Kuidas voogesitada, kuidas ma su kaablita su ema kohtasin

Kuidas ma kohtasin sinu ema on klassikaline komöödia, mis on igas episoodis täis emotsioone ja tundeid. Te ei soovi sekundit Bro Code'ist ilma jääda, seega on iga osa voogesitus ja vaatamine hädavajalik.

Armastate veeta aega iga tegelase, sealhulgas Tedi, Robini, Barney, Marshalli ja Lily tundmaõppimiseks. Need voogedastusteenused pakuvad teile iga osa nautimiseks, eriti kui olete etendusse juba armunud. Siit saate püüda iga sekundi MacLarenist ja vaadata, mis Marshalli korteris toimub.

Hulu

Hulu on koduks igale hooajale Kuidas ma kohtasin sinu ema. 6 dollari eest kuus saate voogesitada iga sekkumist ja Bro Code'i hetke, millest võiksite unistada. Samuti saate teenusest tasuta kuu, et saaksite vaadata, milliseid muid saateid see pakub.

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video pakub kõiki oma hooajaid otse oma veebisaidilt. Saate osta kogu hooaja hinnaga 20 dollarit või võite saada üksikuid episoode hinnaga 3 dollarit. Mõlemal juhul on Robin, Barney ja kogu meeskond taskus, kui neid vajate.

Google Play

Teine koht, kust saate saate osta, on Google Play. Igal hooajal võite saada 20 dollarit, kogu sarja 75 dollarit ja iga osa 2 dollarit tükk. Pärast ostmist saate voogesitada kõiki teile kuuluvaid episoode peaaegu igal platvormil.

iTunes

Kui kõik, mis teil on, on Apple, võib iTunes olla saate parim ostmine saate enda ostmiseks. Saate osta 20 dollari eest terveid hooaegu ja need on teil kõigis oma seadmetes. Ükskõik kuhu ka ei läheks, saate jälgida seda kallisust, mis on Lily ja Marshall.

Vudu

Vudu on veel üks rakenduse valik, kust saate osta ja majutada erinevaid saateid ja filme, mida soovite uuesti ja uuesti vaadata. 2 dollari jagu või 20 dollarit hooajal saate iga minut Kuidas ma kohtasin sinu ema taskus.

See saade on lõbus ja südamlik ning te naerate, nutate ja kõik, mis vahepeal on. Saate uuesti läbi elada kõik suurimad hetked ja ka keerulised hetked, kui saate kätte iga hooaja.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found