Parimad alternatiivid uTorrentile Windowsis

Kas mäletate, millal uTorrent oli suurepärane? Uuendatud BitTorrenti klient oli ülimalt kerge ja tõi esile teisi populaarseid BitTorrenti kliente. Kuid see oli juba ammu, enne kui BitTorrent, Inc. ostis uTorrent'i ja surus selle täis kräpivara ja petturlikke reklaame.

Persse see. Ükskõik, kas peate Linuxi ISO-faili alla laadima või… noh, tehke kõike muud, mida BitTorrentiga teete, ei pea te leppima sellega, mis uTorrent on muutunud. Kasutage selle asemel paremat BitTorrenti klienti.

qBittorrent: avatud lähtekoodiga rämpsvaba uTorrent

Soovitame qBittorrentit. Selle eesmärk on olla „tasuta tarkvara alternatiiv uTorrentile”, nii et see on kõige lähem uTorrenti rämpsvaravabale versioonile.

qBitTorrent püüab pakkuda funktsioone, mida enamik kasutajaid soovib, kasutades samal ajal võimalikult vähe protsessorit ja mälu. Arendajad lähevad keskmist teed - mitte kokku suruma kõiki võimalikke funktsioone, vaid väldivad ka selliste rakenduste nagu edastamine minimaalset kujundust.

Rakendus sisaldab integreeritud torrent-otsingumootorit, BitTorrent-laiendusi nagu DHT ja vastastikune vahetus, veebiliides kaugjuhtimiseks, prioriteedi ja ajastamise funktsioonid, RSS-i allalaadimise tugi, IP-filtreerimine ja palju muid funktsioone.

See on saadaval nii Windowsile kui ka Linuxile, macOS-ile, FreeBSD-le - isegi Haiku ja OS / 2-le!

Üleujutus: pistikprogrammipõhine klient, mida saate kohandada

Deluge on veel üks avatud lähtekoodiga platvormidevaheline BitTorrent klient. Üldiselt on Deluge ja qBittorrent üsna sarnased ja neil on palju samu funktsioone. Kuid kuigi qBittorrent järgib üldiselt uTorrentit, on Deluge'il mõned oma ideed.

SEOTUD:Mis on uus autoriõiguste hoiatussüsteem ja kuidas see teid mõjutab?

Selle asemel, et olla funktsioonidega täidetud klient, nagu qBittorrent, tugineb Deluge soovitud täpsemate funktsioonide saamiseks pistikprogrammisüsteemile. See algab minimaalsema kliendina ja peate lisama soovitud funktsioonid näiteks pistikprogrammide kaudu, näiteks RSS-toe kaudu.

Deluge on loodud kliendi-serveri arhitektuuriga - Deluge klient saab taustal töötada deemonina või teenusena, samas kui Deluge'i kasutajaliides saab selle taustateenusega ühenduse luua. See tähendab, et saate Deluge'i käivitada kaugsüsteemis - võib-olla peata serveris - ja juhtida seda töölaua Deluge kaudu. Kuid Deluge toimib vaikimisi nagu tavaline töölauarakendus.

Edastus: minimaalne klient, kelle turvaküsimused ületavad

Edastamine pole Windowsis nii populaarne, enamasti tuntud kui klient MacOSi ja Linuxi jaoks. Tegelikult on see vaikimisi installitud Ubuntu, Fedora ja muudesse Linuxi jaotustesse. Ametlik versioon ei toeta Windowsi, kuid projekt Transmission-Qt Win on "Windowsi mitteametlik ehitis Transmission-Qt", millel on erinevad muudatused, täiendused ja modifikatsioonid, et Windowsis paremini töötada.

Hoiatus: Alates selle artikli algsest kirjutamisest on ülekandmisel olnud tõsiseid turbeprobleeme. 2016. aasta märtsis ohustati Transmissioni servereid ja Transmissioni ametlik Mac-versioon sisaldas lunavara. Projekt koristas asjad ära. 2016. aasta augustis ohustati Transmissioni servereid uuesti ja Transmissioni ametlik Mac-versioon sisaldas teist tüüpi pahavara. See on viie kuu jooksul kaks suurt kompromissi, mis on praktiliselt ennekuulmatu. See viitab sellele, et Transmisisoni projekti turvalisuses on midagi tõsist valesti. Soovitame täielikult edastusettevõttest eemale hoida, kuni projekt oma tegevuse puhtaks teeb.

Edastus kasutab oma libTransmissioni taustaprogrammi. Sarnaselt Deluge'ile võib ka Transmissioon teise süsteemi deemonina töötada. Seejärel saate oma töölaual edastamise liidest kasutada teises arvutis töötava edastuse teenuse haldamiseks.

Edastamisel on teistsugune liides, mis ei ole uTorrent'i kasutajatele kohe tuttav. Selle asemel on see loodud võimalikult lihtsaks ja minimaalseks. See loobub paljudest nuppudest ja vahetab tavalises BitTorrenti kliendiliideses midagi põhilisemat. See on endiselt võimsam, kui esmapilgul näib - lisateabe vaatamiseks, allalaaditavate failide valimiseks ja muude suvandite kohandamiseks võite topeltklõpsata torrentil.

uTorrent 2.2.1: rämpsvaba versioon uTorrentist, mis on vana ja aegunud

SEOTUD:Kaitske oma Windowsi arvutit rämpsvara eest: 5 kaitseliini

Mõned inimesed eelistavad jääda vanema, rämpsposti eelse versiooni juurde uTorrent. uTorrent 2.2.1 näib olevat valitud vana versioon. Kuid me pole selle idee pärast hullu.

Muidugi peate jätkama uTorrent'i kasutamist ja te ei pea muretsema värskenduste pärast, mis proovivad prügitarkvara oma süsteemi installida, ebameeldivate reklaamide aktiveerimise ja BitCoin'i kaevurite tõukamise arvutis. Kuid uTorrent 2.2.1 ilmus 2011. aastal. See tarkvara on üle viie aasta vana ja see võib sisaldada turvaelemente, mida kunagi ei paranda. Samuti ei värskendata seda kunagi uute BitTorrent-funktsioonide sisaldamiseks, mis võiksid teie allalaadimist kiirendada. Miks siis raisata oma aega, kui saaksite kasutada sarnast ja palju muud ajakohast qBittorrentit?

Võib-olla oli mõtet uTorrent 2.2.1 aastat tagasi kinni pidada, kuid kaasaegsed alternatiivid on dramaatiliselt paranenud.

Muidugi on Windowsi jaoks palju rohkem BitTorrenti kliente, kuid need on meie lemmikud, mis ei proovi teie süsteemi rämpsposti installida. Välja arvatud uTorrent'i vanad versioonid, on need kõik avatud lähtekoodiga rakendused. Tänu kogukonnapõhisele arendusele on nad vastu pidanud kiusatusele oma BitTorrenti kliente kiirelt rämpsposti abil üle koormata.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found