Kuidas manustada kellegi Twitteri videot ilma neid uuesti läbi andmata

Twitteris nähtud video jagamine ei nõua algse säutsu sõnumi või vastuste retweetimist. Selle asemel saate video manustada oma säutsu, pakkudes siiski krediiti ja linki üleslaadijale. Nii toimige järgmiselt.

Sotsiaalvõrgustiku mobiilirakenduste ja veebikliendi abil on võimalik kellegi teise Twitteri videot jagada. Protsess on iPhone'is kõige lihtsam, kuid see on siiski võimalik Androidi ja Twitteri töölauaveebisaidil.

Jagage iPhone'i videoid Twitteris

Alustuseks avage oma iPhone'is rakendus Twitter ja leidke seejärel säuts, mis sisaldab videot. Järgmisena vajutage videot ja hoidke seda all.

Hüpikmenüüs peaks ilmuma mitu valikut. Puudutage nuppu „Tweet video”.

Seejärel koostage oma säuts, veendudes, et algse säutsu URL lisati tekstikasti automaatselt. Kui olete valmis oma sõnumit ja videot jagama, valige nupp „Tweet”.

Teie säutsu on nüüd teie jälgijatega jagatud. Vaadates peaksite video all nägema linki „From”, mis viib teid puudutades algse üleslaadija Twitteri profiili.

Jagage Twitteris videoid Androidist

Twitteris video jagamise protsess Androidis on iPhone'i sarnane, kuid see nõuab paar lisatoimetust.

Alustage oma Android-seadmes Twitteri rakenduse avamine ja Twitterisse sisestatud videoga Twitteri leidmine. Järgmisena puudutage jaotiste „Retweets” ja „Likes” all asuvat nuppu Jaga.

Valige ekraani allservast ülespoole libisevast menüüst valik „Kopeeri link tweetile”. Twitteri URL on nüüd teie seadme lõikelauale salvestatud.

Nüüd minge tagasi Twitteri rakenduse avalehele ja puudutage paremas alanurgas nuppu Koosta.

Koostage sõnum ja kleepige seejärel kopeeritud URL Twitteri videole, vajutades ekraanil pikalt ja valides kuvatavast kontekstimenüüst nupu „Kleebi”.

Nüüd tuleb keeruline osa. Puudutage ekraani, et viia kursor URL-i lõppu. Järgmisena tippige ja lisage URL-i lõppu „/ video / 1”. Nüüd olete kõik valmis nupu „Tweet” valimiseks.

Olete nüüd jaganud videot kõigi oma jälgijatega, ilma et peaksite algset säutsu uuesti tweetima. Kui lähete oma säutsu vaatama, leiate lingi „Alates”, mis pärineb video üleslaadijast.

Jagage veebis Twitteri videoid

Twitteri video lisamine arvutiga oma järgmisele säutsule on peaaegu identne Androidi protsessiga.

Alustuseks külastage Twitteri veebisaiti ja leidke säuts koos videoga, mida soovite jagada. Sealt klõpsake nuppu Jaga.

Järgmisena valige säte URL-i salvestamiseks arvuti lõikelauale suvand „Kopeeri link tweetimiseks”.

Minge tagasi Twitteri avalehele ja seejärel koostage säuts, kasutades akna ülaosas asuvat kasti. Nüüd kleepige säutsu URL. Seda saate teha paremklõpsates kastis ja valides suvandi Kleebi, kasutades Windowsi klaviatuuri otseteed Ctrl + P või vajutades Macis klahvi Cmd + P.

Nagu Androidi puhul, peate ka nüüd kleebitud säutsu URL-i lõppu lisama teksti "/ video / 1". Kui kõik näeb hea välja, klõpsake nuppu „Tweet”.

Olete nüüd tweetinud, kui Twitteri video on teie säutsu sisse põimitud. Algse üleslaadija Twitteri kontot saab vaadata ja juurde pääseda, klõpsates video all oleval lingil.

SEOTUD:Kuidas peita Twitteri vastuseid


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found