Kuidas kompassi kalibreerida Androidis seadme asukoha täpsuse parandamiseks

Google Maps kasutab teie Android-seadme magnetomeetri abil suuna suunda. Oma seadme asukoha täpsuse parandamiseks peate kompassi kalibreerima Google Mapsi rakenduses. Nii toimige järgmiselt.

Teie seade vajab kompassi funktsioneerimiseks magnetomeetrit ja need on peaaegu kõigis Androidi nutitelefonides. Samuti peate installima Google Mapsi Androidi rakenduse, kui see pole veel olemas.

Need juhised peaksid töötama kõigis hiljutistes Androidi versioonides.

Google Mapsi suuna täpsuse kontrollimine

Enne kompassi kalibreerimist kontrollige, kas teie seadme suund on Google Mapsi rakenduses täpselt esitatud.

Avage oma Android-seadmes Google Mapsi rakendus ja otsige oma asukohta näitavat sinist ümmargust ikooni. Kui see pole nähtav, vajutage paremas alanurgas ümmargust täppisikooni.

See toob teie asukoha nähtavale, niipalju kui Google Maps seda mõistab. Teie seadme suund kuvatakse sinise taskulambi stiilis kiirena teie ümmarguse asukohaikooni ümber.

Kui valgusvihu ulatus on liiga suur, palub Google Maps tavaliselt kompassi kalibreerida. Kui see nii ei ole, peate selle käsitsi kalibreerima.

Android-kompassi kalibreerimine Google Mapsis

Kui Google Maps ei kalibreeri teie kompassi automaatselt, peate kalibreerima käsitsi. Avage Google Mapsi rakendus ja veenduge, et teie sinist ümmargust seadme asukoha ikooni oleks näha.

Puudutage asukoha ikooni, et kuvada oma asukoha kohta rohkem teavet. Puudutage allosas nuppu „Kalibreeri kompassi”.

See avab kompassi kalibreerimisekraani. Teie praegune kompassi täpsus peaks olema kuvatud allosas kas madala, keskmise või suurena.

Oma seadmest kinni hoides ja ekraanil näidatud meetodit järgides liigutage telefoni kolm korda, jälgides selle käigus näitajat kaheksa.

Google Maps annab teile märku, kui olete seadme edukalt kalibreerinud, naastes automaatselt rakenduse põhikaardi ekraanile.

Kui kalibreerimisprotsess õnnestus, tuleks suunakiire ulatust vähendada, parandades protsessi täpsust.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found