Mis on ebakõlade nitro ja kas selle eest tasub maksta?

Discord Nitro on viis, kuidas kõige populaarsema mänguvestlusrakenduse kasutajad saavad oma kogemusi täiendada. Uurige, kas teil on parem kasutada tasuta taset või kas tasuline teenus on seda väärt.

Mis on ebakõla nitro?

Discord Nitro on maailma populaarseima mänguvestlusteenuse esmaklassiline liitumistasand. Sellel on globaalne juurdepääs kohandatud emotikonidele kõigist kanalitest, kuhu kuulute, kohandatud Discordi numbrimärgend, animeeritud avatarid ja serveri võimendused teie lemmikkogukondade jaoks.

See on saadaval kahes variandis: Nitro (9,99 dollarit kuus) ja Nitro Classic (4,99 dollarit kuus). Samuti on aastaringsete tellimuste korral märkimisväärseid allahindlusi - Nitro hind on 99,99 dollarit aastas ja Nitro Classic 49,99 dollarit aastas.

SEOTUD:Mis on ebakõla ja kas see on mõeldud ainult mängijatele?

Tasuline ebakõla vs vaba ebakõla

Discordi tasuta versioon sisaldab kõiki vajalikke funktsioone meeskonnakaaslastega rääkimiseks, kanalites osalemiseks ja omaenda serveri käivitamiseks. Kuid Nitro pakub järgmisi lisahüvesid, mis võivad teie ebakõla kogemust parandada:

 • Ülemaailmsed emotikonid:Enamikul Discordi serveritel on kogukonna või serveri omaniku loodud kohandatud emotikonid. Tavaliselt saab neid kasutada ainult nendes serverites, kus need tehti. Nitro võimaldab inimestel kasutada mis tahes emotikone, mis neil on oma raamatukogus ja mis tahes serveris.
 • Täiendatud Go-Live voogesitus:Go-Live on funktsioon, mis võimaldab teil oma mängu voogedastada väikesele inimgrupile. Saate voogesitada kuni 720p kiirusega 30 FPS tasuta tasemel, kuni 1080p 60 FPS klassikal või Nitro lähtekvaliteedil.
 • Kohandatud ebakõla silt:Igal Discordi kasutajanimel on selle järel juhuslik neljakohaline number. Nitro võimaldab teil selle numbri muuta milleks iganes soovite, kui seda nime ja numbrikombinatsiooni ei võeta.
 • Ekraani jagamine:Saate oma ekraani oma sõpradega jagada kuni 1080p kiirusega 30 FPS või 720p kiirusega 60 FPS.
 • Suurenenud üleslaadimislimiit: Tasuta tasemel saate saata faile ainult kuni 8 MB, kuid Nitro Classic ja Nitro tellijad saavad üles laadida faile vastavalt kuni 50 ja 100 MB.
 • Animeeritud avatarid:Tasulised tellijad saavad staatilise pildi asemel kasutada oma avatarina animeeritud GIF-i.

Kõigil tellijatel on oma kasutajanime kõrval ka väike märk, mis näitab, et nad on Nitro kasutajad.

Nitro, Nitro Classic ja Server Boostid

Peale kvaliteetsema voogesituse ja failisuuruse piirangu on peamine erinevus kahe tellimistasandi vahel see, et Nitro sisaldab kahte serveri suurendamist, mis tavaliselt maksavad 4,99 dollarit kuus. Klassikalisel astmel pole võimendusi. Mõlemad astmed saavad aga 30-protsendise soodustuse võimendamisest.

Kuigi Discordi serveri loomine ja käitamine on tasuta, võimaldavad serveritõusud anda teile teatud või sageli külastatavatele serveritele teatud eeliseid. Serverite jaoks, kuhu selle liikmed saavad panustada, on tasulised tasemed. Igal Discordi serveris on tase, mis annab talle teatud arvu hüvesid, ja kõik need tasemed vastavad võimendustele. Näiteks serveri jõudmiseks 1. tasemeni on vaja 2 kordust, 2. tasemel on vaja 15 serveri võimendust ja 3. taseme jaoks on vaja 30 võimendust.

Discordi serveri taseme tõstmise eelised on järgmised:

 • Täiendavad kogukonna emotikonipesad (kuni 250)
 • Parem helikvaliteet kõnekanalite jaoks
 • Parem videokvaliteet Go Live'i voogude jaoks
 • Kõigi serveris olevate inimeste üleslaadimispiirang on suurenenud
 • Kohandatud serveri URL ja ribareklaam

Aktiivsete serveritega omanike jaoks on Discord Nitro piisav, et anda oma serverile 1. tase. Omanikel on juurdepääs ka taseme Osta funktsioonile, mis võimaldab neil koheselt osta järgmise taseme saavutamiseks vajalik arv kordi. Serveriuuendused on kasulikud ka ettevõtetele, kes kasutavad töökohal suhtlemiseks Discordi.

Liikmete jaoks on võimendused suurepärane viis näidata oma toetust kogukonnale, kus olete aktiivne. See on eriti kasulik, kui olete seotud väiksema kogukonnapõhise serveriga.

Kas Nitro on seda väärt?

Kui kasutate Discordi ainult mängude ajal sõpradega häälvestluseks või liitute grupiaruteludega, ei vaja te tõenäoliselt Nitro toiteomadusi.

Kuid kui kasutate Discordi iga päev ja see on osa kümnetest serveritest, võite Nitro globaalsest emotikonisüsteemist palju kasu saada, täiustatud Go Live voogesitust ja failimahupiirangut suurendada. Võite hankida ka Nitro Classicu, kui te ei kavatse serverit täiustada.

Kui olete looja või kogukonna juht, kellele kuulub server, on Nitro seda kindlasti väärt. Kahe serveri tõusu hind maksab sama palju kui igakuine Nitro tellimus, ilma täiendavate eeliste ja 30-protsendilise allahindlusega tulevastest soodustustest.

SEOTUD:Kuidas inimesi ebakõlaserverisse kutsuda (ja kutselinke luua)


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found