Xbox One'i kontrolleri ühendamine Maciga

Mõnikord ei lõika hiire ja klaviatuuriga mängimine seda lihtsalt; teatud mängude nautimiseks vajate kontrolleri mugavust. Õnneks saate oma Macis kasutada mitmesuguseid kontrollereid, sealhulgas Xbox One kontrollerit.

Kuigi PlayStation 4 DualShock 4 mängib teie Maciga kenasti üle Bluetoothi, võtab Xbox One kontroller natuke rohkem vaeva. See pole siiski midagi liiga keerulist ja saate selle natuke kannatlikkusega ära tõmmata.

Xbox One'i kontrolleri ühendamine Maciga

Xbox One või Xbox 360 kontrolleri ühendamiseks peate haarama mikro-USB-kaabli, kuna Bluetooth on välja lülitatud. Õnneks on veel olemas viis, kuidas asjad tööle panna. See nõuab teie käest natuke rohkem käsitööd, kuid see pole midagi, millega te ei peaks hakkama saama.

Kõigepealt minge GitHubi ja laadige alla 360Controlleri uusim versioon. See peaks välja nägema nagu allpool olev ekraan.

Järgmisena peate asjade käivitamiseks avama DMG-faili ja topeltklõpsama failil „Install360Controller.pkg”.

Pärast seda jõuate ekraanile „Standardinstall”. Klõpsake nuppu „Installi”. Ilmub dialoogiboks, mis hoiatab teid, et peate enne installimist arvuti taaskäivitama. Veenduge, et olete salvestanud kõik failid, milles te ei soovi edusamme kaotada, kuna teie arvuti taaskäivitub kohe pärast installimise lõppu.

Kui olete installerisse jõudnud, on selle täitmine üsna iseenesestmõistetav. Vajutage lihtsalt nuppu „Jätka“, kuni see kulgeb.

Ühel hetkel palutakse teil toote litsentsiga nõustuda. Järgmisele ekraanile pääsemiseks valige "nõus". Jätkake sealt, kuni olete installimise lõpetanud.

Kui olete installimise lõpetanud, palutakse teil Mac taaskäivitada. Oleksite pidanud kõik salvestama ja vastavalt programmid sulgema, kuid kui te pole seda veel teinud, siis veenduge, et nõustuksite arvuti taaskäivitamise korral kohe salvestusviipadega. Kui olete taas käimas ja töötab, peaksite olema hea minna.

Nüüd avage Apple'i menüü ja klõpsake käsku "System Preferences".

Nüüd peaks akna allosas olema väike „Xbox 360 kontrollerite” ikoon. Topeltklõpsake seda.

Ärge muretsege, et see kannab nime „Xbox 360 kontrollerid” - see toetab ka Xbox One kontrollereid. Näete hüpikakna, mis näeb välja selline.

Võite jätkata Xbox One kontrolleri ühendamist mikro-USB kaudu kohe ja näpunäiteid oma äranägemise järgi. Järele jääb vaid lemmikmängu kontrolleri toega laadimine ja lõbus!

Pildikrediit: xbox.com


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found