Kuidas muuta hiirekursori teemat Windows 10-s

Windows 10 võimaldab teil hiire kursorit isikupärastada, muutmata värvi ja suurust või muutes selle hõlpsamini nähtavaks. Saate kohandada kursori teemat või isegi alla laadida ja installida kursoriskeeme, nagu ka Windowsi eelmistes versioonides.

Muutke vaikekursori skeemi

Windowsil on mõned sisseehitatud kursoriskeemid, mis võimaldavad muuta hiirekursori vaikimisi välimust. See meetod muudab värvi (valge, must või tagurpidi) ja suurust (vaikimisi, suur või eriti suur).

Alustamiseks avage rakendus Seaded, vajutades klaviatuuril klahvikombinatsiooni Windows + I ja klõpsake saadaolevate suvandite all nuppu „Seadmed”.

Klõpsake vasakpoolsel paanil hiirt, sirvige suvandeid, kuni näete hiire lisavalikuid, ja klõpsake sellel.

Klõpsake vahekaarti sildiga “Näpunäited”.

Klõpsake rippmenüüd ja valige teile sobiv skeem. Muudatuste salvestamiseks klõpsake nuppu "Rakenda" ja proovige valitud välimust.

Windows 10-l on sisseehitatud viis ka hiirekursori värvi ja suuruse muutmiseks. Saate neid muuta rakenduses Seaded, muutmata hiire atribuutide aknas ühtegi teemavalikut.

SEOTUD:Kuidas muuta hiire kursori värvi ja suurust Windows 10-s

Looge kohandatud kursoriskeem

Kui teile meeldib enamik, kuid mitte kõik skeem, mida Windows kasutab, saate skeemi üksikuid kursoreid muuta. Igal skeemil on 17 kursorit, mis rakenduvad ekraanil olevate asjade kohal hõljutamisel erinevatel asjaoludel toimingutele. Pärast skeemi oma maitse järgi kohandamist saate selle salvestada kasutatavate skeemide loendisse.

Avage rakendus Seaded, vajutades klaviatuuril klahvikombinatsiooni Windows + I ja klõpsake saadaolevate suvandite all nuppu „Seadmed”.

Klõpsake vasakpoolsel paanil hiirt, sirvige suvandeid, kuni näete hiire lisavalikuid, ja klõpsake sellel.

Klõpsake vahekaarti sildiga “Näpunäited”.

Klõpsake jaotise Kohanda kursorite loendis üksil, mida soovite muuta, ja seejärel klõpsake nuppu "Sirvi".

Failibrauser avaneb süsteemi kausta, kuhu on paigutatud kõik skeemid. Kausta sees näete kahte tüüpi hiirekursoritega seotud faile; need on .cur- ja .ani-failid. Esimene neist on staatiline kursorkujutis ja teine ​​on animeeritud kursoripilt. Enamik kursoreid on staatilised kursorid, ainult paar on tegelikult animeeritud (aero_busy ja aero_working).

Klõpsake kursoril, mille soovite asendada, ja kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu "Ava".

Korrake toimingut iga kursori puhul, mida soovite muuta. Kui olete valmis, klõpsake käsul „Salvesta nimega”, andke sellele kohandatud eelseadistatud nimele nimi ja klõpsake siis skeemi salvestamiseks nuppu „OK”.

Kui olete lõpetanud, klõpsake kursori seadete oma süsteemi salvestamiseks nuppu "Rakenda", et saaksite neid kasutama hakata.

Laadige alla ja installige kohandatud kursori teemapaketid

Kui vähestest saadaolevatest valikutest ei piisa, saate Windowsi installimiseks alla laadida kolmanda osapoole kursori teemapaki. Kursoreid on lihtne seadistada ja need annavad teie süsteemile isikliku elegantsi; te lihtsalt ei saa vaikimisi valgeid või mustasid skeeme.

RealWorld Designersi avatud kursoriteegis on tuhandeid tasuta kursoriteemalisi valikuid ja see on suurepärane koht alustamiseks, kui soovite kohandada Windowsi hiirekursoreid.

Kuna kursorite allalaadimiseks pole ametlikku Microsofti kanalit, peaksite skannima kõik, mida olete viirusetõrjega alla laadinud, ja laadige alla midagi tundmatutest allikatest.

Pärast kursori teemapaki allalaadimist pakkige sisu kausta lahti, et saaksite neile järgmises etapis juurde pääseda.

Märge:Kohandatud kursori teemapakett on tavaliselt ZIP-arhiiv ja see sisaldab ainult kahte tüüpi pildifaile, mida me varem mainisime: .cur ja .ani.

Avage rakendus Seaded, vajutades klaviatuuril klahvikombinatsiooni Windows + I ja klõpsake saadaolevate suvandite all nuppu „Seadmed”.

Klõpsake vasakul paanil hiirt, sirvige valikuid, kuni näete hiire lisavalikuid, ja klõpsake sellel.

Klõpsake vahekaarti sildiga “Näpunäited”.

Klõpsake jaotises Kohanda klõpsake kursori olukorda ja seejärel nuppu "Sirvi".

Liikuge kursorifailidega kausta, klõpsake vastava nimega failil ja seejärel klõpsake nuppu „Ava“.

Korrake toimingut loendi iga kirje jaoks ja kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu „Salvesta kui”, andke sellele nimi ja klõpsake siis kohandatud skeemi salvestamiseks nuppu „OK”.

Nüüd, kui soovite kunagi teemade vahel vahetada, saate selle valida rippmenüü eelseadistatud skeemide hulgast.

Kui olete skeemi salvestamise lõpetanud, klõpsake selle kasutamise alustamiseks nuppu Rakenda ja võite akna turvaliselt sulgeda või lisada loendisse veel ühe.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found