Kuidas kustutada lehte Microsoft Wordis

Kui soovite kustutada Microsoft Wordi dokumendis teksti, graafikat või muud sisu sisaldava lehe või soovite aruande lõpus vabaneda sellest tühjast valgest lehest, mida ei näi olevat ära, siin on kuidas.

Lehe kustutamine Wordis

Absoluutselt kiireim viis Wordi sisulehest vabanemiseks on valida selle lehe sisu ja vajutada tagasilükkeklahvi (Macis kustutada). Kui te ei soovi lehe teksti käsitsi klõpsata ja esile tõsta, võite kasutada sisseehitatud tööriista Leidmine ja asendamine.

Esimene asi, mida soovite teha, on puudutada lehel suvalist kohta, mille soovite kustutada. Akna vasakus alanurgas vaadates näete avatava lehe lehenumbrit.

Järgmisena vajutage Windowsis Ctrl + G või Macis Option + Command + G. Nüüd olete akna „Leia ja asenda” vahekaardil „Mine”. Nüüd tippige \ leht tekstiväljale „Sisesta lehenumber“. Valige „Mine”.

Valitakse kogu teie praeguse lehe sisu. Nüüd on jäänud vaid vajutada tagasilükkeklahvi (või Macis kustutada).

Kustutage tühi leht sõna lõpus

Kui olete kunagi mõelnud, miks teie Wordi dokumendi lõpus on tühi leht, mis ei kao, siis sellepärast, et tekstitöötlus sisaldab lõpplõiku, mida ei saa kustutada. Mõnikord ilmub dokumendi lõppu tühi leht, sõltuvalt sellest, kus teie sisu viimane rida lõppes.

Kuna seda lõiku ei saa kustutada, on ainus viis lõpus oleva tühja lehe tõeliseks eemaldamiseks anda sellele 1pt fondisuurus.

Esimene asi, mida soovite teha, on näidata Wordi dokumendis lõikemärke. Selleks vajutage klahvikombinatsiooni Ctrl + Tõst + 8 (Macis Command + 8).

Nüüd valige lõikemärk. Seda ei saa teha, kui klõpsate kursorit selle kohal. Selle valimiseks asetage kursor ikoonile ja tehke sellele topeltklõps.

Ilmub vormindusaken. Tippige väljale „Font Size” „01” ja vajutage sisestusklahvi.

Selle suuruse muutmisel eemaldatakse lõpus olev tühi leht. Lõigumärgid saate ka nüüd turvaliselt eemaldada, vajutades klahvikombinatsiooni Ctrl + Tõst + 8 (Macis Command + 8).


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found