Kuidas häkkida peidetud Google Chrome'i dinosaurusemängu

Enamik meist on Google Chrome'is näinud kardetud veateadet "Interneti-ühendus puudub". Selle ekraani saate tegelikult muuta lõbusaks, dino-teemaliseks lõputuks jooksumänguks ja veelgi paremaks häkkida sinna, kus teie dinosaurus muutub võitmatuks. Nii toimige järgmiselt.

Kuidas mängida peidetud Google Chrome'i dinosauruse mängu

Kui teil pole Interneti-ühendust, ei pea te mängimiseks midagi erilist tegema. Sisestage lihtsalt mis tahes URL Google Chrome'i aadressiribale ja näete seda ekraani.

Kui sategema Interneti-ühenduse olemasolu korral saate sellele lehele juurde pääseda ilma ühendust katkestamata. Tüüp kroom: // dino aadressiribal ja see viib teid sinna.

Kui olete sellele ekraanile jõudnud, saate mängu alustada tühikuklahvi vajutades. Kui olete seda teinud, hakkab dinosaurus töötama. Mängu eesmärk on vältida kõike, mis teie teele satub, näiteks linde ja kaktusi. Kui lind saab dinosauruse pihta või satub kaktusesse, on mäng läbi.

See on üsna korralik viis aja tapmiseks ja alati on lõbus proovida oma enda rekordeid ületada. Jätkates suureneb mängu raskus. Huvitav on mõelda, mis on kõigi aegade kõrgeim punktisumma, loomulikult petmata, mis viib meid järgmise punktini.

SEOTUD:Kuidas mängida Microsoft Edge'i salajast surfamismängu

Häkkige Google Chrome'i dinosauruste mäng

See häkkimine võimaldab teie dinosaurusel muutuda võitmatuks, lastes mängijatel mängu jätkata, kartmata, et teid pokitakse või nokitakse.

Mängu häkkimiseks peate olema ekraanil „Interneti-ühendus puudub”, nii et minge edasi ja sisestage kroom: // dino aadressiribal. Seal olles paremklõpsake ükskõik kus ekraanil ja valige kuvatavast menüüst „Kontrolli“.

See avab Chrome DevToolsi, mis kuvatakse brauseriaknast paremal. Valige DevToolsis vahekaart „Konsool”.

Teise võimalusena võite vajutada klahvikombinatsiooni Ctrl + Tõst + I ja hüpata otse Chrome DevToolsi vahekaardile „Konsool”.

SEOTUD:Mida teie funktsiooniklahvid Chrome DevToolsis teevad

Kui olete vahekaardil „Konsool“, kleepige järgmine käsk ja vajutage seejärel klahvi „Enter“:

var original = Jooksja.prototüüp.gameOver

Võib tunduda, et see ei tee midagi, kuid miks see on vajalik, selgitame sekundiga.

Järgmisena sisestage see käsk:

Runner.prototype.gameOver = function () {}

Järgmisel realf () {} ilmub pärast klahvi “Enter” vajutamist.

Mis nüüd juhtub. Kui mäng on läbi (st kui tabate objekti), kutsutakse Runner.prototype.gameOver () ja toiming käivitatakse. Sel juhul kuulete heli, mäng peatub ja kuvatakse teade Mäng üle. Seda ilma meie koodita.

See, mida meie kood teeb, asendab funktsiooni gameOver tühja funktsiooniga. See tähendab, et heli kuulmise, mängu peatumise ja ilmuva teate asemel ei juhtu midagi. Jätkad lihtsalt jooksmist.

Proovi seda. Mängu alustamiseks sulgege DevTools ja vajutage tühikuklahvi.

Nagu näete, ei mõjuta kaktused ega lendavad olendid dinosaurust. Missioon täidetud.

Oletame, et olete mänginud 25 minutit ja soovite mängu peatada ja oma rekordi salvestada. Teil on vaja mängu lõpetamise viisi, mida enam kaktusele joostes teha ei saa.

Kas mäletate esimest sisestatud koodi? See salvestas normaalse mäng läbi funktsioon originaal muutuv. See tähendab, et saame selle käsu nüüd tavapärase kasutamise jaoks täita mäng läbi funktsioon:

Runner.prototype.gameOver = originaal

Kui olete huvitatud, saate (vt 2) vaadata, mis peaks juhtuma siis, kui normaalne mäng läbi funktsiooni nimetatakse.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found