Kuidas manustada YouTube'i video PowerPointi

Ettekande ajal toimib alati kõige paremini segu meediumitest. Piltide, graafikute, diagrammide ja videote kasutamine muudab teie esitluse mitte ainult informatiivsemaks, vaid ka publikut köitvamaks. Kui teil on YouTube'i video, mida soovite oma esitluse ajal kasutada, on see sama lihtne kui slaidisse kinnistamine. Nii toimige järgmiselt.

YouTube'i video manuskoodi leidmine

Selle asemel, et oma esitluses linkida YouTube'i videoga, on see parem valik slaidis. See annab teie esitlusele professionaalsema ilme, kuna te ei jäta oma slaidi YouTube'i veebisaidi avamiseks. Pidage siiski meeles, et isegi kui esitlusse on manustatud video, peate video esitamiseks siiski olema ühendatud Internetiga.

Kõigepealt minge YouTube'i ja leidke video, mille soovite manustada. Kui olete seal kohal, tehke valik „Jaga”, mille leiate video kirjeldusest.

Ilmub aken, mis annab teile video jagamiseks mõned erinevad sõidukid. Jätkake ja klõpsake jaotises „Lingi jagamine” valikut „Embed”.

Ilmub teine ​​aken, mis pakub manuskoodi koos mõne muu võimalusega. Kui soovite videot teatud ajal alustada, valige kast „Algus kell” ja sisestage kellaaeg, millal soovite video käivitada. Lisaks saate valida, kas soovite, et mängija juhtnupud ilmuksid, ja kui soovite lubada privaatsusega täiustatud režiimi.

Märge: Privaatsusega täiustatud režiim takistab YouTube'il salvestada teavet teie veebisaidi külastajate kohta, kuhu video on manustatud, kui nad videot ei esita. Kuna me kasutame manustamiskoodi PowerPointi esitluses, pole see suvand vajalik.

Manuskoodi lõikelauale kopeerimiseks valige akna paremas alanurgas „Kopeeri“. Teise võimalusena valige kood ja kasutage kiirklahve Ctrl + C.

YouTube'iga oleme praegu valmis, nii et minge PowerPointi ja avage oma esitlus.

YouTube'i video manustamine PowerPointi

Valige slaid, kuhu soovite YouTube'i video manustada. Klõpsake vahekaardil „Sisesta” nuppu „Video”.

Valige rippmenüüst valik „Online Video”.

Ilmuv video lisamise aken võimaldab teil YouTube'ist videot otsida või kleepida selle YouTube'i veebisaidilt kopeeritud manuskoodi. Kleepige manustamiskood ja klõpsake toimingu lõpuleviimiseks noolel.

Teie video ilmub nüüd esitluses. Video suuruse muutmiseks klõpsake ja lohistage nurki.

Pange tähele, et alguses kuvatakse video musta ristkülikuna. Ärge muretsege - see on normaalne. Lihtsalt paremklõpsake videot ja valige „Eelvaade“.

See annab teile kiire eelvaate, kuidas video teie esitluse ajal välja näeb.

YouTube'i video otsimine PowerPointis

YouTube'i videot saate otsida ka PowerPointi sisestatud video aknast. Sisestage otsinguterminid ja klõpsake siis otsinguikooni.

Ilmub mitu võimalust - 888 341 video Rick Astley video "Never Gonna Give You Up" puhul, mida me otsisime. Valige üks, mida soovite kasutada.

Seejärel valige akna paremas alanurgas „Lisa“.

See on kõik, mis seal on. Üldiselt soovitame otsida tegelikult YouTube'i veebisaidilt ja kasutada manustamiskoodi nii, nagu me varem kirjeldasime - enamasti seetõttu, et saiti on palju lihtsam otsida ja saate enne soovitud saidi valimist videoid vaadata. Siiski, kui teate täpselt, mida te taga ajate, võib see meetod teie jaoks hästi töötada.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found