Kõige kasulikumad vestluse ja botide käsud ebakõlas

Nagu IRC-i vana vestlus, on ka Discordil komplekt kaldkriipsu, mida saate kasutada enda väljendamiseks või kasulike asjade tegemiseks, näiteks GIF-ide otsimiseks või teksti ettelugemiseks. Veelgi parem, kui lisate oma discordi serverisse robotid, et serverist veelgi rohkem funktsioone saada. Siin on Discordi jaoks kõige kasulikumad vestluskäsklused ja robotid.

SEOTUD:Kuidas seadistada oma ebakõlaserveri server

Sarnaselt IRC-le või Slackile kasutavad ka Discordsi serverid ülesannete käivitamiseks või robotitega suhtlemiseks kaldkriipsu käske. Kaldkriipsu käsu kasutamiseks sisestage käsk /, tippige seejärel käsk ja vajutage sisestusklahvi. Mõne käsu jaoks võib lahedaid asju teha täiendavate argumentide, näiteks otsinguterminite abil. Siin on mõned kasulikud käsud, mida Discord juba saab kasutada:

 • / giphy [otsingutermin]: Kasutage seda käsku mõne animeeritud GIF-i leidmiseks. Esimesed tulemused ilmuvad just teie vestluskasti kohal. Jututuppa saatmiseks klõpsake soovitud pilti ja vajutage sisestusklahvi. Kui te ei leia õiget GIF-i, võite kasutada / tenorit teise teenuse otsimiseks ja võib-olla ka teistsuguste tulemuste saamiseks.
 • / hüüdnimi [uus hüüdnimi]: See käsk muudab teie kuvatavat nime, kui see kuvatakse serveris. Sisestage hüüdnimi, millega soovite vana asendada, ja vajutage sisestusklahvi.
 • / tts [sõnum]: Discord on loodud selleks, et kasutajad saaksid hüpata häälvestlusesse alati, kui nad soovivad, kuid kõigil pole mikrofoni. Selle käsu abil saavad kasutajad saata teksti kõnesse sõnumi, mida loetakse kanali kõigile ette. Ja jah, sellel on tohutu kuritarvitamise võimalus, nii et serveriadministraatorid saavad selle välja lülitada.
 • / tableflip, / unflip ja / kehitab õlgu: Mõni Discordi vaikekäsk ei ole niivõrd praktiline, kuivõrd lõbus. / Tableflip käsk kleepib   (╯ ° □ °) ╯︵ ┻━┻ emotikon kanalis. Käsk / unflip jagab ┬─┬ ノ (゜ - ゜ ノ) ja / kehitab õlgu ¯ \ _ (ツ) _ / ¯ kanalil .

Need on mõned põhilised kasulikud käsud, kuid kui kasutate oma serverit või soovite lõbusamalt tegutseda, võite oma serverisse lisada robotid. Robotid saavad teie kanaliga liituda ja kasutajate loendis istuda, kuni te neile kaldkriipskäskudega helistate. Botide kasutamise demonstreerimiseks vaatame ühte tõeliselt võimsat botikut nimega Dyno. Dyno on loodud serveri modereerimise, teadete ja meeldetuletuste abistamiseks ning see võib isegi teha Google'i otsinguid või leida muusikat YouTube'ist.

Esiteks peate kutsuma Dyno bot oma serverisse. Selleks minge selle lingi juurde ja klõpsake ekraani vasakus ülanurgas valikut Kutsu Dyno.

Kui te pole veel oma brauseri kaudu sisse loginud, peate sisse logima.

Järgmisena näete allolevat ekraani. Kõigepealt valige, millisesse serverisse soovite oma roboti kutsuda. Seejärel saate selles serveris robotile anda õigused, mille soovite anda. Saate robotid hiljem keelata, kui need purunevad või avastate, et need on pahatahtlikud, kuid samuti on mõistlik anda olulised õigused ainult robotitele, keda usaldate. Kui olete lõpetanud, kerige alla ja klõpsake käsul Volita.

Lõpuks palub ebakõla teil kinnitada, et te pole ise robot. Sest robotid, kes kasutavad roboteid, oleksid üsna kohmakad.

Varsti pärast roboti kutsumist saate sellise sõnumi nagu see, milles öeldakse, kuidas seda kasutada. Vaikimisi kasutab Dyno? käskude alustamiseks / asemel (eeldatavasti konfliktide vältimiseks teiste robotite või käskudega), kuid saate näpistama minna Dyno saidile, klõpsates paremas ülanurgas olevas rippmenüüs oma serverit ja muutes käskude prefiksit.

Nüüd, kui teie Dyno bot on seadistatud, saate siin kasutada mõningaid käske:

 • ? keelata [kasutaja] [piirata] [põhjus]: See käsk võimaldab moderaatoritel kasutajaid serverist keelata. Soovi korral saate määrata keelu kehtivuse teatud aja möödudes. Nad saavad sõnumi kõigega, mille panete viimasesse [põhjuse] argumenti.
 • ? softban [kasutaja] [põhjus]: See käsk keelab ja tühistab kasutaja kohe. Selle tulemusel kustutatakse kõik nende sõnumid serverist ja antakse neile vajadusel kiire püksilöök. Ehkki kui te ei soovi lahti saada igast sõnumist, mille nad kunagi on saatnud, peaksite selle asemel kaaluma ajastatud regulaarset keeldu või lööki.
 • ? kick [kasutaja] [põhjus]: See viskab kasutaja serverist välja. Erinevalt keelust saab kasutaja uue kanali saamisel kohe kanalile tagasi tulla.
 • ? vaigista [kasutaja] [minutit] [põhjus]: See summutab kasutaja, nii et ta ei saa rääkida. Summutamise aegumiseks lisage ajapiirang. Vaigistuse saate eemaldada ka käsuga? Unmute.
 • ? addrole [nimi] [kuuevärviline] [tõstuk]: Discord kasutab funktsiooni nimega rollid, et eristada kasutajagruppe üksteisest. Mõned rollid võivad olla moderaatorid või omada erilisi õigusi, samas kui teisi rolle kasutatakse lihtsalt kahe tavakasutaja rühma eristamiseks (näiteks Overwatch vs. Paladins mängijad või Caught Up vs Catching in Game of Thrones aruteluserveris). See käsk võimaldab teil oma serveris uusi rolle luua.
 • ? tühistamine [rolli nimi]: Selle käsu abil saate rolli oma serverist eemaldada ja see eemaldatakse kõigilt, kellel see oli.
 • ? roll [kasutaja] [rolli nimi]: See võimaldab teil määrata roll konkreetsele kasutajale.
 • ? Esita [url]: See käsk võimaldab teil lisada lugusid esitusloendisse, mida kuulete häälekanalis olles. Iga uus? Esituskäsu lisab selle loo teie esitusloendisse. Võite YouTube'i videotele lisada otselinke või otsida terminit ja Dyno valib automaatselt teie järjekorda lisatava loo.
 • ? järjekorra loend: See näitab teile, millised lood on praegu teie muusikajärjekorras.
 • ? google [otsingu string]: Sisestage see käsk pluss otsingustring ja Dyno jagab Google'i esimese tulemuse linki. Loodan, et teil on õnne.

Need on vaid mõned kõige kasulikumad käsud, kuid ülejäänud Dyno käske saate vaadata siit. Teie serveri haldamiseks või lõbutsemiseks on palju tõeliselt võimsaid tööriistu isegi siis, kui olete tavakasutaja.

Uute käskude lisamiseks võite oma serverisse lisada nii palju roboteid kui soovite. Uute robotite leidmiseks võite vaadata saite nagu DiscordBots.org või Carbonitex.net. Mõlemal saidil on tonnide kaupa spetsialiseeritud robotite katalooge. Näiteks on robot, kes haldab teie Trello tahvleid, pääseb juurde oma Overwatchi statistikale või otsib lugusid Spotifyst. Mõned robotid võivad olla prügi- või naljabotid, kuid seal on palju kasulikke. Kui te ei leia vajalikke tööriistu Discordi sisseehitatud käskude ja üldotstarbeliste robotite (nt Dyno) vahel, otsige oma arvutisse lisamiseks rohkem roboteid, et teha seda, mida vajate.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found