Kuidas mängida Robloxi Chromebookis

Roblox on üks populaarsemaid mänge maailmas, kuid praegu piirdub see käputäie platvormidega. Chrome OS pole „toetatud” loendis, kuid tänu Google Play poele on Roblox mõne hiireklõpsu kaugusel.

Mis on Roblox?

Roblox on massiliselt mitme mängijaga võrgus (MMO) mängude loomise platvorm, kus saate teiste mängijatega projekteerida, jagada ja mängida. Platvorm - mis ilmus algselt 2006. aastal - võõrustab mänge ja virtuaalmaailma erinevates žanrites, näiteks simulatsioonid, mõistatused, rollimängud ja võidusõidumängud. Iga mängu Robloxis nimetatakse “Obby” -ks, mis tähistab takistusrada.

90+ miljoni aktiivse kasutajaga kuus ja üle 15 miljoni loodud mängu on Roblox tõenäoliselt kõige populaarsem mäng, mida te pole kunagi mänginud. Roblox on saadaval Androidile, Windowsile, macOS-ile, iOS-ile ja Xboxile.

Kahjuks on Roblox Developer tarkvara, kui soovite luua oma Roblox Obby, ainult Windowsi ja Maci opsüsteemides. Saate seda siiski oma Chromebookis mängida - eeldades, et sellel on juurdepääs Google Play poe Android-rakendustele.

Kuidas mängida Robloxi Chromebookis

Avage Google Play pood, tippige otsinguribale „Roblox” ja vajutage sisestusklahvi.

Mängude loendis klõpsake allalaadimise alustamiseks Robloxi all käsku „Install”.

Pärast selle installimist klõpsake nuppu „Ava“.

Kui soovite selle hiljem avada, saate seda teha rakenduse sahtlist. Klõpsake sahtliikoonil, seejärel kerige, kuni näete Robloxi ikooni, ja klõpsake sellel.

Kui Roblox avaneb, klõpsake uue kasutaja loomiseks nuppu „Registreeru“ - kui teil on juba Robloxi konto, klõpsake oma kasutajanime ja parooli sisestamiseks nuppu „Logi sisse“.

Sisestage oma sünnikuupäev, kasutajanimi, parool ja sugu ning seejärel klõpsake nuppu „Registreeru“.

Teie sünnikuupäeva kasutatakse selleks, et teha kindlaks, millisesse kahte vanusekategooriasse teid paigutatakse - kas „<13” (alla 13-aastased) või „13+” (üle 13-aastased). Kontodele, mille vanus on <13, antakse tugevad vestlus- ja postitusfiltrid, ranged turvaseaded ning võimalus ainult Robloxis olemasolevatelt sõpradelt otsesõnumeid saata ja vastu võtta.

Pärast registreerumist näete avalehte, kus saate mängu alustamiseks valida Obby. O bbie täieliku loendi kuvamiseks klõpsake nuppu „See All”.

Kui leiate teid huvitava Obby, klõpsake sellel, et selle lehel selle kohta lisateavet näha.

Kui otsustate lõpuks Obby kasuks, klõpsake serveriga liitumiseks nuppu Esita.

Pärast serveriga liitumist on aeg lõbusalt aega veeta ja kursus lõpule viia.

Kui serveri arendaja pole seda keelanud, peaksite mängus liikumiseks saama kasutada klaviatuuri ja hiirt. Kui aga server, milles te kasutate, ei võimalda klaviatuuri ja hiirt, peab ekraanil oleva Dpadiga liikumiseks olema puutetundlik ekraan.

Kui olete mängu õppinud, saate minna tagasi peamenüüsse, et valida uus mängitav Obby. Klõpsake vasakus ülanurgas Hamburgeri ikooni ja seejärel klõpsake nuppu „Lahku mängust”.

Seejärel klõpsake uuesti menüüsse naasmiseks nupul „Lahku“.

Pärast mängust lahkumist valige peamenüüst uus, et uurida teid ootavaid erinevaid maailmu.

On lihtne mõista, miks Roblox on tohutult populaarne mäng. Lõputuna näiva hulga mängude ja võimalusega luua veelgi rohkem, mida maailmaga jagada, saate kiiresti eksida kõigi nende digitaalsete maailmade uurimisel.