ICloudi e-posti juurdepääsu seadistamine Androidis

Kui vahetate iPhone'ilt Androidile, ei pea te iCloudi teenuseid, näiteks iCloud Maili, kaevama. Kuigi Apple ei tee selle hõlpsat seadistamist, on Androidis võimalik sisse logida ja kasutada oma iCloudi e-posti aadressi.

Kuigi soovitame Gmaili, peaksite enamikus e-posti rakendustes saama oma iCloudi e-posti aadressi lisada.

Looge iCloudile rakenduspõhine parool

Enne alustamist peate konfigureerima oma iCloudi konto. Apple'i kaheastmeline autentimine muudab kolmandate osapoolte rakenduste sisselogimise tavaliselt raskeks, kuid Apple võimaldab teil luua Androidis kasutamiseks eraldi "rakenduspõhise parooli".

Esmalt logige sisse oma Apple'i kontole ja kerige jaotiseni "Turvalisus". Klõpsake jaotises „Rakenduspõhised paroolid” valikul „Loo parool”.

Kui te seda jaotist ei näe, peate oma Apple'i kontol seadistama kaheastmelise autentimise. Selleks vajate hiljutist Maci, iPhone'i või iPadi.

SEOTUD:Kuidas seadistada Apple ID-le kahefaktoriline autentimine

Esitage selle parooli jaoks lühike, kuid meeldejääv kirjeldus (näiteks „Androidi sisselogimine”) ja seejärel klõpsake nuppu „Loo”.

Salvestage Apple'i jaoks loodud parool; peate sisselogimisprotsessi lõpuleviimiseks kasutama seda oma Apple ID parooli asemel.

Seadistage iCloudi e-posti juurdepääs Gmaili jaoks

Kui olete oma eraldi rakenduse parooli seadistanud, olete valmis sünkroonima oma iCloudi meilid Gmailiga - vaikimisi e-posti rakendus enamiku Android-seadmeid omavate inimeste jaoks. Pidage meeles, et see protsess peaks töötama ka teistes e-posti klientides; käsitleme selle kohta allpool.

Alustamiseks pühkige oma seadme ülaosast alla, et pääseda märguandetoonile, ja puudutage seejärel hammasrattaikooni. Teise võimalusena pääsete Androidi seadetele juurde oma rakenduste sahtlist.

Puudutage põhiseadete menüüs valikut „Kontod”. Sõltuvalt teie seadmest ja selle käitatavast Androidi versioonist võib sellel olla veidi erinev nimi, näiteks „Kontod ja varundamine”.

Kui kasutate Samsungi seadet, puudutage järgmises menüüs uuesti valikut „Kontod”. Teiste Android-seadmete puhul peaksite saama selle sammu vahele jätta.

Näete oma seadmega sünkroonitud kontode loendit. Kerige alla ja puudutage valikut „Lisa konto”.

Valige „Isiklik (IMAP)”, mille kõrval on Gmaili sümbol.

Kuvatakse Gmaili sisselogimiskuva. Sisestage oma iCloudi e-posti aadress ja puudutage seejärel nuppu „Järgmine“.

Sisestage Apple'i loodud parool (mitte teie Apple ID parool) ja puudutage seejärel nuppu „Järgmine“.

Kui teie e-posti aadress ja parool on õiged, logib Android (Gmaili kaudu) sisse ja hakkab teie iCloudi e-posti kontot sünkroonima. Võimalik, et peate kinnitama mõned täiendavad seaded, näiteks kui sageli soovite, et Gmail teie meilid sünkrooniks.

Et näha, kas protsess toimis, käivitage Gmaili rakendus ja puudutage seejärel vasakus ülanurgas olevat menüünuppu. Peaksite oma iCloudi e-posti kontot nägema koos teistega; puudutage seda Gmailis sellele üleminekuks.

Nüüd saate e-kirjade saatmiseks ja vastuvõtmiseks kasutada oma iCloudi e-posti aadressi.

Kasutage Microsoft Outlooki või muid e-posti rakendusi

Android-iCloudi meilide hankimiseks ei pea te kasutama Gmaili rakendust. On ka teisi alternatiive, näiteks Microsoft Outlook. Seadistamisprotsess on sarnane, olenemata valitud rakendusest.

Puudutage näiteks Outlooki rakenduses hamburgeri menüüd ja toksake seejärel konto lisamise ikooni (ümbrikus plussmärgiga nurgas).

Siit sisestage oma iCloudi e-posti aadress ja puudutage seejärel nuppu „Jätka”.

Outlook tuvastab, et logite sisse iCloudi kontoga, nii et te ei peaks midagi muud tegema. Sisestage oma parool ja toksake sisselogimiseks paremas ülanurgas olevat linnukest.

Nüüd peaksite saama vaadata ja saata e-kirju oma iCloudi e-posti aadressilt.

Kui soovite kasutada mõnda muud e-posti rakendust, otsige oma kontole sisselogimisel IMAP-i sisselogimisvõimalust või iCloudi valikut. Kasutage sisselogimisprotsessi lõpuleviimiseks oma loodud parooli ja peaksite saama oma iCloudi e-posti kasutada nii, nagu oleksite iOS- või Mac-seadmes.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found