Kuidas kasutada USB-mälupulka Androidiga

Kuigi enamikul tänapäevastest Android-seadmetest pole tingimata puudu salvestusvõimalused, võib juhtuda, et peate telefoniga mälupulka kasutama. Õnneks on see lihtne - Android toetab loomulikult väliseid draive.

Androidi mälupulgale juurdepääsu saamiseks on teie olukorrast lähtuvalt paar erinevat viisi. Kuid me räägime neist kõigist, nii et alustame.

Kuidas ühendada mälupulk telefoni

Mälupulga ühendamine telefoniga sõltub sellest, millist tüüpi USB-port teie telefonil on - USB-C või Micro USB.

SEOTUD:Kuidas kasutada USB-mälupulka oma iPhone'iga

Kui teie telefonil on USB-C

Kui olete uue tehnika tipus ja teil on kaasaegne USB-C-pordiga telefon, on teil paar lihtsat valikut. Kui olete uue mälupulga turul, saate selle lihtsalt osta nii USB-C kui ka A-ühendustega. Need muutuvad üha viljakamaks ning saate sama draivi kasutada oma arvutis ja telefonis ilma adapterita.

Tõsiselt, see on kõik: lihtsalt ühendage see oma telefoni ja kõik on korras.

Kui teil on juba traditsiooniline A-tüüpi USB-mälupulk, siis vajate adapterit A-to-C. Võite haarata neid Amazonist vaid mõne taala eest.

Kui teil on sobiv adapter, visake see lihtsalt draivile ja ühendage see telefoni.

Kui teie telefonil on mikro-USB

Nagu USB-C puhul, võiksite ka uue USB-mälupulga osta, kui olete turul, kuid need pole kaugeltki nii levinud. Tegelikult on teil nii piiratud valikud, meie arvates on kõige parem hankida traditsioonilisem USB-A draiv ja adapter.

Adapteri jaoks vajate USB OTG-kaablit. Selle kaabli ühel küljel on isane mikro-USB-pistik ja teisel pool naissoost USB-pistik. Ühendage välkmäluseade USB A-pistikupessa ja seejärel adapteri teine ​​ots telefoni. Saate neid odavalt Amazonist haarata - neid on suurepärane omada.

Kuidas pääseda Androidi mälupulgale

Sõltumata sellest, millist draivi või telefoni kasutate, olete see pärast pistikupessa ühendamistpeaks saate teate, et draiv on ühendatud.

Kui draiv pole õigesti vormindatud, saate sellest teavitava teate. Õnneks saate selle eest hoolitseda otse oma telefonist - vormindusekraanile hüppamiseks puudutage lihtsalt märguannet.

Märge: Pidage lihtsalt meeles, et vormindamine kustutab draivi täielikult, nii et kui eesmärk on midagi sellest telefonist lahti saada, pole selle vormindamine hea mõte. Selle asemel peate andmed draivilt arvutisse kopeerima, draivi korralikult vormindama ja seejärel andmed sellele tagasi kopeerima.

Kui teie välkmäluseade on õigesti vormindatud, avab märguande puudutamine failide uurija, kus saate draivi sisuga suhelda nii, nagu oleks see telefoni algupäraselt salvestatud.

Saate üksusi pikalt vajutada ja need kopeerida / lõigata ja kleepida neid välkmäluseadmesse ja sealt välja, nagu teeksite kohapeal. Sellel pole midagi.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found