse, seejärel märkige ruut Att ja Def ( kuna Candela mainis mõlemat), ja vioola! Ma näen, et ta on 19. tasemel, rünnak 15, kaitse 15 ja vastupidavus 10, kokku 88,9% täiuslikkus. Ma võtan selle!

Okei, teine ​​näide. Seekord kasutame Hellboy't ja ma näitan teile, kui hea ta pole. Candela hinnangul ütleb ta mulle järgmist:

"Üldiselt on teie Hellboy tugev Pokémon. Sa peaksid uhke olema! Selle rünnak on selle tugevaim omadus. Ma olen selle statistikast puhutud. WOW! "

 

 

Mida see mulle siis ütleb? See, et tema täiuslikkuse vahemik on vahemikus 66,7% - 80% ja Attacki statistika on 15. Edasine loogika annab mulle teada, et selle kaks ülejäänud statistikat pole tõenäoliselt eriti head - vähemalt üks neist jääb üsna madalaks. Täpsete numbrite väljaselgitamiseks ühendame selle IV kalkulaatoriga.

Sisestades kogu selle teabe ja märkides ruutu „Att”, tean nüüd, et ta on 19. tasemel, rünnak 15, kaitse 13 ja vastupidavus 2, mis annab talle täiuslikkuse protsendi 66,7%. Nii et kuigi ta ei pruugi olla üldiselt väga hea, on tal siiski tugev rünnak ja korralik kaitse. See tähendab, et ma tean, et saan teda lahingus kasutada, kuid ta minestab kergemini kui teised Pokémonid. Ja kindlasti ei taha ma teda jõusaali panna, sest tema vähene vastupidavus ei kesta kaua.

Üks olulisemaid asju, mida siin tähele panna, on see, kuidas teada saada, kas teil on 100% Pokemon, mida kõik oskavadtõesti tahab, kas nad saavad sellest aru või mitte. Siin on võti:

 • Teie meeskonna juht annab avalduse 82% - 100% ja…
 • Ütleb sulle sedakõik kolm statistika on selle tugevad küljed (rünnak, kaitse, HP) ja…
 • Annab lause “täiuslik IV” (märgitud ülal iga meeskonnajuhi jaoks)

Nende kolme kombinatsiooniga saate järeldada, et teie Pokemon on 100%, kuna kõik kolm statistikat on võrdsed (seda näitab teie meeskonna juhi mainimine kõigist kolmest) ja lause "täiuslik IV" tähendab automaatselt, et nimetatud statistika on 15. 15 + 15 + 15 = 45/45 = 1,00. Sada protsenti, kullake.

Minge ja leidke oma ideaalne Pokemon!

Oma meeskonnajuhi fraaside meeldejätmisega saate kiiresti hinnata Pokémoni üldist täiuslikkust kohe pärast selle tabamist. See muudab nii palju lihtsamaks teadmise, mida edasi arendada või võimendada, kui ka seda, kus oma Pokémoni kasutada (lahingus, jõusaalikaitses jne). Hindamissüsteem on suurepärane samm õiges suunas, et aidata mängijatel välja töötada parim võimalik strateegia mitte ainult spordisaalide mahavõtmiseks, vaid ka nende kaitsmiseks. Koos IV kalkulaatoriga saate nüüd teada kõik, mida oma Pokémoni kohta teada on!

P.S .: Boonuspunktid, kui saate öelda, mis tüüpi Pokemonid ma nimetasin “CorpseFloweriks”, nagu on näha selle postituse juhtpildil.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found