Kuidas vaadata Netflixi oma sõpradega võrgus

Kui olete kodus ummikus, jätate oma sõpradega Netflixi vaatamata. Kuid see, et te ei saa isiklikult kohtuda, ei tähenda, et te ei saaks ikkagi koos vaadata. Netflixi saate oma sõpradega veebis vaadata järgmiselt.

Selle saate juhtida Chrome'i laiendusega Netflix Party. See võimaldab teil luua oma sõpradega veebivestlustoa, kus saate kõik vaadata sama filmi või näidata samaaegselt.

Võite saata jututuppa sõnumeid, vahele jätta filmi osi või liikuda saate järgmise episoodi juurde. Tegelikult, kui vaatate telesaadet, saate samas jututoas vaadata mitu osa. Kui vaatate filme, peate siiski iga kord uue vestlustoa looma.

Jällegi on Netflix Party saadaval ainult Chrome'i laiendina, nii et peate teleri või tahvelarvuti asemel vaatama sülearvutis või töölaual. Siiski on see ohverdamist väärt.

Otsisime alternatiive rakendusest ja Google Play poodidest. Kuid tänu Netflixi rangele poliitikale kolmandate osapoolte rakenduste kohta pole selle tegemiseks muid usaldusväärseid ega turvalisi võimalusi kui Netflix Party. Ja soovitame teil mitte kasutada rakendusi, mis küsivad teie Netflixi kasutajanime ja parooli.

Netflix Party laiendust on uskumatult lihtne kasutada. Kõik, mida peate tegema, on jagada linki oma sõpradega. Kui nad sellel klõpsavad ja Netflix Party laienduse installivad, saate kõik koos Netflixi vaadata.

Alustamiseks külastage Netflix Party Chrome'i laienduse lehte ja klõpsake nuppu „Lisa Chrome'i”.

Klõpsake hüpikaknas nupul „Lisa laiendus”.

Nüüd näete laiendusribal ikooni „NP”. See on hall, kui te laiendust ei kasuta.

Nüüd avage Netflixi veebisait ja logige sisse. Valige midagi, mida soovite oma sõpradega vaadata.

Kui video hakkab mängima, muutub pikendusribal ikoon “NP” punaseks; klõpsake seda. Klõpsake rippmenüüs nuppu „Käivita pidu“.

Kui klõpsate valiku „Ainult mul on kontroll” kõrval oleval märkeruudul, olete vestluses ainus inimene, kes saab videot juhtida või järgmise episoodi juurde liikuda.

Netflix Party loob teie jututoa jaoks ainulaadse URL-i. Kopeerige see ja jagage seda oma sõpradega teie valitud sõnumside platvormil. Kui te ei soovi vestlusfunktsiooni lubada, tühjendage lihtsalt märkeruut „Kuva vestlus” kõrval.

Kui teie sõbrad linki klõpsavad, hakatakse videot kohe esitama. Netflix Party lubamiseks peavad nad klõpsama laienduse ikoonil „NP” ja seejärel sisenema vestlustuppa.

Jututoas saate jälgida, kes on liitunud või lahkunud, samuti kes on video peatanud või edasi edastanud.

Profiili kohandamiseks klõpsake paremas ülanurgas oma profiiliikooni.

Siin saate muuta oma profiili ikooni või hüüdnime.

Nüüd jääb üle vaid istuda, etendust vaadata ja kasutada vestlusfunktsiooni alati, kui soovite midagi kommenteerida.

Kui soovite peo lõpetada, klõpsake ikooni „NP” ja valige käsk „Katkesta ühendus”. Kui sulgete video ja pöördute tagasi Netflixi avalehele, katkestab see ka peo- ja jututoa.

Netflix Party'is keerlevad jututoad teatud videovoogude ümber ning seal pole ühtegi püsivat ruumi ega vestlusajalugu. Kui olete filmiga lõpetanud ja pleieri sulgenud, kaob ka jututuba.

Netflixi vaatamine koos sõpradega, kui olete kodus ummikus, on suurepärane viis aja veetmiseks. See on ka vaid üks paljudest viisidest, kuidas saate videoid koos veebis vaadata.

SEOTUD:Kuidas kodus vaba aega maksimaalselt ära kasutada


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found