Kuidas ühendada pilte Macis üheks PDF-failiks

Oletame, et kandideerite tööle ja värbamisettevõte soovib, et neile saadetaks allkirjastatud dokumendid, või kujutage ette, et soovite oma majale lisada täienduse ja töövõtja soovib fotosid näha. Kuidas Macis nii lihtsalt läheb?

Saate need kõik lihtsalt e-posti või tekstsõnumi külge kinnitada, kuid see meetod on natuke vaimustav ja võib adressaadile mõnevõrra häirida. Teise võimalusena võite need kõik kokku tõmmata ja nii saata, kuid siis peab teises otsas olev inimene need lahti pakkima, mis võib ka mõned kasutajad üles keerata.

Fotode PDF-vorminguks muutmine Macis on tõesti lihtne ja see muudab asjad palju hallatavamaks, kui skannite dokumentides.

Skannerid impordivad fotosid tavaliselt JPG-vormingus. Kui vaatate neid lihtsalt oma otsas, on hea, kui nad kõik valetavad eraldi failidena. Kui soovite neid kellegi teisega jagada, on nende PDF-i paigutamine peaaegu ideaalne.

Selles näites peate saatma sõbrale skannitud koopiad iseseisvusdeklaratsioonist, põhiseadusest ja õiguste seadusest.

Kõigepealt minge kausta Applications ja avage rakendus Preview (või otsige seda Spotlightiga). Eelvaade suunab teid soovitud pilte avama, nii et sirvige kausta, kus neid hoitakse, ja valige need. Mitme pildi valimiseks kasutage käsuklahvi. Kui olete piltide valimise lõpetanud, klõpsake nuppu Ava.

Kui olete oma fotod valitud, saate need soovitud järjekorras ümber korraldada, klõpsates ja lohistades neid eelvaate külgribal.

Kui olete nende tellimusega rahul, valige „Fail> Prindi”.

Enne dokumentidega jätkamist tahame võtta kiire hetke, et näidata teile, mida teha, kui teie pildid pole õigesti orienteeritud. Järgmises näites näeme fotot, mis oli tehtud portree suunas. Peame selle maastikuks muutma, et meie saaja ei peaks pead pöörama. Klõpsake printimisdialoogi allosas nuppu „Kuva üksikasjad”.

Teil on siin terve hulk võimalusi, võtke nende tutvumiseks aega. Ainus, mis meid praegu huvitab, on funktsioon Orientation.

Kui olete veendunud, et kõik on õigesti ja õiges järjekorras, klõpsake vasakus alanurgas väikesel rippmenüül „PDF”. Teil on mõned võimalused. Kui soovite jätkata ja kohe meilisõnumeid saata, võite valida "Mail PDF", kuid praegu valime lihtsalt "Save as PDF ...".

Salvestusdialoogis soovite selle täita kogu enda arvates sobiva teabega ja otsustage kindlasti, kuhu soovite PDF-i salvestada. Valisime oma salvestamise töölauale.

Kui olete huvitatud PDF-ile parooli lisamisest, siis klõpsake salvestamisdialoogis nuppu „Turvasuvandid ...” ja teile antakse valikud mitte ainult dokumendi avamisel parooliga kaitsta, vaid ka sisu kopeerimiseks ning printige see välja.

Kui olete valmis, võite klõpsata salvestamisdialoogis nuppu „Salvesta“ ja teie PDF luuakse.

Olgu, aga mis siis, kui unustate paar pilti lisada või soovite ühe eemaldada? Me ei saa oma sõbrale neid kolme dokumenti väga hästi saata ega saata neile ka ülejäänud põhiseaduse muudatuste koopiat!

Pole probleemi, lihtsalt avage värskelt loodud PDF ja lohistage kõik täiendavad fotod, mille soovite sinna lisada, või valige eemaldatavad fotod, paremklõpsake ja valige saadud menüüst „Teisalda prügikasti“ (või kasutage Tõstuklahv + Kustuta).

Kui olete muudatustega rahul, salvestage lihtsalt menüü Fail käsk PDF või kasutage klahve Command + S.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found