Kuidas ekraani suumikoosolekul jagada

Kuna enamus ülemaailmsest tööjõust töötab nüüd kaugjuhtimisega, on suurenenud vajadus videokonverentside järele - samuti on suurenenud Zoomi populaarsus. Suumkõnes peate võib-olla lõpuks oma ekraani osalejatega jagama. Nii toimige järgmiselt.

Jagage oma ekraani kõne ajal

Suumkõne hostina saate oma ekraani igal ajal jagada. Kõne ajal valige akna allservas nupp „Jaga ekraani”.

Teise võimalusena võite Windows 10-s kasutada kiirklahvi Alt + S (Maci jaoks Command + Tõstuklahv + S).

Nüüd olete jagamisekraani valikute akna vahekaardil „Põhi”. Siin saate valida, millist ekraani soovite jagada (kui olete ühendatud mitme kuvariga), konkreetse avatud rakenduse (nt Word, Chrome, Slack jne) või tahvli.

Kui olete valinud ekraani, mida soovite jagada, klõpsake akna paremas alanurgas oleval nupul Jaga.

Ekraani jagamise peatamiseks klõpsake jagatava ekraani ülaosas punasel nupul „Peata jagamine”. Teise võimalusena kasutage kiirklahvi Alt + S (Maci jaoks Command + Tõstuklahv + S).

Lubades osalejatel oma ekraani jagada

Uue suumipommitamise tõusu tõttu soovitame teil oma suumikõned hoida võimalikult turvalisena. Mõnel juhul võib osutuda vajalikuks lubada osalejatel oma ekraani jagada.

Koosoleku ajal valige akna allservas oleva ekraani jagamise kõrval olev nool. Valige kuvatavast menüüst „Täpsemad jagamisvalikud”.

Ilmub aken „Täpsemad jagamisvalikud”. Siin saate valida, kes saavad oma ekraani jagada, millal nad saavad oma ekraani jagada ja mitu osalejat saavad oma ekraani korraga jagada.

See on kõik, mida vajate ekraani jagamiseks suumikoosolekul!


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found