Turvarežiimist väljumine Windows 10-s

Windows 10 käivitamine turvarežiimis on hea mõte, kui te ei saa Windows 10 tavapäraselt käivitada ja peate tegema tõrkeotsingu. Siit saate teada, kuidas turvarežiimist väljuda, kui olete lõpetanud ja soovite oma arvutit tavapäraselt kasutada.

Mis on turvarežiim?

Turvarežiim on sisuliselt tõrkeotsingu teenus. Kui kasutate ebastabiilseid riistvaradraivereid, mille tõttu näete surma sinist ekraani või olete nakatunud pahavaraga, võimaldab Windows 10 turvarežiimis käivitamine arvuti alglaadimise, et jõuda probleemi algpõhjuseni . Mõnel juhul võib see olla teie ainult viis arvuti käivitamiseks ilma Windowsi uuesti installimata.

Miks? Kuna käivitate Windows 10 turvarežiimis, käivitamisprogramme ja muid käivitamisel käivitamiseks konfigureeritud teenuseid ei käivitata, minimeeritakse riistvaratoe, vähendatakse ekraani eraldusvõimet ja pole lubatud kolmanda osapoole tarkvara ega draivereid. Turvarežiimis saate draivereid tagasi kerida, süsteemilogisid kontrollida ja tarkvara tekitada, mis võib probleeme tekitada.

SEOTUD:Kuidas teha Windowsis puhas alglaadimine

Turvarežiimist väljumine Windows 10-s

Kui soovite turvarežiimist väljuda, peate vaid Windowsi arvuti taaskäivitama. Selleks saate klõpsata vasakus alanurgas oleval menüül „Windows”, et avada menüü Start, valida käsk „Power” ja seejärel „Restart”.

Arvuti taaskäivitamiseks on ka muid meetodeid, näiteks käivitamine seiskamine / r käsuviibalt. Sõltumata valitud meetodist palutakse teil taaskäivitamisel Windows 10 tavaliselt käivitada.

Samuti saate viivitusteta taaskäivitada. Selleks avage aken “Käivita”, vajutades Windows + R. Kui see on avatud, tippige tekstiväljale „Ava” kõrval olev tekst „msconfig” ja klõpsake nuppu „OK”.

Valige kuvatavas aknas vahekaart „Boot”.

Lõpuks tühjendage jaotises „Buutimisvalikud” ruut „Turvaline alglaadimine” ja klõpsake nuppu „OK”.

Nüüd ei häiri teid taaskäivitamisel viip.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found