Kuidas muuta oma tõmbamise kasutajanime

Kõik on oma elu jooksul teinud piinliku kasutajanime, mida on lõpuks kahetsenud. Ükskõik, kas teil on 5 aasta tagune ebamugav kasutajanimi või lihtsalt midagi valesti kirjutatud, saate siin Twitchis tagasi minna ja seda muuta.

Kui soovite Twitchis uut kasutajanime, peate varem looma täiesti uue konto. Uue kanali loomine oli probleem mitmel põhjusel - voogedastajad kaotaksid mitte ainult terve nimekirja jälgijatest ja tellijatest oma esimesel kanalil, vaid ka kõik nende seaded ja eelistused.

Nüüd peate konto nime muutmiseks klõpsama läbi mõne lihtsa toimingu. Seda saab teha üks kord 60 päeva jooksul.

Alustage oma Twitchi kontole sisselogimisega. Klõpsake avalehel paremas ülanurgas oma kasutajanime ja valige rippmenüüst valik „Seaded”.

Leidke lehelt „Profiili seaded” oma tekstilõikude „Kasutajanimi” ja „Kuvatav nimi” muutmine. Siin saate ka oma elulookirjeldust muuta (Twitchi kanali jaotis „Minust”).

Teie uus kasutajanimi jõustub kohe pärast muudatuste tegemist jaotises Profiili seaded. Teie otseülekannete jälgijad ja tellijad näevad, et teie nimi muutus teie Twitchi kanalil.

Teie kuvanime suurtähtede kasutamist saab vabalt kohandada, kuid see peab olema sama kirjapilt kui teie kasutajanimi. Teie Twitchi kuvatav nimi kuvatakse kommentaaride kõrval ja see kuvatakse teie profiilis.

Twitchi ajaveebipostituse kohaselt hoiab platvorm hüljatud kasutajanime pärast kasutajanime muutmist vähemalt 6 kuud. Pärast seda tagastab Twitch kasutajanime kogukonna ja uute kasutajate jaoks saadaolevate valikute kogumisse, välja arvatud Twitch Partneri kasutajanimed, mida taaskasutatakse ainult eritingimustel.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found