Odavaimad viisid NHL-i jäähoki voogesitamiseks (ilma kaablita)

Kui olete nagu mina, siis vaatate hokit ja ... põhimõtteliselt muid spordialasid. Ka teie, nagu mina, tahaksite kaabellepingu vahele jätta. Mis on kõige odavam viis NHL-i hokit veebis vaadata, et saaksite juhtme läbi lõigata?

See sõltub. Kui elate väljaspool USA-d või Kanadat, saate üsna palju osta NHL.tv konto ja vaadata kõike umbes 100 dollari eest aastas. USA-s ja Kanadas teevad ülekandeõigused aga asja keeruliseks, mis tähendab, et peate mingil viisil pääsema juurde kohalike, riiklike ja turuväliste mängude kombinatsioonidele.

Kas saate hokit vaadata ilma kaablita? Jah, aga igasuguste hoiatustega. Oleneb, millist meeskonda soovite jälgida, kus elate ja kui palju katkestusi olete nõus taluma. Siin on USA elanike kulude kiire jaotus:

 • Kui järgite omakohalik meeskond (st meeskond, mis asub linnas, kus te elate), saate iga tavahooaja mängu ja play-offi vaadata 25 dollari eest kuus, kasutades kaabli asendava Sling TV-d, kuigi peate võib-olla kulutama 5 dollarit lisakulud play-off CNBC-le. Vinge!
 • Kui järgite an turuväline meeskond (see tähendab muu linna kui teie elukoha meeskond), saate enamikku tavahooaja mänge vaadata NHL.tv 130-dollarise aastakontoga ja vaadata kõiki riiklikult levitatavaid mänge Slingi TV-kontoga 25 dollarit kuus ( jällegi peate võib-olla kulutama CNBC-le juurdepääsu play-off'i esimesel kuul 5 dollarit lisatasu.) Samuti võib hulljulge NHL-i võrgu tõttu turuvälistel fännidel olla vaja kulutada Sling TV-le 10 dollarit kuus, et vaadata iga põhihooaja mäng. Peate otsustama, kas see on teile väärt, sest see on mõnevõrra harva sõltuvalt sellest, millist meeskonda jälgite.

SEOTUD:Mis on Sling TV ja kas see võib teie kaablitellimust asendada?

Segaduses veel? Loe edasi, kui me kõik teie jaoks jaotame, või minge odavaima (ja kõige keerulisema) variandi juurde viimasesse jaotisesse.

Vaadake USA-s Sling TV-ga piirkondlikult ülekantavaid NHL-i mänge

Põhihooajal edastatakse valdav osa NHL-i mängudest, kus osalevad USA meeskonnad, piirkondlikud spordivõrgud (RSN). Kui olete meeskonna fänn, kes on teie elukohas kohalik, peate pääsema oma kohalikule spordikanalile. Te ei saa neid NHL.tv-s voogesitada, kuna need on "pimendatud" - neile piirkondlikele spordivõrkudele antakse mängu ülekandmiseks täielikud õigused, et saada kaabli eest maksma.

Kaks suurimat RSN-i on Fox Sports ja Comcast / NBC Sports. Kui nimes on sõna “Fox Sports” või kasutatakse NBC logo, on teie kohalik spordikanal üks neist. Mile High Hockey pakub suurepärast kaarti, millised kanalid milliseid meeskondi kajastavad, kui te pole selles kindel; see tehti 2013. aastal, kuid on siiski enam-vähem täpne, annab või võtab Vegas Golden Knightsi.

Millised voogesitusteenused neid piirkondlikke võrke pakuvad? Leidsime järgmist:

 • Sling TV võtab Foxi ja NBC RSN-sid pakkuva paketi Sling Blue eest 25 dollarit kuus.

Uuenda: Sling on nüüd loobunud FOXi piirkondlikust spordivõrgustikust, sest omanikud on "esitanud põhjendamatuid nõudmisi".

 • YouTube TV maksab 35 dollarit kuus ning pakub Fox Sports ja NBC RSN-sid.
 • Hulu TV maksab 40 dollarit kuus ning pakub Fox Sports ja NBC RSN-sid.
 • Playstation Vue võtab NBC RSNS-i pakkuva põhiplaani eest 45 dollarit kuus ja Fox Sports RSN-sid pakkuva Elite-paketi eest 55 dollarit. Jah: need kaks võrku on erinevates astmetes.
 • DirecTV nõuab nüüd paketi Just Right eest, mis sisaldab Fox Sports ja NBC RSN, 50 dollarit kuus.

Nagu näete, on Slingi sinine pakett soodsaim viis nendele piirkondlikele spordiülekannetele juurdepääsu saamiseks: 25 dollarit ja teil on kas Comcast / NBC või Foxi piirkondlik võrk.

Kui teie kohalik spordikanal pole pärit Foxist või Comcast / NBC-st, on teil põhimõtteliselt vedanud sellest, mida võime öelda. Näiteks Colorados kuuluvad laviini õigused sõltumatule kanalile Altitude ja ükski neist teenustest ei paku sellele kanalile juurdepääsu. Katvus on teenustest erinev, seega vaadake kõiki teenuseid ja vaadake, kas teie kohalikku spordivõrku pakutakse. Kui ei, siis vabandage: teil on kohalike mängude (või VPN-i - millest me räägime veidi) vaatamiseks vajate kaablit.

Vaadake USA-s turuväliseid NHL-i mänge NHL.tv-ga

Ma ei ela enam oma vanas kodulinnas, kuid siiski rõõmustan selle NHL-i meeskonna eest. Kui soovite vaadata meeskonda, mis asub mujal riigis või Kanadas, ei saa ükski piirkondlik spordivõrgustik teile juurdepääsu enamusele mängudest, mida soovite vaadata. Meiesuguste fännide jaoks on NHL.tv, liiga enda pakutav voogedastusteenus. 140 dollari eest aastas saate vaadata kõiki turuväliseid mänge - see tuleb tavahooaja kaheksa kuu jooksul välja umbes 17,50 dollarini kuus.

„Turuväline” mäng on mis tahes mäng, mida te ei saaks kaabelt vaadates isegi soovi korral vaadata, sest see pole üleriigiline ja ükski teie jaoks kohalik piirkondlik võrk seda ei edasta. Jällegi, Mile High Sportsil on huvi korral üsna hea pimendusalade kaart.

NHL.tv on eriti hea tehing, kui olete Kanada meeskonna või väikese Ameerika turu meeskonna fänn, mida NBC üldiselt eirab. Neid meeskondi hõlmavaid mänge levitatakse Ameerika Ühendriikides riiklikult harva, nii et fännid saavad enam-vähem vaadata tavahooaja kõiki mänge, katkestusteta. Ainsad erandid on see, kui teie meeskond mängib meeskonda kohalikus kohas, kus te elate, või kui NHL Network otsustab teie päeva rikkuda (lisateavet hiljem.)

Tagaküljel on NHL.tv üsna halb tehing, kui olete Ameerika suure turu meeskonna fänn. Igal aastal edastatakse riiklikult üle 25 Chicago Blackhawksi mängu, mis tähendab, et te ei saa neid mänge NHL.tv-st vaadata; nende vaatamiseks on vaja juurdepääsu riiklikele ülekannetele. Enne selle teenuse ostmist kontrollige oma meeskonna ajakava ja vaadake, kui palju mänge riiklikult edastatakse: kui te pole selline fänn, keda peate vaatama iga mäng, võib-olla piisab teile rahvusringhäälingust.

Vaadake Nlingi rahvusringhäälingu mänge võrgus Sling TV-ga

NBC-l on USA-s NHL-i mängude üleriigiline ülekandeõigus ja enamik neist riiklikult levitatavatest mängudest on NBCSN-is, nende ainult kaabliga spordikanalis. NBC ülekandevõrgus edastatakse mõnda mängu, kuid tavaliselt alates hooaja keskpaigast mitte rohkem kui üks kord nädalas. Põhihooajal võimaldab juurdepääs NBC-le ja NBCSN-ile vaadata kõiki USA riiklikult ülekantud mänge.

Igat play-off-mängu mängitakse üle riiklikult ja see tähendab esimeses voorus, et paar kattuvat mängu kantakse kahele muule NBC-le kuuluvale kanalile: USA ja CNBC. Kui teil on hea, kui vaatate kõige rohkem õhtuid NBCSN-is, pole teil neid kanaleid vaja - aga kui jälgite meeskonda, mis pole USA peamine turg, on hea võimalus, et teie meeskonna mäng põrutatakse kokku ühe need jaamad esimesel ja võib-olla ka teisel ringil.

Jälgite endiselt? Siin on loetelu neid kanaleid pakkuvatest teenustest koos odavaima paketi hinnaga, mis neid pakub.

 • Sling TV võtab „Blue“ paketi eest, mis sisaldab NBC, NBCSN ja USA, 25 dollarit kuus. CNBC on osa 5-dollarisest kuus lisanduvast “News Extra” lisast, mille võiksite lisada vaid play-offi esimese vooru jaoks, kui see juhtub siis, kui NBC teie meeskonda peksab.

 • Playstation Vue, mis sobib Playstationi omanike jaoks suurepäraselt, nõuab paketi “Access Slim” eest, mis sisaldab kõiki asjakohaseid riiklikke NBC kanaleid, 30 dollarit kuus.
 • YouTubeTV maksab 35 dollarit kuus ja sisaldab kõiki asjakohaseid NBC kanaleid.
 • DirecTV nõuab nüüd paketi “Live a Little” eest 35 dollarit kuus, mis sisaldab kõiki asjakohaseid riiklikke NBC kanaleid.
 • Hulu TV maksab 40 dollarit kuus ja sisaldab kõiki asjakohaseid riiklikke NBC kanaleid.

Sling TV on teie parim panus 25 dollariga kuus, kui teil on kõik korras, kui teil pole CNBC-d, mida vajate tegelikult ainult play-offi esimesel kuul. Isegi siis maksab see ainult 5 dollarit, mis viib hinna kooskõlla Playstation Vue'ga.

Nördiv NHL-i võrk: hävitab kõike turuvälistele fännidele

Rangelt võttes ei ole NBCSN ainus NHL-i mängude rahvusringhääling: seal on ka NHL-i võrk. See enamasti liiga enda omanduses olev kanal edastab põhihooaja enamikul õhtutel muidu ainult kohalike mängude ülekandeid. See ei mõjuta kohalikku vaatajaskonda, kuna neid mänge pakutakse endiselt kohalikus RSN-is. NHL.tv kasutajate jaoks on see aga segane: mängud on selle teenuse jaoks pimendatud.

NHL omab NHL-i võrku, nii et arvate, et selle kanali mänge pakutakse nende NHL.tv voogesitusteenuses. Ei, liiga vihkab sind! Veelgi hullem: NHL-i võrk on kallis võimalus ja enamik voogedastusteenuseid seda isegi ei paku.

 • Sling TV pakub NHL-i võrku osana 10-dollarisest kuus pakutavast spordipaketist, mille peate maksma lisaks varem välja toodud 25-dollarisele sinisele paketile.
 • DirecTV pakub nüüd 60 dollari suuruse paketi „Go Big“ raames NHL-i võrku.
 • Playstation Vue ei paku NHL-i võrku.
 • YouTube TV ei paku NHL-i võrku.
 • Hulu TV ei paku NHL-i võrku.

Kui olete turust väljas olev fänn ja te ei soovi tõesti ühtegi NHL Networkis edastatud mängu vahele jätta, on Slingi Sports Extra pakett siin kõige odavam pakkumine. Saage sellest aru või leppige juhuslikust mängust ilmajäämisega, nurisedes hinge all Gary Bettmani üle, kes on selle taga. Seejärel kerige VPN-ide kohta lugemiseks alla.

Vaadake NHL-i GameCenteriga Kanadas jäähokit

Olukord Kanadas on mõnes mõttes lihtsam ja mõnes osas keerulisem. Hokimängude rahvusringhäälinguõigused kuuluvad telekommunikatsiooniettevõttele Rogers, kellele kuulub ka Sportsnet kaablikanalite rida. Rogers edastab mänge üleriigiliselt oma kaabelvõrgus ning kasutab CBC eetriaega tavahooajal laupäeva õhtuti ja igal play-offi õhtul. See tähendab, et teleantenniga hokifänn saab Kanadas toimuvat Hokiöö ülekandeid tasuta vaadata, nagu kombeks on.

Rogers ka töötab NHL GameCenter, mis on Kanada versioon NHL.tv-st teistes riikides. Siin on hea osa: nad on otsustanud mitte ühtegi rahvusmängu pimestada. Kui teil on Kanadas GameCenteri konto, saate vaadata kõiki riiklikult edastatud mänge Sportsnetis või CBC-s. See on palju parem pakkumine kui Ameerika versioon ja see muutub paremaks: Rogers annab mõnele kliendile välja NHL GameCenteri, nii et teil on võimalus, et teil on sellele teenusele juba juurdepääs, kui Rogers on teie Interneti-teenuse pakkuja või mobiilsideoperaator.

Kui teil pole tasuta juurdepääsu, maksab NHL GameCenter 170 dollarit CND, kui ostate enne hooaja algust, või 200 dollarit, kui ostate hooaja jooksul. Ainult playoffi läbimine maksab 75 dollarit ja sellega saate vaadata kõiki play-offi mänge.

Kuigi neid pole rahvuslik elektrikatkestused, on endiselt kohalikke elektrikatkestusi. Kui kohalikku mängu ei edastata riiklikult, ei saa te seda GameCenteris vaadata.

Näiteks: TSN-il on Leafsi mängude piirkondlikud õigused. Kui elate Torontos või Leafsi kohaliku turu mis tahes piirkonnas, ei saa te neid mänge NHL GameCenterist vaadata. Kui elate siiski väljaspool kohalikku turgu, siis ka teie saab vaadake neid mänge, nii et Leafsi fännid Montrealis või Vancouveris on kaetud.

See on lihtne, kuid see muutub imelikuks. Lisaks rahvusringhäälinguõiguste omamisele kuulub Rogersile ka kohalik õigused mitmele meeskonnale, sealhulgas Edmonton Oilersile. See tähendab, et kui elate Edmontonis, ei saa te vaadata Oileri mänge, mida kohalikult edastatakse Rogers Sportsnet Westis - saate vaadata ainult üleriigilisi ülekandeid. Ma ei tea, miks Rogers seda teeb, kuid see põhjustab nööri lõikavate kanadalaste jaoks palju segadust.

Ja see läheb veelgi hullemaks, sest tegelikult pole Kanada turgu hõlmavaid teenuseid nagu Sling või Hulu TV. Kui soovite vaadata oma kohaliku meeskonna mänge, peate kas hankima kaabli, jääma ainult rahvusülekannete vaatamiseks või liikuma.

Või võite kerida alla VPN-ide kohta lugemiseks.

Mis siis, kui ma olen väljaspool Kanadat ja USA-d?

Enamasti, kui elate väljaspool USA-d või Kanadat, annab NHL.tv tellimuse ostmine teile juurdepääsu kõigile NHL-i mängudele, sealhulgas play-offidele. Veelgi parem: konto maksab vähem - tavaliselt umbes 100 dollarit aastas, ehkki see võib varieeruda olenevalt teie asukohast.

Pange tähele, et seal mai ole selles mõningane variatsioon. Mõnes riigis on kaabelkanalid, millel on õigus NHL-i mänge uuesti edastada, ehkki kummalisel kombel ei kehti NHL.tv katkestused tingimata kõigis neist. Me ei saanud seda kõike lahti harutada, nii et soovitaksin enne tellimuse vormistamist pöörduda klienditeeninduse poole ja teada saada, mis teie asukohas on ja mida pole.

Vältige igat pimendamist VPN-i ja NHL.tv-ga

Siinkohal võite kaaluda Mehhikosse kolimist, et saaksite hokit vaadata ilma elektrikatkestusteta. See on täiesti mõistlik, kuid enne pakkimise alustamist räägime VPN-idest.

SEOTUD:Mis on VPN ja miks seda vaja oleks?

VPN ühendab teid Interneti kaudu teise arvuti kaudu. Sõltuvalt sellest, kus see teine ​​arvuti asub, võib teil olla võimalik elektrikatkestusi üldse lahendada. Kui pääsete NHL.tv-le juurde VPN-i kaudu, näiteks Hollandis või mõnes muus riigis väljaspool USA-d ja Kanadat, pole elektrikatkestusi üldse. See tähendab, et saate mängu vaadata isegi siis, kui seda edastatakse kohalikus või üleriigilises kohas teie elukohas.

Lisahüvena võivad USA inimesed pääseda Kanada playoff-mängude ülekannetele, võimaldades neil vältida planeedi ainsa kõige tüütuma hokiteadustaja Mike Emricku kuulmist. Täpselt nii: läksin sinna. Lepi sellega.

Parima VPN-i valimiseks tehke järgmist. Kasutusmugavuse huvides soovitame ExpressVPN-i ja TunnelBeari, kuigi StrongVPN pakub palju võimalusi, kui teil on kodus üsna keeruline seadistus.

SEOTUD:Tsensuuri, filtreerimise ja muu ümbersõitmiseks ühendage oma koduruuter VPN-iga

Pange tähele, et peate VPN-i käima samas masinas, mille kaudu mängu vaatate. Kui vaatate arvutis, on see lihtne - käivitage lihtsalt selles arvutis VPN-programm ja seejärel ühendage sama arvutiga NHL.tv-ga. Kui soovite mängu nutiteleris, Rokus või muus arvutivälises seadmes voogesitada, peate tõenäoliselt oma VPN-iga ühenduse loomiseks marsruuteri kaudu ühendama, mis on natuke keerulisem.

Selles juhendis oleme püüdnud kinni pidada seaduslik viise hoki vaatamiseks ilma kaablita, mistõttu me ei kirjeldanud, kust leida piraatvooge (ärge vaadake Redditi, te ei leia midagi.) Pimendatud mängude vaatamiseks VPN-i kasutamine on pigem hall ala: see pole ebaseaduslik, kuid rikub NHL.tv teenusetingimusi, nii et selle kasutamine võib hüpoteetiliselt keelata. Praktikas pole seda veel juhtunud, kuid kunagi ei oska öelda, mida advokaadid võiksid end üles viia.

Teid on hoiatatud: ärge kasutage ägedaid elektrikatkestusi mööda minnes ägedaid VPN-e. See vähendaks hoki võrgus vaatamise kulusid märkimisväärselt, mis oleks traagiline. Eks?

Foto autorid: Ryan Vaarsi, Alex Indigo