Kuidas keelata mängija vs mängija (PVP) kahjustus Minecraftis

Kui olete tüdinud oma sõbra kogemata tapmisest, lähitulevikus vaenlastega võideldes, või kui teie lapsed karjuvad, sest üks neist tappis teise jälle 8-bitiselt, on see teile õpetus. Loe edasi, kui näitame teile, kuidas mängijate ja mängijate kahjustused Minecraftis lõplikult keelata.

Miks sa seda teha tahaksid

Kui Minecrafti mängimise heameel on teie sõprade vastu võitlemine Kärbeste-stiilis saarevõitluses, pole see kindlasti teie jaoks õpetus. Kui olete siiski üks paljudest inimestest, keda häirib teie baasi ründavate zombide asemel, kui lihtne on oma sõpru mõõgaga läbi lüüa, leiate sellest kasu.

SEOTUD:Vanemate juhend Minecrafti kohta

Veelgi enam, kui olete üks paljudest vanematest, kes on draama pärast haige, kui üks teie lastest tapab juhusliku Minecrafti seikluse ajal kogemata (või tahtlikult) teise teie lapse, on seekindlasti õpetus teile. (Kui olete muide üks neist vanematest ja soovite rohkem teada saada mängu kohta, mida teie lapsed on kinnisideeks saanud, oleme teid kajastanud.)

Lõpetame sõbraliku tule ja aitame säilitada rahu nii oma plokimaailmas kui ka kodudes, lülitades Minecraftis PVP-kahjustused välja. Vaatame kahte meetodit PVP keelamiseks. Esimene on lihtne lüliti, mis on olnud Minecrafti servereid kasutavatele inimestele kättesaadav juba ammu; kui teil on kodus Minecrafti server, soovitame teil kasutada esimest meetodit. Teine on mõeldud mängijatele, kes ei käita kohalikku serverit, vaid kasutavad funktsiooni „avatud kohtvõrgule”, et jagada oma mängu oma kohalikus võrgus olevate inimestega.

Mõlemal juhul, kui olete lõpetanud, ei pea te enam muretsema selle pärast, et kogemata häkkerite oma sõpru või oma lapsi PVP kahjustuste pärast võitlema.

Kuidas keelata PVP-kahjustused serveris

Kui te pole oma Minecrafti serveri käitamise maailma hüpanud ja selle asemel jagate oma mängu sõpradega, avades oma Minecrafti mängu kohtvõrgus, on see õpetuse osa teile mõeldud.

Hoolimata asjaolust, et fännid on juba aastaid klammerdunud PVP-i lihtsaks muutmiseks kohalikus LAN-mängus, pole seadete menüüs lihtsat lülitit (nagu näiteks mängu raskusastme muutmiseks). Sellele vaatamata on mängus funktsiooni kaaperdamiseks tõesti nutikas viis, mida te tõenäoliselt isegi ei kasuta selleks, et täita täpselt seda, mida soovite: PVP-i keelamine. See trikk on natuke rohkem kaasatud kui serveril kasutajatele kättesaadav lihtne lüliti “pvp = false”, kuid arvame, et mõistate, kui nutikas see on.

Minecraftil on aastaid olnud sisse ehitatud funktsioon "tabloo". Seda funktsiooni kasutavad peaaegu täielikult minimängu tegijad ja on täiesti võimalik, et olete Minecrafti mänginud algusest peale, ilma et seda kunagi näeksite. Sellel tulemustabeli funktsioonil on kaks sisseehitatud funktsiooni, mida saame kasutada PVP-kahjustuste välja lülitamiseks meie mängus: meeskonna lipp ja sõbralik tulelipp. Rühmitades kõik meie kohaliku mängu mängijad üheks meeskonnaks ja keerates seejärel sõbraliku tulelipu välja, loome kogu mängu hõlmava meeskonna, kus ükski meeskonnaliige ei saa teist meeskonnaliiget kogemata vigastada.

Käivitage oma LAN-mäng ja vajutage mängusisese konsooli avamiseks klahvi “T”. Siin on täpsed käsud, mida peate kasutama, koos selgitusega, mida te nendega täidate. Iga sulgudes olev tekst on muutuja, mida peaksite oma olukorrale vastavalt muutma.

Kõigepealt käivitage:

/ tulemustabeli meeskonnad lisavad [meeskonna nimi]

See käsk loob meeskonna. Meeskonna nimi pole meie eesmärkidel asjakohane (kuid selle nimi peab olema kuni 16 tähemärki). Kui teil on hea meeskonnanime tõttu kahju, sobib minecraft arve kenasti.

Pärast meeskonna loomist lisage ennast meeskonda, sisestades allpool oleva käsu, asendades [meeskonna nimi] teie loodud meeskonnaga ja [mängija] oma Minecrafti kasutajanimega .:

/ tulemustabeli meeskonnad liituvad kasutajaga [teamname] [player]

Korrake seda toimingut kõigi teiste mängijate puhul. Selle käsu kasutamisel ei pea mängijad võrgus olema, kuid peate teadma nende kasutajanimesid.

Lõpuks käivitage:

/ tulemustabeli meeskondade valik [teamname] friendlyfire false

See viimane käsk vahetab meeskonna sätteid nii, et sõbralik tuli ei oleks lubatud. Siinkohal ei saa ükski meeskonnaliige kogemata teisi meeskonna liikmeid lüüa ja PVP-kahju tekitada.

Kõigi teie kohaliku mänguga liituvate uute mängijate lisamiseks peate kasutama liitumiskäsku, muidu pole kollektiivmeeskonda kuuluv mängija PVP-kahjustuste suhtes immuunne (ja suudab siiski PVP-kahjustusi teha).

Kuigi sellel meetodil on veel paar sammu kui eelmises serverikeskses jaotises nähtud lihtsal lülitil “pvp = false”, on sellel siiski üks eelis: saate PVP-seade välja ja sisse lülitada ilma serverit / mängu taaskäivitamata. Kui teie ja teie sõbrad otsustate, et väike sõbralik kaklus on korras, saate lipu “friendlyfire” hõlpsalt tagasi “true” -le tõsta, nautida PVP-d ja seejärel selle tagasi “false” -ks muuta.

Pisikese näpistamise abil võib teie Minecrafti universumis kõik hästi olla: enam ei tohi tappa oma sõpra juhuslikult, kui võitlete Enderi draakoni vastu, ega kuulata enam, kuidas teie lapsed üksteist karjuvad, kui üks neist võtab pikselkirve kuplisse ja kaotab kogu oma kogemustaseme.