Kuidas voogesitada 2020. aasta World Series'i võrgus

Ameerika lemmik ajaviide saavutab tippsarja World Series ajal. Pärast eelviimases voorus tagasitulekusarja võitu kõrgele sõitnud Los Angeles Dodgers võtab vastu Tampa Bay Rays. Vaadake, kuidas vaadata.

Kuidas vaadata mängu otseülekannet Ameerika Ühendriikides

Kui olete pesapalli fänn, keda huvitab püsivam lahendus, saate alati vaadata Hulu + Live TV-d.

Praegune hind tuleb 55 dollarit kuus, mis võib tunduda üsna senti potentsiaalselt ainult nelja mängu jaoks, kuid see on siiski odavam kui kaabli maksumus kuus. Hulu + Live TV-ga saate kõik kanalid, mis kannavad MLB-mänge, kuid mitte MLB-võrku. See tähendab, et saate tellida ESPN, ESPN 2, TBS, Fox ja FS1 aastaringselt, kui jätkate oma tellimust pärast seitsmepäevast tasuta prooviperioodi.

Kui soovite juurdepääsu MLB-võrgule ja olete nõus natuke lisatasu maksma, kaaluge World Series'i vaatamist Slingi teleris.

Kõigi MLB-mänge kandvate kanalite hankimiseks peate tellima Sling Blue ja Sling Orange paketid. Iga pakett maksab umbes 30 dollarit kuus, seega võite eeldada, et maksate kokku veidi üle 60 dollari kuus. Lisatasu 10 dollarit kuus saate MLB-võrgule juurdepääsu saamiseks tellida ka lisandmooduli “Sports Extra”.

Kas teil on probleeme geograafiliste piirangute ületamisest? Kasutage VPN-i

Sõltumata sellest, kas reisite koduriigist või elate kohas, kus on pakutava jaoks naeruväärsed piirangud, on piirangute ületamise lahendus alati VPN-i kasutamine, mis jätab mulje, nagu oleksite pärit teisest asukohast. Meie VPN-i valikud on järgmised:

ExpressVPN: See VPN-i valik on uskumatult kiire, hõlpsasti kasutatav ja sellel on igale platvormile väga kasutajasõbralikud kliendid. Mängu vaatamiseks toimige järgmiselt.

  1. Laadige alla Express VPN.
  2. Ühenduse loomine USA-s asuva serveriga
  3. Avage Hulu + Live TV või Sling TV. Võimalik, et peate sisestama kehtiva sihtnumbri.

StrongVPN: see VPN pole päris nii kasutajasõbralik, kuid on väga kiire ja kipub kasulik olema piirangutest mööda hiilimiseks, kuna see pole nii tuntud.

Üldiselt on piirangute ületamiseks VPN-serveri vahetamine teise riiki, millel on juurdepääs veebisaidile, mida proovite vaadata. Kui see on endiselt blokeeritud, proovige mõnda muud serverit. Mõlemad valikud pakuvad tasuta prooviversioone, nii et te ei pea maksma midagi, mis teile ei sobi.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found