Kuidas leida kellegi telefoninumbrit võrgus

Kellegi telefoninumbri leidmine veebis on keeruline. Mobiiltelefoninumbrid on privaatsed - nende vanade paberist telefoniraamatute asemel ei ole avalikku mobiiltelefoninumbrite kataloogi. Kellegi telefoninumbri leidmiseks on siiski mõned võimalused (ja ettevõtte telefoninumbreid on endiselt lihtne leida).

Kuidas leida inimese telefoninumber

Kellegi telefoninumbri veebis leidmiseks pole head viisi. Kui olete kellegagi Facebookis sõber, võite sealt leida tema telefoninumbri. Logige lihtsalt sisse Facebooki, minge inimese profiililehele ja klõpsake nuppu Teave> Kontakt ja põhiteave. Kontaktandmete all näete nende telefoninumbrit, kui nad on otsustanud seda teavet oma Facebooki sõpradega jagada.

SEOTUD:Kuidas telefoninumbrit otsida

Kui te seda teavet siin ei näe, pole seda võimalik Facebookist leida, ilma et oleksite inimesele tegelikult sõnumit saatnud ja temalt seda küsinud. Kuigi Facebook lubab vaikimisi hõlpsasti telefonitsi otsida, on kellegi telefoninumbrit palju raskem leida, kui te seda veel ei tea.

Nii et te ei leia inimese telefoninumbrit Facebookist, kuhu pöördute? Nendest rasketest paberitest telefoniraamatutest on endiselt veebiversioon! Kuid nagu füüsilised raamatud, hõlmab see ka ainult lauatelefoni. Kuid see pole midagi aevastamist. Näiteks võiksin nendelt veebisaitidelt mõne kiire otsingu abil isiklikult leida oma vanemate ja appide telefoninumbrid.

Lihtsalt minge White Pages'i veebisaidile ja sisestage inimese nimi (või lihtsalt perekonnanimi), samuti tema linn, osariik või sihtnumber. Kui selle inimese nimi ja telefoninumber ilmuvad selle geograafilise piirkonna paberkandjal telefoniraamatus, näete seda sellel veebisaidil. See on nagu paberkandjal telefoniraamatute vaatamine kõigi piirangutega - kuid kõigi nende telefoniraamatute otsimine on kiirem ja korraga.

Kuigi veebisait White Pages ja muud sarnased veebisaidid üritavad teile müüa tasulist teenust, mis püüab leida mobiiltelefoninumbreid ja muid isikuandmeid, pole me neid kasutanud ja soovitame teil neid vältida. Pidage kinni tasuta andmetest - pole mingit garantiid, et need teenused leiavad kellegi mobiiltelefoninumbri, kui maksate talle.

Mis siis, kui te ei leia Facebookist või valgetelt lehtedelt telefoninumbrit? Noh, siis muutub see palju karmimaks. Sellist teavet hoitakse tavaliselt privaatsena ja seda valvatakse hoolikalt. Inimesed ei postita oma telefoninumbreid sageli veebi ja puudub tohutu mobiiltelefoninumbrite ja nimede andmebaas. Muidugi võite proovida minna Google'i või Bingi ja otsida inimese nime koos telefoninumbriga, kuid see ei toimi peaaegu kindlasti. (Siiski on igaks juhuks proovimist väärt.)

Kui peate tõesti kellelegi helistama, võite jääda otse tema telefoninumbri küsimiseks kinni. Kui tunnete seda inimest Facebookis, võite talle sõnumi saata ja temalt numbrit küsida. Kui te ei leia inimest veebis, võite leida kellegi, kes teda tunneb, ja küsida. Näiteks kui teil oli hädasti vaja kellegagi kontakti saada, võite proovida leida Facebookist (või valgetelt lehtedelt) sõbra või sugulase ja küsida sellelt inimeselt tema telefoninumbrit.

Muidugi võib see näida ilmne, kuid see on tõesti ainus viis, kuidas paljude inimeste telefoninumbrid üles leida.

Kuidas leida ettevõtte telefoninumber

Õnneks on ettevõtete jaoks telefoninumbrite leidmine endiselt väga lihtne. Enamik ettevõtteidtahan helistage neile, nii et nad reklaamivad oma numbreid väga avalikult. Klienditoele võib olla muidugi natuke raskem jõuda (kuid selleni jõuame hetkega).

Enamik ettevõtteid paigutab oma telefoninumbrid oma veebisaidilt hõlpsasti leitavasse kohta. Üldiselt võite lihtsalt minna ettevõtte veebisaidile ja selle leidmiseks klõpsata näiteks „Võtke meiega ühendust” või „Klienditeenindus”. Mõnel väiksemal ettevõttel - nagu sellel väikesel kohalikul restoranil - ei pruugi isegi veebisaite olla, kuid tavaliselt on neil Facebooki lehed. Sageli leiate nende telefoninumbri nende Facebooki lehelt, mida paljud ettevõtted lihtsalt kasutavad oma peamise veebisaidina.

Ettevõtte puhul, millel on mitu asukohta, peate võib-olla kohaliku filiaali leidmiseks kasutama veebisaidi funktsiooni „Locator”. Tavaliselt kuvatakse teile telefoninumber, kust saate selle konkreetse asukoha kätte. Kui ei, saate alati lihtsalt ettevõtte nime ja aadressi (või lihtsalt aadressi) ühendada sellisesse teenusesse nagu Google Maps või Yelp ja tavaliselt näete telefoninumbrit.

Kui proovite klienditoe saada inimeselt - eriti kui tegemist on tohutu näotu megakorporatsiooniga -, võiksite jätta kõik need nõuanded vahele ja kasutada saidi GetHuman.com. See pakub andmebaasi parimatest telefoninumbritest, et saaksite helistada ettevõtetele mõeldud erinevate klienditoega seotud probleemide jaoks, koos hinnanguga, kui kaua liinil ootate. Veelgi parem, see pakub telefonipuid, mis näitavad teile kiireimat viisi automatiseeritud süsteemi läbimiseks ja jõuavad inimeseni, kes suudab teie probleemi tegelikult mõista ja lahendada.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found