Kuidas lisada Google Docsisse tekstikasti

Tekstikasti lisamine dokumendile on suurepärane võimalus asjakohase teabe - nagu tõmbenõue - esiletõstmiseks ja selle hõlpsaks liigutamiseks. Google ei tee ühe lisamist ilmselgeks, nii et lisage Google Docsi faili tekstivälja.

Kuidas lisada Google Docsisse tekstikasti

Google Docs võimaldab teil lisada oma dokumentidesse tekstikaste konkreetse teabe isikupärastamiseks ja esiletõstmiseks, kuid teeb seda teisiti, kui võite arvata. Selle lisamiseks peate kõigepealt avama joonistustööriista - mitte midagi, mis tuleb meelde, kui see on tekst, mille soovite lisada.

Avage oma dokumendis menüü „Lisa“ ja valige käsk „Joonistamine“.

Avanenud aknas Joonis klõpsake ülaosas asuva tööriistariba nuppu „Tekstikast”.

Nüüd klõpsake ja lohistage hiirt, et luua tekstikast ettenähtud ruumi, ja lisage seejärel soovitud tekst.

Kui olete tekstikasti loonud ja teksti lisanud, saate seda tööriistariba abil oma maitse järgi kohandada. Laiendatud teksti tööriistariba kuvamiseks klõpsake kolme punkti.

See võimaldab teil muuta tausta, äärise ja fondi värvi ning rakendada muid vormindamisvalikuid, nagu rasvane, kursiiv, täpid ja nii edasi.

Kui teie tekstikast näeb teie soovitud viisil välja, klõpsake selle oma dokumenti lisamiseks nupul „Salvesta ja sulge”.

Nüüd saate tekstikasti teisaldada soovitud kohta. Kui peate selles muudatusi tegema, topeltklõpsake joonistamisvahendite uuesti kuvamiseks tekstikasti. Teise võimalusena võite klõpsata muudetaval tekstiväljal ja seejärel klõpsata nupul „Muuda”.

Kuigi see meetod ei ole kõige lihtsam viis tekstivälja lisamiseks dokumenti, pakub see teile lihtsat viisi tekstikastide sisestamiseks ja käsitsemiseks kogu failis.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found