Kuidas teha videokõnesid Facebook Messengeri abil

Facebook võimaldab peredel ja sõpradel suhelda, olenemata nende asukohast maailmas. Kasutage Facebook Messengeri videovestlusfunktsiooni, et kõige moodsamates seadmetes kiiresti ühendust võtta kuni 50 inimesega.

Kuidas kasutada videovestlust mobiilseadmes Facebook Messenger

Kui kasutate Android-seadet, saate rakenduse Messenger alla laadida otse Google Play poest. Apple pakub iPhone'i, iPadi ja Apple Watchi jaoks rakendust Messenger Apple App Store'i kaudu.

Kui rakendus on nutitelefoni või tahvelarvutisse installitud, avage see ja puudutage otsinguriba, et leida kontakt, kellega soovite videovestlust pidada. Kui olete Messengeris varem sõnumeid saatnud või sõpradele helistanud, kuvatakse need otsinguriba all.

Valige inimene ja puudutage seejärel paremas ülaosas videovestluse ikooni.

Kui teile helistatakse, teavitab Messenger teid sellest kohe ja saate nõustuda või keelduda.

Kõne ajal näete ekraani keskel oma sõpra või pereliiget ja paremas ülaosas iseennast. Ülaosas olevad nupud vasakult paremale võimaldavad teil vestlust avada, videovestlust saadaolevasse seadmesse edastada, tagumise ja eesmise kaamera vahel vahetada või kaamera keelata.

Alumisest reast saate muuta oma tausta värvi, lisada videokõnesse sõpru, vaigistada mikrofoni või kõne lõpetada.

Kuidas kasutada videovestlust Facebook Messengeris töölaual

Kui kasutate sisseehitatud veebikaameraga sülearvutit või välise veebikaameraga töölauda, ​​saate Messengeri kaudu iga Facebooki sõbraga videovestlust pidada.

Alustuseks logige valitud brauseris Facebooki sisse. Klõpsake Facebooki avalehe vasakul nupul „Messenger”.

Link Messengerile on uues paigutuses (ülal) üldiselt samas kohas nagu vanas paigutuses (allpool).

Klõpsake selle inimese nimel või avataril, kellele soovite helistada. Seejärel valige kõne alustamiseks paremas ülaosas video vestluse ikoon.

Kui teie sõber vastab, näete teda ekraani keskel ja ennast paremas alanurgas. Video ja heli sisse- või väljalülitamiseks klõpsake ikoonil Videokaamera ja Mikrofon.

Ekraani jagamiseks klõpsake ikooni Monitor. Kõne lõpetamiseks vajutage punast telefoni vastuvõtja ikooni.

SEOTUD:Kuidas kasutada digitaalkaamerat veebikaamerana

Facebook Messengeri videovestlus on tasuta hõlpsasti ligipääsetav valik, mida võiksite kaaluda, et hoida ühendust sõprade ja perega.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found