Kuidas lubada ja kohandada ebakõla mängusisest ülekatet

Lahkarvamus on häälvestlusrakendus arvutimängude jaoks, peamiselt tänu puhtale liidesele ja kasutajasõbralikule mängusisesele ülekattele. Lubage ja kohandage oma mängu ülekatet, et minimeerida häirivusi ja hoida keskendumist mängule.

Kuidas lubada ebakõla mängusisest ülekatet

Discordi mängu ülekatte lubamiseks avage menüü Seaded, klõpsates akna vasakus alanurgas lähedal oma nime ja avatari kõrval olevat hammasrattaikooni.

Avage jaotises Rakenduse seaded vahekaart „Ülekate” ja klõpsake valiku „Luba mängusisene ülekate” kõrval olevat lülitit. Vaikimisi saate ülekatte lukustada, vajutades klahvikombinatsiooni Shift + `(see on klaviatuuri tabulaatoriklahvi lähedal asuv klahv). Selle sätte muutmiseks klõpsake klaviatuuriikoonil ja vajutage uut klahvikombinatsiooni.

Kuidas kohandada ebakõla mängu ülekatet

Selle menüü sätteid saate kasutada ülekattel kuvatavate avataride suuruse muutmiseks või nimede ja kasutajate kuvamise aja valimiseks.

Teatise asukoha leidmiseks kerige menüü Ülekate alla. Klõpsake ühel neljast hallist ekraaninurgast, et määrata, kuhu soovite ülekatet kuvada. Järgmisena klõpsake ülekatete märguannete keelamiseks keskel ringi tagasilöögiikooni.

Samuti võite klõpsata menüü allosas oleval lülitil, et kuvada nii tekstiteatisi kui ka tavalisi häälteatisi.

Konkreetsete mängude Discordi ülekatte lubamiseks või keelamiseks avage menüü Seaded ja valige vahekaart "Mängutegevus". Ülekatte sisse- või väljalülitamiseks klõpsake mängu paremas osas kuvariikoonil.

Neid seadeid saate mängu ajal reguleerida. Mängusisese ülekattemenüü avamiseks vajutage klahvi Shift + `(või teie kohandatud klaviatuuri otseteed, kui olete selle määranud) ja klõpsake seejärel hammasrattaikoonil.

Kuidas kinnitada Windowsi ebakõla mängu ülekatte külge

Kui ülekate on valmis ja töötab, saate mängu vestlusakna kinnitada. Käivitage ükskõik milline mäng ja vajutage seejärel klahvikombinatsiooni Shift + `(või mis tahes varem seatud klahvikombinatsiooni), et avada mängusisene ülekattemenüü. Klõpsake nööpnõela ikooni, et aken ilmuks isegi siis, kui langetate mängusisest ülekatte menüüd. Selle akna läbipaistmatust saate reguleerida, klõpsates läbipaistmatuse ikooni ja reguleerides liugurit.

Discord pakub tõesti kõiki seadeid, mida mängijad VoIP-rakendusest soovivad. Veenduge, et teie ülekate oleks võimalikult puhas ja pealetükkimatu, kuvades samal ajal kogu teabe, mida vajate, et oma meeskonnaga sammu pidada.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found