Kuidas kasutada oma Amazon Echot Bluetooth-kõlarina

Amazon Echo on väga võimekas kõlar, mis suudab ruumi lihtsalt heliga täita. Ehkki saate muusikat mängida otse seadmest endast, saate nutitelefoni või tahvelarvuti ühendada Amazon Echoga ja kasutada seda Bluetooth-kõlarina.

SEOTUD:Kuidas oma Amazon Echot seadistada ja konfigureerida

Echosse on sisse ehitatud käputäis muusikateenuseid, sealhulgas Spotify, Pandora ja Amazoni enda Prime Music teenus, kuid kui soovite, et saaksite Echo kõlarist midagi mängida, saate oma telefoni või tahvelarvuti ühendada ja kasutada see tavalise Bluetooth-kõlarina.

SEOTUD:Täielik juhend kaasaskantava Bluetooth-kõlari ostmiseks

Puudub aga mehhanism selle kasutamiseks valjuhääldiga ja kui helistate või võtate vastu kõnesid nutitelefoniga, kui olete kajaga ühendatud, siis kõnesid kõlarisse ei edastata. Samuti ei saa tekstsõnumeid kajale lugeda ega edastata seadmes olevaid märguandeid kaja kõlarile.

Kuidas seadet siduda häälkäsklusega

Amazon Echo suurim joonistus on hääljuhtimine, seega on loomulik, et saate paaristamisprotsessi algatada oma häälega. Enne jätkamist veenduge, et teil oleks käepärast seade, mida soovite siduda, ja teate, kus asub teie seadme Bluetooth-seadete menüü. Ühendame iPhone'i kajaga, nii et kui teil on iPhone või iPad, saate neid otse jälgida, muul juhul kohandage neid oma seadmele sobivaks.

Sidumisprotsessi alustamiseks veenduge, et teie mobiilseadmes oleks Bluetooth lubatud, ja väljastage seejärel järgmine käsk:

Alexa, paar.

Alexa vastab teile, öeldes, et ta on paaristamiseks valmis ja et peaksite oma seadme Bluetooth-seadeid vaatama. IPhone'is leiate Bluetoothi ​​seaded menüüst Seaded> Bluetooth. Seal näete kaja sissekannet:

Sidumisprotsessi lõpuleviimiseks valige kirje.

Seadme sidumine rakendusest Alexa

Lisaks häälkäsklusega sidumisele saate oma telefonis või tahvelarvutis avada ka rakenduse Alexa ja algatada seal sidumisprotsessi.

Alustamiseks puudutage vasakus ülanurgas menüüikooni.

Valige „Seaded“.

Valige loendist ülespoole kaja.

Puudutage järgmisel ekraanil nuppu „Bluetooth”.

Siin saate sidumisprotsessi alustamiseks valida „Sidumisrežiimi” või kui teil on vaja Echost eemaldada Bluetooth-seadmed, võite valida „Kustuta”, et Bluetooth-sidumisloend täielikult kustutada.

Kui olete valinud valiku „Sidumisrežiim”, pakub rakendus hüpikakna, milles öeldakse, et see on sidumisrežiimis.

Siit peate Echo telefoni või tahvelarvutiga ühendamiseks minema oma seadme Bluetoothi ​​seadetesse, rida lihtsalt eelmises jaotises.

Seotud seadme kasutamine ja uuesti ühendamine

Pärast seadme sidumist saate kohe hakata kasutama kaja Bluetooth-kõlarina mis tahes voogesitusteenuse, taskuhäälingusaate või video jaoks oma telefonis või tahvelarvutis. Kui lahkute piirkonnast, katkestatakse teie seade ja kaja. Tulevikus kõlari juurde naastes tuletatakse teie sidumine meelde ja võite seadme uuesti ühendada käsuga:

Alexa, ühenda.

Käsk ühendab kaja alati viimati seotud seadmega uuesti. Kui teie Echo ei ühenda praegu kasutatava seadmega, peate ühenduse probleemide lahendamiseks selle paaristama oma kajaga.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found