Nii et teil on lihtsalt Nintendo Switch. Mis nüüd?

Nintendo Switch on suurepärane konsool - osaliselt elutoa süsteem, osaliselt kaasaskantav seade ja kogu Nintendo. Kuigi lüliti ei ole nii funktsioonide ja rakendustega pakitud kui teised kaasaegsed konsoolid, on siiski palju asju, mida see teile ei ütle. Siit peate teadma, et oma uuest lülitist maksimumi võtta.

Hankige Nintendo Switch Online

Nintendo Switch Online on Nintendo tasuline tellimisteenus. See maksab üksikisikule vaid 19,99 dollarit aastas ja perele 34,99 dollarit, mis on soodne pakkumine võrreldes Microsofti Xbox Live Goldi ja Sony PlayStation Plusiga.

See teenus sisaldab juurdepääsu võrgumängu mängudele nagu Super Smash Bros ja Mario Kart 8 Deluxe. Samuti saate pilvesalvestusi, nii et te ei kaota kunagi salvestusmänge, isegi kui teie Switchi konsool puruneb ja peate selle asendama.

Nintendo tellimus annab teile juurdepääsu ka 60 NES- ja Super NES-mängude raamatukogule - alates Super Mario Worldist ja Star Fox 2-st SNES-ile kuni originaalsete Super Mario Bros.-i ja The Legend of Zelda NES-ile. Saate mängida neid kõike, mida soovite, kuni teil on aktiivne tellimus. Lisatasu pole ja Nintendo lisab regulaarselt uusi mänge.

Avage oma Switchi Nintendo e-pood, et registreeruda 7-päevasele tasuta prooviversioonile.

Mõistke Nintendo paljusid kasutajakontosid

SEOTUD:Nintendo konto vs User ID vs võrgu ID: kõik Nintendo segased kontod, selgitus

Nintendol on paar erinevat veebikonto tüüpi, nii et see võib olla segadusttekitav. Nintendo Switch kasutab nüüd „Nintendo kontot”, mis erineb Nintendo Wii ja 3DS-is kasutatavast vanast „Nintendo Network ID-st”. Sellel Nintendo kontol on „Nintendo konto kasutajatunnus“, mis on kordumatu nimi, mis tuvastab konto võrgus. Siiski saate oma vana Nintendo võrgu ID siduda uue Nintendo kontoga.

Otsustage, kas osta füüsilisi või digitaalseid mänge

SEOTUD:Kas peaksite ostma füüsilise või digitaalse vahetusega mänge?

Nintendo Switch pakub nii digitaalseid mänge, mida saate alla laadida, kui ka kassettidel olevaid füüsilisi mänge. Digimängud on mugavad - saate neid kodust osta, koheselt alla laadida ja kohe mängida. Saate neid mängida ilma kassette vahetamata ja teil on need alati kaasas, muutes Nintendo Switchi kaasaskantavamaks.

Kuid digimängudel on mõned suured varjuküljed. Te ei saa digimänge oma sõprade ega perega jagada - kui te ei laena neile oma konsooli - ja te ei saa neid pärast ka edasi müüa. Ka füüsilisi mänge hakatakse müüma sagedamini ja madalamate hindadega.

Eelistate ise ja saate füüsilisi või digitaalseid mänge omavahel sobitada, kuid kindlasti kaaluge enne, kui hakkate oma teenitud raha mängudele kulutama.

Hankige parimad tarvikud

SEOTUD:Nintendo Switchi lisaseadmed, mida tegelikult vajate

Switchi jaoks võiksite soovida üsna palju tarvikuid. Eelkõige soovite mahukat mikro-SD-kaarti, kui plaanite mõnda mängu digitaalselt osta. Nintendo Switchil on kaasas ainult 32 GB sisemist salvestusruumi. Digitaalne versioon The Legend of Zelda: Metsiku hingamine kasutab peaaegu poole sellest üksi ja mõned mängud on isegi suuremad kui 32 GB! Nii et nende hoidmiseks vajate SD-kaarti.

See kehtib ainult siis, kui ostate neid mänge digitaalselt. Füüsiliste mängude ostmisel võite sisestada füüsilise mängukasseti ja mängida seda ilma installimiseta - nagu vanasti.

Pro-kontroller on abiks ka mängude puhul, kus te ei soovi rõõmu-miinuseid kasutada, ja kandekott on hädavajalik, kui teie Switch kodust lahkub.

Mängi mitmikmänge

SEOTUD:Parimad lülitimängud sõprade ja perega mängimiseks

Nagu Nintendo eelmised konsoolid (ja erinevalt PlayStation 4-st ja Xbox One'ist), on ka Nintendo Switchil suur tähelepanu kohalikul mitmikmängul. Nintendo Switchi jaoks on palju suurepäraseid mitmikmänge, nii et saate tegelikult mängida mänge koos oma pere ja sõpradega ühes toas.

Nintendo lüliti rõõmu-miinuseid saab kasutada koos paarina või neid saab eraldada ja kasutada kahe väikese väikese kontrollerina. See võimaldab teil mängida Mario Kart 8 Deluxe ja muud suurepärased mitmikmängud ilma rohkem kontrollereid ostmata - kuigi soovi korral võite osta ka rohkem kontrollereid. Võimalik, et peate oma kontrolleri konfiguratsiooni muutma, et teie Switch käsitaks neid rõõmu-miinuseid siiski eraldi kontrolleritena.

Mõnes mängus on ka arenenumad mitmikmängu režiimid. Mario Kart 8 Deluxe pakub „traadita mängu”, võimaldades mitmel Nintendo Switchil samas ruumis koos mängida. Samuti pakub see võrgumängu.

Sisendi vahetamise maagia jaoks lubage teleris HDMI-CEC

SEOTUD:Kuidas lubada teleris HDMI-CEC ja miks peaksite

Nintendo Switch võib teie teleri sisselülitamisel automaatselt lüliti sisendi ümber lülitada või lülitab teleri automaatselt lüliti sisendisse, kui asetate lüliti dokki. Või kui teler on välja lülitatud, lülitab lüliti sisse või dokki asetades teleri automaatselt sisse. See muudab konsooli kasutamise kogemuse palju sujuvamaks.

See nõuab aga teleris HDMI-CEC lubamist. Kui teie lüliti juba sisendeid vahetab, on HDMI-CEC juba lubatud. Kui see pole nii, peate selle lubama. See funktsioon on paljudel teleritel mingil põhjusel vaikimisi keelatud.

Selle funktsiooni leiate teleri seadistusmenüüst, kuid tõenäoliselt nimetatakse seda muuks kui HDMI-CEC.

Või kui see funktsioon teile üldse ei meeldi, võite lüliti sisselülitamise keelata.

Muutke regioon, et mängida teistest riikidest pärit mänge

SEOTUD:Nintendo Switchi piirkonna muutmine (ja teiste riikide mängude mängimine)

Nintendo Switch pole enam regioonis lukus, nagu olid varasemad Nintendo konsoolid. Kui teil on USAst ostetud Nintendo Switch, saate osta füüsilisi mängukassette Jaapanist või Euroopast ja mängida neid tavapäraselt.

Siiski on endiselt piirkondlikke erinevusi. Erinevatel piirkondadel on oma e-poe veebipoed. Näiteks on mõned mängud välja antud ainult Jaapanis ja need ei pruugi kunagi USA-sse tulla. Saate oma konsooli piirkonda vahetada ja pääseda juurde selle riigi e-poodi, võimaldades teil osta ja mängida neid välismaiseid mänge, kuhu muidu ei oleks pääsenud.

Määra vanemlik järelevalve

SEOTUD:Vanemliku järelevalve seadistamine Nintendo Switchil

Nintendo Switch pakub vanemlikku kontrolli, mis võimaldab teil määrata oma lastele ajapiirangud, jälgida nende tegevust kaugelt ja isegi täielikult konsoolile juurdepääsu keelata. Muidugi võib see mänge piirata ka vanusepiirangute järgi.

Kõigi nende funktsioonide kasutamiseks peate installima oma iPhone'i või Android-telefoni Nintendo vanemliku järelevalve rakenduse ja ühendama selle oma Switchi konsooliga. Seejärel saate kõike oma telefonist hallata.

Vabastage ruumi

SEOTUD:Kuidas vabastada ruumi Nintendo Switchi sisemälus

Kui olete mõne mängu installinud, saab see 32 GB ruumi kiiresti täis. Isegi kui te ei mängi digitaalseid mänge, laadivad teie mängitavad füüsilised mängud nende plaasterandmed ja DLC-d teie Switchi salvestusruumi.

Kui teil pole mikro-SD-kaarti, peate tõenäoliselt mingil hetkel oma lülitil ruumi vabastama. (Aga tõsiselt, peaksite tõenäoliselt hankima mikro-SD-kaardi!)

Hoidke see läikiv ja uus

SEOTUD:Kuidas oma Nintendo lülitit puhastada

Teie Nintendo Switch on läikiv ja uus, kuid tõenäoliselt määrdub see aja jooksul, kui jagate seda teiste inimestega või lihtsalt kasutate puutetundlikku ekraani. Saate oma Nintendo Switchi ekraani puhastada vaid mikrokiudlapiga ja lihtsa vatitampooniga pääseb raskesti ligipääsetavatest kohtadest välja igasugune nukk. Vältige tugevaid puhastusvahendeid, muidu võite ekraani kahjustada.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found