Kuidas sülearvutit Windows 10-s suletud kaanega hoida

Windows 10 paneb sülearvuti kaane sulgemisel tavaliselt vähese energiatarbega unerežiimi. See võib olla probleem, kui ühendate sülearvuti välise monitori külge. Selle käitumise muutmiseks kasutage juhtpaneeli - mitte rakendust Windows 10 rakendust Seaded.

Kui teete seda, olge ettevaatlik! Sülearvuti kaane sulgemine ja kotti viskamine, kui see on veel sees, võib halva ringluse või ventilatsiooniavade blokeerimise tõttu põhjustada tõsiseid probleeme. Teie sülearvuti töötab edasi, raiskades akut ja potentsiaalselt isegi ülekuumenedes teie kotis. Peate sülearvuti käsitsi magama panema, talveunerežiimi lülitama või selle välja lülitama, kasutades selle toitenuppe või menüü Start valikuid, selle asemel, et lihtsalt kaas sulgeda.

Kaane sulgemisel Windows 10 vaikekäitumise muutmiseks paremklõpsake süsteemisalves akuikooni ja seejärel klõpsake nuppu „Toitesuvandid”.

Kui te akuikooni ei näe, klõpsake nupul „Kuva peidetud ikoonid” ja seejärel paremklõpsake akuikoonil - või minge selle asemel juhtpaneelile> Riistvara ja heli> Toitesuvandid.

Järgmisena klõpsake vasakul paanil nuppu „Vali kaane sulgemine”.

SEOTUD:Kuidas lubada ülimat jõudluskava Windows 10-s

Valige rippmenüüst „Kui ma kaane sulgen”, valige „Ära tee midagi”.

Siin on kaks eraldi valikut: Aku peal ja Pistikupesa. Igaühe jaoks saate valida erinevad valikud. Näiteks võite soovida, et sülearvuti jääks sisselülitatuks, kui sulgete kaane, kui see on ühendatud, kuid läheb magama, kui see on akul.

Teie valitud sätted seotakse teie Windowsi energiaplaaniga.

Hoiatus:Pidage meeles, et kui muudate seade Sees aku olekuks „Ära tee midagi”, veenduge ülekuumenemise vältimiseks, et sülearvuti oleks kotti pannes välja lülitatud või kas puhke- või talveunerežiimis.

Pärast muudatuste tegemist klõpsake nuppu „Salvesta muudatused“ ja sulgege juhtpaneel.

Nüüd peaksite saama sülearvuti kaane sulgeda ilma, et see puhkerežiimi läheks. Kui soovite mõne sätte vaikeväärtusele tagasi lülitada, pöörduge tagasi Contol paneeli> Riistvara ja heli> Toitesuvandid juurde ja muutke see tagasi.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found