Mida tähendab “GLHF” ja kuidas seda kasutada?

Nagu GG, on ka GLHF arvutimängude slängi nurgakivi. Mängijad ütlevad seda sageli võistlevate mitme mängijaga mängude alguses. Kuid mida tähendab GLHF, kust see tuli ja kuidas seda kasutama hakata?

SEOTUD:Kõik tellivad arvutimängu: kas nad on seda väärt?

Õnne, nautige!

GLHF on lühend sõnadest “palju õnne, nautige”. Seda kasutatakse võistlevate võrgumängude alguses, et luua sportlik või kombekas tunne. GLHF on see, mida sa ütled mängu alguses, ja GG (hea mäng) on ​​see, mida sa ütled mängu lõpus. Mõlemal fraasil on sama funktsioon, kuid neid kasutatakse mängu erinevates etappides.

Nagu arvata võib, on GLHF klaviatuuripõhiste arvutimängude nähtus. Kontrolleripõhistes konsoolimängudes on seda fraasi harva näha, ehkki see võib mõnes olukorras välja tulla. Kui see teeb tulge välja, siis pole te kohustatud kuidagi vastama. GLHF-i ignoreerimine ei ole ebaviisakas - kuid viisakas on žestiga vastus olla.

Mõned inimesed lühendavad GLHF-i GL- või HF-vormiks. Need väiksemad lühendid tähistavad õnne ja lõbutsemist.

GLHF on klassikaline arvutimängurite lingo

Nagu GG, on ka GLHF konkurentsivõimelise mängukultuuri põhiosa. Umbes 90. aastatest alates sai see fraas populaarsust selliste mängude kaudu nagu Quake, Starcraft ja Counter-Strike. Nende fraaside varajasi näiteid on raske leida, kuna mängusiseseid vestlusi ei salvestata ega arhiveerita kunagi korralikult (ja kes tahaks neid ikkagi sortida?).

On lihtne ette kujutada, kuidas konkurentsivõimelised arvutimängijad hakkasid kasutama GLHF-i ja GG-d. Lõppude lõpuks on sportlikkuse idee olemas olnud aastatuhandeid. PC-mängijad, kes hakkasid GLHF-i ja GG-d kasutama 90-ndatel, kasvasid pehmepalliväljakutel ja korvpalliväljakutel üles näiteks "head õnne" või "see oli suurepärane mäng". On ainult loogiline, et sama terminoloogia jõuaks ka konkurentsitiheda mänguni.

Kui midagi, siis nende fraaside pikk ajalugu (ja nende jätkuv populaarsus) tuletab meelde, et konkurentsivõimeline mängimine pole midagi uut. Ja e-sporditööstuse üha kasvava populaarsuse tõttu ei kao meie lemmikmängurite lühendid niipea.

SEOTUD:Mis on esport ja miks inimesed neid vaatavad?

Kuidas kasutada GLHF-i?

Sa ei tee sedaomama öelda iga veebimängu alguses GLHF - enamik mängijaid seda ei tee. Kuid see on tore žest, mis julgustab teisi mõnusalt aega veetma. Ja konkurentsitihaste mängude maailmas on selline positiivsus väärtuslik.

Kui soovite kasutada GLHF-i, siis lihtsalt minge selle poole. Võite selle kohe mängu alguses välja visata või kasutada seda mängu fuajees oodates. Lihtne “GLHF” teeb seda - pole vaja asju veidra grammatika või kirjavahemärkidega liiga keeruliseks muuta. Võite isegi heita neile kõvera palli, lühendades GLHF-i väärtuseks lihtsalt “GL” või “HF”. Enamik inimesi saab aru, mida te öelda tahate.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found