Uue Chromecasti seadistamine

Google'i Chromecast on üks lihtsamaid ja odavamaid viise, kuidas teleris peaaegu kõike voogesitada. Selle seadistamiseks toimige järgmiselt.

Esimene samm: ühendage oma Chromecast ja laadige alla rakendus Google Home

  1. Ühendage Chromecast telerisse ja laadige Google Home rakendus oma telefoni või tahvelarvutisse alla.
  2. Avage rakendus Google Home ja puudutage paremas ülanurgas asuvat nuppu seadmed.
  3. Puudutage Chromecasti suvandi all käsku „Seadista” ja järgige viipasid.

Chromecasti seadistamiseks vajate rakendust Google Home (endine rakendus Google Cast), mis on saadaval iOS-is ja Androidis. Kui teie Chromecast on käega-alla-otsimine või eBay-leid, võiksite enne jätkamist veidi aega selle tehaseseadetele lähtestada, nii et alustate puhta lehega.

Kuigi Chromecasti ja mitu uut rakendust on mitu põlvkonda, pole üldine seadistusprotsess palju muutunud. Esmalt pakkige Chromecast lahti, ühendage see vooluvõrku ja oodake, kuni see sisse lülitub. USB-kaabli saate seina ühendada, kasutades kaasasolevat adapterit või teleri tagaküljel asuvat USB-porti (seni, kuni see annab piisavalt energiat - mõned vanemad telerid ei pruugi seda pakkuda).

Teate, et see on seadistamiseks valmis, kui näete ekraanil kuvatavat viipa, mis on näidatud allpool. Pange tähele juhuslikult loodud identifikaator vasakus alanurgas. Meie nimi on „Chromecast0082”, kuid teie oma on tõenäoliselt erinev.

Teleri ekraanil kuvatakse seadistusviip, nüüd on aeg seadistusprotsessi lõpuleviimiseks telefon või tahvelarvuti haarata ja Chromecastiga ühenduse luua. Sõltuvalt sellest, millist Chromecasti põlvkonda teil on, on ühenduse loomise bitt veidi erinev, seega pöörake järgmist jaotist tähelepanelikult.

Teine etapp: ühendage oma Chromecastiga

Ehkki seadistamisprotsess on Chromecasti kõigi versioonide puhul suures osas identne, on esimese põlvkonna Chromecasti (mis on pöidla kujulise kujuga pikem dongel) ja järgnevate põlvkondade (plaadikujuliste) seadistamise vahel üks suur erinevus. Kuulake tähelepanelikult, et säästa palju pettumust.

Teise põlvkonna Chromecast ja Chromecast Ultra toetavad mõlemad Bluetoothi. Kui ühendate uue põlvkonna või tehase lähtestamise teise põlvkonna või Ultra mudeli ja alustate seadistamisprotsessi rakendusega Google Home, ühendatakse teid kohe Bluetoothi ​​kaudu. Kui see nii ei ole, veenduge, et telefoni Bluetooth oleks sisse lülitatud.

Kui teil on aga esimese põlvkonna Chromecast, peate ühenduse looma selle loodud ajutise ajutise WiFi-võrguga. Avage oma telefoni või tahvelarvuti WiFi-seaded ja otsige võrku ainulaadse nimega, mille me eespool märkisime. Meie siin oleva demomudeli puhul on see allpool nähtav võrk „Chromecast0082.b”.

Väärib märkimist, et ajutine WiFi-võrk on varumeetod ka uuemate põlvkondade jaoks. Kui teil on mingil põhjusel uuemal mudelil Bluetooth-põhise seadistusprotsessi käigus tõrge, võite alati oma telefonis WiFi-menüü avada ja kasutada vana WiFi-meetodit.

Kui olete ühendatud, jätkake järgmise sammuga.

Kolmas etapp: konfigureerige oma Chromecast

Kui Chromecast on telefoniga ühendatud, on aeg Google Home'i rakendus käivitada ja konfiguratsiooniprotsess lõpule viia. Enamasti palutakse teil kohe rakenduse avamisel seadistamisprotsessi alustada, kuid kui te seda ei tee, siis ärge muretsege. Puudutage lihtsalt üleval paremas nurgas seadme ikooni, mida näete allpool.

Seadistamist vajavad seadmed on rühmitatud ekraani ülaossa. Veenduge, et teie telefoni Chromecasti identifikaator vastab teie teleris kuvatud identifikaatorile, ja puudutage käsku „Seadista”.

Seadistusprotsessi esimeses etapis kinnitab rakendus Chromecastile määratud ajutise identifikaatori. Klõpsake nuppu „Jätka“.

Järgmisena edastab seadistusrakendus teie telerisse kinnituskoodi - Google'i inimesed soovivad kindlasti väga tõsiselt veenduda, et seadistate õige Chromecasti. Veenduge, et näete koodi, puudutades valikut „Ma näen seda”.

Järgmisena palutakse teil valida oma piirkond (nt Ameerika Ühendriigid). Klõpsake nuppu „Jätka”. Teil palutakse oma Chromecastile nimi anda. Vaikimisi on sellel juhuslikult genereeritud nimi (nt „Chromecast0089”), kuid kõige parem on seda kasutusmugavuse huvides nimetada toa järgi (nt „Elutuba” või „Magamistuba”).

SEOTUD:Kuidas anda külalistele juurdepääs oma Google Chromecastile

Lisaks selle nimetamisele saate valida ka selle, kas teie Chromecast saadab Google'ile krahhiaruandeid või mitte ja kas külaliste režiim on lubatud. Vigadest teatamise bitt on iseenesestmõistetav, kuid kui soovite lisateavet külalisrežiimi kohta (mis võimaldab külalistel kasutada teie Chromecasti ilma teie WiFi-d sisse logimata), saate lugeda meie täielikku juhist külalisrežiimi kohta siit. Ärge muretsege juhuslike inimeste pärast, kes koridori korteri kaudu teie Chromecastiga ühendust saavad; Külalisrežiim nõuab, et nad näeksid tegelikku ekraani ja kasutaksid ühenduse loomiseks ekraanil PIN-koodi.

Kui olete valiku teinud, klõpsake nuppu „Jätka” ja ühendage seejärel selle WiFi-võrgu mandaadid, millega soovite Chromecasti ühendada. Kui teie kodus on mitu WiFi-võrku, pange Chromecast kindlasti oma telefonis või tahvelarvutis tavapäraselt kasutatavasse WiFi-võrku, sest seda edastate.

SEOTUD:Kuidas kohandada oma Chromecasti tausta isikupärastatud piltide, uudiste ja muu kuvamiseks

Lõpuks võite oma Google'i konto (valikuliselt) linkida oma Chromecastiga. Kuigi te ei pea seda tegema, peate Chromecasti oma Google'i kontoga linkima, kui soovite kasutada mõnda Chromecasti täpsemat funktsiooni (näiteks taustade kohandamine oma fotodega).

Videote ja muusika edastamine Chromecastile

SEOTUD:Peegeldage oma arvuti ekraan oma teleris Google'i Chromecastiga

Chromecasti kasutamiseks on kaks võimalust. Saate ülekannet teha mobiilseadmest ja saate arvutist Chrome'ist. Kui soovite töölaua ülekandevõimaluse täielikku kasutamist, vaadake siin meie Chromecasti peegeldamise juhendit. Kuigi töölaua ülekandefunktsioonil on oma kasutusalad, on mobiilse ülekandmise kogemus palju lihvitud ja kindlasti Chromecasti populaarsuse allikas.

Chromecasti lihtsa ülekande eeliste saamiseks peate lihtsalt haarama rakenduse, millel on casting sisse ehitatud - näiteks YouTube, Netflix või Pandora. Kui olete Chromecasti ühilduvusega rakenduse laadinud, on taasesitus võimalikult lihtne (ja see kasutusmugavus on kindlasti põhjus, miks Chromecast on nii pööraselt populaarne).

Avage lihtsalt video ja klõpsake ekraanipildi paremas ülanurgas allpool oleval Chromecasti logol. Teie kasutatav mobiilirakendus suunab voo automaatselt Chromecasti ja voogu hakatakse taasesitama.

Eriti tore asi Chromecasti juures on see, et kogu videovoo lahtipakkimise / lahtipakkimisega tegeleb Chromecast ise (mitte ülekandeseade), nii et isegi kui teie seade on vana, räsitud ja aeglase protsessoriga, saate siiski kasutage Chromecasti lihtsalt. Sellised vanad Androidi ja iOS-i seadmed sobivadsuurepärane Chromecasti kaugjuhtimispuldid võite jätta elutoas diivani kõrvale vooluvõrku.

See on kõik, mis teie Chromecasti seadistamisel on. Kui olete selle installinud, olete mõne minuti või kahe jooksul rakenduses ringi torkinud ja teil on käepide väga lihtsa ikooniga klõpsamise funktsiooniga, see kõik on sujuv.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found