Kuidas lisada kontakti rakenduses WhatsApp

WhatsApp Androidis ja iPhone'is integreerub otse teie kontaktiraamatuga. Kuni kontakt on WhatsAppis, kuvatakse nad rakenduses. Kuid saate rakenduses WhatsApp ka kontakti kiiresti lisada.

Kuidas lisada Androidi rakenduses WhatsApp kontakti

Kui keegi ulatab teile visiitkaardi ja soovite kiiresti WhatsAppis vestlust alustada, lisage ta otse WhatsAppis kontaktina. Kui te seda teete, sünkroonitakse inimese teave teie kontaktiraamatuga (ja Google'iga, olenevalt teie seadetest).

Selleks avage Androidi rakendus WhatsApp, minge jaotisse "Vestlused" ja puudutage paremas alanurgas asuvat nuppu "Uus sõnum".

Valige siin valik „Uus kontakt”.

Nüüd näete kõiki tavalisi välju. Sisestage nende nimi, ettevõtte andmed ja telefoninumber. Sealt puudutage nuppu „Salvesta“.

Nüüd saate kasutaja otsida ja kohe vestlust alustada.

Teise võimalusena saate kontakti ka kontaktikaardilt hõlpsalt lisada. Selleks puudutage kontaktikaardil nuppu „Lisa kontakt”.

WhatsApp küsib teilt, kas soovite selle olemasolevale kontaktile lisada või soovite uue luua. Parim on luua uus kontakt siin, seega valige valik „Uus”.

Nüüd näete uue kontakti lisamiseks vaikekuva, kus kõik üksikasjad on selle täidetud. Kontakti salvestamiseks puudutage lihtsalt nuppu „Salvesta“.

Kuidas lisada kontakti iPhone'is rakenduses WhatsApp

IPhone'i kontaktisiku lisamise protsess on veidi erinev. Pärast WhatsAppi rakenduse avamist iPhone'ile minge jaotisse "Vestlused" ja puudutage paremas ülanurgas ikooni "Uus sõnum".

Valige siin valik „Uus kontakt”.

Sellel ekraanil sisestage kontaktandmed, näiteks isiku nimi, ettevõte ja kontaktnumber (WhatsApp ütleb teile ka, kas number on WhatsAppis või mitte). Seejärel puudutage nuppu „Salvesta“.

Kontakt on nüüd lisatud teie iPhone'i WhatsAppi ja kontaktiraamatusse. Võite neid otsida ja hakata eemal vestlema.

SEOTUD:Kuidas hallata ja kustutada kontakte oma iPhone'is või iPadis

Uue kontakti saate lisada ka kontaktikaardilt. Puudutage siin nuppu „Salvesta kontakt”.

Uue kontakti sisestuse loomiseks valige hüpikaknast nupp „Loo uus kontakt”.

Nüüd näete kontaktteabe ekraani koos kogu olemasoleva teabega, mis on juba täidetud. Soovi korral saate siia lisada üksikasju. Seejärel puudutage nuppu „Salvesta“, et lisada kontakt nii WhatsAppi kui ka teie kontaktiraamatusse.

Kas kasutada WhatsAppi palju? Siit saate teada, kuidas oma WhatsAppi kontot kaitsta.

SEOTUD:Kuidas oma WhatsAppi kontot kaitsta


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found