Kuidas voogesitada kaablita M * A * S * H

M * A * S * H ​​- tuntud ka kui Mash - on lustakas klassikaline komöödiasaade, kuhu on segatud palju südamlikke hetki. Kui soovite Radarile, Hawkeye'ile, BJ-le ja muule järele jõuda, on nende voogesitusteenuste saade et sind tagasi viia.

See saade toimub Korea sõja ajal pärast haiglat, mis teenindab piirkonnas nii sõdureid kui ka tsiviilisikuid. Kuigi tegemist on enamasti komöödiaga, on läbivalt palju stseene, mis võtavad tõsisema tooni. Need teenused tagavad, et saate iga hetke, isegi need, mis võivad tekitada nutu.

Hulu

Hulu on suurepärane teenus voogesitamaks tonni suurepäraseid saateid, näiteks M * A * S * H ​​või Seinfeld. Alates 6 dollarist kuus saate nautida kogu selle teenuse sisu. Sellel on ka reklaamivabad ja otseprogrammid.

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video on suurepärane koht saadete ostmiseks, mida soovite oma kogusse lisada. Prime'ist saate osta hooaegu 1 kuni 10 hinnaga 20 dollarit, 11. hooaeg 25 dollarit ja iga osa 3 dollarit tükk.

iTunes

Kui olete Apple'i kasutaja, võib iTunes olla parim koht M * A * S * H ​​ostmiseks. Saate osta kogu sarja 100 dollari eest, nii et te ei pea muretsema iga hooaja või osa eest maksmise pärast. See on üsna vargus, arvestades, et etendusel on 11 hooaega, mis tavaliselt maksavad 20 dollarit.

Google Play pood

Meie Google'i fännide jaoks saate kogu sarja Play poest osta 100 dollari eest. Kui iga hooaeg on teie käes, saate seda saadet lõputult voogesitada peaaegu igas nutitelefonis, arvutis või teleris.

TVLand

TVLand on voogedastusteenus, mis on spetsialiseerunud vanematele saadetele, mis sarnanevad M * A * S * H-ga. Kõik, mida peate tegema, on linkida oma teleripakkuja, kui see on aktsepteeritud, ja teil on kõik need saated teile kättesaadavad. Sellel on ka terve päeva jooksul jalgrattaga sõitmine.

Seal on üsna palju teenuseid, mis võivad tuua M * A * S * H ​​otse teie koju; kõik sõltub sellest, milline neist on teie jaoks parim. Ükskõik, kas soovite neid otse osta või hankida teenust, kus saate voogesitada mitut saadet, sobib üks neist valikutest teie elustiiliga.