5 viisi, kuidas teenida rohkem raha Stardew Valley'is

Kui te esimest korda alustate aastal Stardew Valley, võib olla keeruline välja mõelda, kuidas rohkem raha teenida. Siin on viis viisi, kuidas teenida rohkem tulu teie ja teie talu jaoks Pelikani linnas.

Kala igal võimalusel

Kalapüük on üks parimaid viise suure lisatulu saamiseks, eriti kui alles alustate ja teil pole veel palju ressursse. Vaja on ainult kannatlikkust, häid reflekse ja õnge, mille saate mängu alguses Willylt tasuta hankida.

Kalapüük Stardew Valley eesmärk on veeta mängusisene aeg, eriti kuna kalapüügi energiakulu on suhteliselt madal. Teie tegelane võib püsida kuni kella 2-ni, nii et proovige päeva lõpuks maksimaalselt ära kasutada aega, mille veedate kalapüügil. Esimeste mängunädalate jooksul, pärast igapäevaste tööülesannete, näiteks sööda otsimise ja talutööde lõpetamist, veetke ülejäänud aeg kalastamiseks.

Samuti peaksite palju kala püüdma, kui vihma sajab. Kala, mille saate siis püüda, erineb täiesti päikeselisest kalast - lisaks müüakse tavaliselt kõrgema hinnaga. Kasutage ära aega, mida säästate, kui sa ei pea oma saaki kastma.

Haruldasemaid, väärtuslikumaid kalu ilmub alati, kui olete maast kaugemal. Kuigi oma masti maksimeerimine kulutab rohkem energiat, võib see olla seda väärt, kui teil on kalastamiseks ainult piiratud aeg. Hoidke silma peal mullidel, mis esinevad juhuslikult erinevates veekogudes. Neisse kohtadesse heitmine muudab kalade hammustamise oluliselt kiiremaks.

Kui teil on selle eest sularaha, uuendage oma masti. Esimeste nädalate jooksul peaksite saama klaaskiust pooluse osta. See võimaldab teil kasutada sööta oma hammustamiskiiruse suurendamiseks. Hiljem on teil võimalik osta Iridium Pole, mis võimaldab teil kasutada püügivahendeid, millel on teie kalapüügil erinevad eriefektid.

SEOTUD:12 spoilerivaba Stardew Valley nõuannet ja nippi alustamiseks

Avage sild rannas

Teine suurepärane viis mängu alguses raha teenimiseks on see, kui Robin paneb randa silla üles ehitama. Selle avamiseks peate oksade ja puude raiumisest koguma 300 puitu. Inventari 300 puiduga lähenege purustatud sillale ranna idaküljel.

Kui ehitus on lõpule jõudnud, pääsete juurde loodete basseinialale. Siit leiate iga päev hulgaliselt ainulaadseid toite, nagu korallid ja väärtuslikud merisiilikud. Need on suurepärane viis oma sissetulekute hõlpsaks täiendamiseks juba varakult, kuna need on suhteliselt järjepidevad. Lisaks ei pea te neid tulevaste retseptide jaoks salvestama.

Tõusu järel on loodete basseiniala täidetud söödakõlblike esemetega. Koguge need kindlasti enne järgmise päeva värskendamist. Suve jooksul leiate siit tõenäoliselt vikerkaare kestad, mille väärtus võib olla kuni 600 g.

Istutage palju marju

Kui eelistate otsekohest põlluharimist, on igal hooajal tonni marju istutamine hea panus. Kõik marjataimed annavad saagi kohta mitu saaki ja kasvavad tagasi mitu päeva pärast koristamist. Samuti ei pea neid väga kasumlikuks muutmiseks moosideks või veinideks muutma.

Igal hooajal on ainulaadne marja: kevadeks maasikad, suveks mustikad ja sügiseks jõhvikad. Kuigi maasikaseemneid on esimesel hooajal raske saada, maksimeerige suvel ja sügisel võimalus esimesel päeval nii palju marju istutada kui võimalik.

Kuna ühel marjaplatsil on hooajal mitu saaki, alustage nende kasvatamist võimalikult varakult. Kui istutate neid hilja, võite kaotada ühe või mitme koristustsükli. Ärge unustage väetist või Speed-Gro lisada kohe istutades - pärast põllukultuuri kasvatamist ei saa te mulda midagi lisada.

Nagu kõik põllukultuurid, võtab ka nende kasvatamine palju energiat. Peaksite proovima oma kastekannu uuendada ja sprinklerid võimalikult kiiresti ehitada.

Alustage sprinklerite valmistamist

Mängu alguses avastate end ürituste maksimeerimisest, mida saate päevas teha. Kuid teid piiravad kaks asja: aeg ja energia. Ehkki saate energia täiendamiseks süüa toitu, ei saa kaotatud aja taastamiseks midagi teha.

Sprinklerid kastavad teie saaki automaatselt, nii et saate selle tarbimiseks vähem aega ja energiat kulutada. See annab teile rohkem aega muude rahateenimisülesannete, näiteks kalapüügi ja kaevandamise, tegemiseks. See võimaldab teil samaaegselt säilitada ka rohkem põllukultuure, andes saagi kohta märkimisväärsema kasumi.

Sprinklereid on kolme tüüpi Stardew Valley:

  • Pihustid:Need võivad joota nelja kõrvuti asetsevat plaati.
  • Kvaliteetsed vihmutid: Need võivad kasta kaheksat kõrvuti asetsevat plaati.
  • Iriidiumi pihustid:Need võivad kasta 24 külgnevat plaati.

Sprinkleri põhiversioon on väga ebaefektiivne, seetõttu soovitame teil kvaliteetsed sprinklerid toota, kui selle asemel retsepti avate. Kvaliteetse sprinkleri valmistamiseks peab teil olema 6. taseme põllumajandusoskus, samuti raua- ja kuldvarda ning rafineeritud kvarts.

Parandage oma oskusi

Kui arenete aastal Stardew Valley, teie oskuste tase tõuseb. Kui jõuate oskuse tasemele 5 või 10, valite elukutse, mis on võime, mis annab teile erilisi boonuseid.

Mõni elukutse tõstab teatavate kaubagruppide saatmishinda. Näiteks kui teie põlluharimisoskus jõuab 5. tasemeni, võite otsustada olla rantšo või mullaharija. Põllumehed saavad loomseid saadusi müüa 20 protsenti rohkem kui baashind, samas kui põllumehed saavad saaki müüa veel 10 protsenti. Kaevandamise ja kalapüügi taseme tõstmise eest on olemas ka sarnased boonused.

Stardew Valley on üks meie lemmik lõõgastavaid videomänge, mida mängida. Kui te pole seda veel proovinud, vaadake seda. See on saadaval paljudele platvormidele, sealhulgas Windows PC, Mac, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, iPad, Android, PlayStation Vita ja Linux.

SEOTUD:5 hõlpsat videomängu, mis aitavad teil pingelistel aegadel lõõgastuda


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found