Kuidas muuta Windows 10 lukustuskuva ajalõppu

Vaikimisi aegub Windows 10 lukustuskuva ja lülitatakse teie monitor välja ühe minuti pärast. Kui soovite, et see püsiks kauem kui see - öelge, kui teil on taustapilt, mida soovite vaadata, või kui teil on Cortana käepärane - seal on lihtne registrihäkk, mis lisab seade teie toitevõimalustele.

Kõigepealt peate pöörduma registri poole, et lisada ajalõppu seade arvuti toitevalikutele. Seda saate teha registri käsitsi muutmisega või meie ühe klõpsuga häkkide allalaadimisega. Pärast sätte lisamist määrate ajalõpu juhtpaneeli standardsete toitesuvandite abil. Siit saate teada, kuidas see kõik korda saata.

SEOTUD:Kuidas kohandada lukustuskuva Windows 8 või 10 puhul

Registreerimise käsitsi muutmise abil lisage ajavaliku seade toitesuvanditele

Ajalõpu sätte lisamiseks toitesuvanditele peate lihtsalt Windowsi registris ühe sätte kohandama.

SEOTUD:Registriredaktori nagu profi kasutamise õppimine

Tavahoiatus: Registriredaktor on võimas tööriist ja selle väärkasutamine võib muuta teie süsteemi ebastabiilseks või isegi mittetoimivaks. See on üsna lihtne häkkimine ja nii kaua, kui järgite juhiseid, ei tohiks teil probleeme olla. See tähendab, et kui te pole sellega kunagi varem töötanud, kaaluge enne alustamist lugeda registriredaktori kasutamist. Ja enne muudatuste tegemist varundage kindlasti register (ja arvuti!).

Avage registriredaktor, vajutades nuppu Start ja tippides „regedit”. Registriredaktori avamiseks ja arvutile muudatuste tegemiseks loa andmiseks vajutage sisestusklahvi.

Registriredaktoris liikuge järgmise võtme juurde vasakpoolsel külgribal:

HKEYLOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Power \ PowerSettings \ 7516b95f-f776-4464-8c53-06167f40cc99 \ 8EC4B3A5-6868-48c2-BE75-4F3044BE88A7

Topeltklõpsake parempoolsel paanil ikooni Atribuudid väärtus selle omaduste akna avamiseks.

Muutke kasti „Väärtusandmed” väärtust väärtusele 1 ja klõpsake siis nuppu OK.

See on kõik, mida peate registris tegema. Järgmine samm on aegumise sätte muutmine toitesuvandite abil. Kui peaksite kunagi soovima selle sätte toitesuvanditest eemaldada, minge lihtsalt tagasi ja muutkeAtribuudid väärtus 2-st 1-ni.

Laadige alla meie ühe klõpsuga häkkimine

Kui te ei soovi ise registrisse sukelduda, oleme loonud paar registrihäkki, mida saate kasutada. "Lisage lukustuskuva ajalõpu seade toitesuvanditesse" häkkimine loob muudatused Atribuudid väärtus vahemikus 1 kuni 2. Häkkimine „Eemalda lukustuskuva ajalõpu seade toitevalikutest (vaikimisi)” muudab Atribuudid väärtus 2-st 1-ni, taastades selle vaikeseade. Mõlemad häkid on lisatud järgmisse ZIP-faili. Topeltklõpsake sellel, mida soovite kasutada, ja klõpsake viipade kaudu. Kui olete soovitud häkkimise rakendanud, muudatused toimuvad kohe.

Lukusta ekraani ajalõpu häkid

SEOTUD:Kuidas teha oma Windowsi registrihäkke

Need häkid on tegelikult lihtsalt 8EC4B3A5-6868-48c2-BE75-4F3044BE88A7 võti, eemaldati väärtusest Atribuudid, millest rääkisime eelmises jaotises, ja seejärel eksporditi .REG-faili. Kummagi lubamise käivitamine määrab selle väärtuse sobivaks arvuks. Ja kui teile meeldib registri kallal askeldada, tasub varuda aega, et õppida, kuidas oma registrit häkkida.

Muutke ajalõpu sätet toitesuvandites

Nüüd, kui olete aegumise sätte lubanud, on aeg käivitada toitesuvandid ja see tööle panna. Vajutage nuppu Start, tippige käsk „Toitesuvandid” ja vajutage seejärel nuppu Enter, et avada toitesuvandid.

Klõpsake aknas Toitesuvandid teie kasutatava energiaplaani kõrval lingil „Muuda plaani sätteid”.

Klõpsake aknas Redigeeri plaani sätteid linki „Muuda täpsemaid toiteseadeid”.

Laiendage dialoogis Toitesuvandid üksust „Kuva” ja näete, et teie lisatud uus seade on loetletud kui „Konsooli lukustuse kuvamise aegumine”. Laiendage seda ja saate seejärel määrata ajalõpu nii mitu minutit kui soovite.

Selle sätte kättesaadavaks tegemiseks on registriga tegelemine veidi vaev, kuid vähemalt on see olemas. Ja kui teil on toiteallikasse ühendatud lauaarvuti või sülearvuti, on tore teada, et võite selle lukustusekraani soovi korral kauemaks kui minutiks ülesse jätta.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found