Kuidas lisada oma muusikat Apple Musicu

Apple Music on olnud üldsusele kättesaadav juba umbes kuu aega ja seni näib teenus olevat auru kogumas alles siis, kui rohkem voogesitamata iPhone'i omanikke konverteerib. Mida aga teha, kui soovite oma praeguse indie-hittide, ise salvestatud lugude ja põrandaaluste lugude kogumi ühendada Apple'i kasvavas voogesitusarhiivis?

Õnneks on oma muusika importimine Apple Musicu teeki lihtne ja toimib nii iTunes'i töölauakliendist kui ka muusikast, mille olete oma mobiilsesse iOS-seadmesse salvestanud või salvestanud.

Esmane seadistamine

Esialgu Apple Musicuga liitumisel skannib teenus automaatselt kõiki kohalikke raamatukogusid, et näha, kas teil on muusikat, mis on voogesitusarhiivis juba saadaval.

Kui see ei registreeri lisatavale muusikale ühtegi hitti, saate seejärel alustada oma muusika importimist iTunes'i / iCloudi salvestamise ja taasesituse ökosüsteemi.

Laulude lisamine

Kõigepealt minge töölauakliendi abil iTunes'i menüüsse. Klõpsake paremas ülanurgas oleval ikoonil ja valige rippmenüüst valik „Lisa fail teeki”.

Otsige arvutist üles lugu, mille soovite lisada, ja avage see iTunes'is.

Kui fail on sünkroonitud, saate sellega luua esitusloendi, mis sisaldab kogu teie iTunes'i kontolt ostetud muusikat, või lisada see oma lemmik- ja salvestatud Apple Musici lugudega teeki.

Vormingu piirangud ja reeglid

Enne üleslaadimist kodeeritakse kõik WAV-, ALAC- või AIFF-vormingus kodeeritud laulud eraldi ajutisse AAC 256 Kbps faili, kuigi originaalfailid jäävad puutumatuks. Samuti peate olema kindel, et kogu üleslaadimise ajal on teie iTunes iCloudi muusikakogu lubatud, et te ei kaotaks ühtegi rada töölaua, sülearvuti ja mobiilseadmete vahel.

Selles samas piirangute komplektis peavad isegi konkreetsed MP3-failid (nagu ka AAC) vastama teatud kriteeriumidele, enne kui need Apple Musicu sünkroonimiseks heaks kiidetakse.

Kui teenus on muusika skanninud ja heaks kiitnud, saate luua esitusloendeid sujuvalt.

Pärast loo (de) lisamist iTunes iCloudi muusikakogusse pääsete neile juurde kõigist teie valitud iOS-seadmetest, kui lugu ise pole DRM-i poolt krüptitud kolmanda osapoole poolt.

Piltide autorid: Apple iTunes, Wikimedia 1