Kogemata kustutatud failide taastamine Recuvaga

See võib olla maailma halvim tunne, kui kustutate kogemata väga olulise faili, millega olete juba mitu päeva töötanud. Täna vaatleme tasuta tööriista Recuva, mis aitab teil kogemata kustutatud faile taastada.

Recuva kasutamine

Recuva on välja töötanud Piriform, mis on sama ettevõte, mis toob meile veel kaks usaldusväärset utiliiti CCleaner ja Defraggler. See on tasuta rakendus, kuid kui te seda ei soovi, peate tühjendama Yahoo tööriistariba installimise.

Recuva esmakordsel käivitamisel avaneb hõlpsasti jälgitav viisard, mis juhendab teid taasteprotsessis. Selle käivitamise saab keelata, kui te ei soovi seda kasutada.

Nüüd valige faili tüüp, mida proovite taastada. Kui te pole kindel, et kõigi failide kuvamiseks klõpsake valikul Muu, on see mugav ka hämarate failitüüpide jaoks.

Valige faili asukoha asukoht. Võite valida irdkandja, teatud kataloogid või otsida kõikjalt arvutis.

Oodake, kuni Recuva otsib teie süsteemist kustutatud faile.

Tulemuste saamisel näitab see faili (faile) ning nende kõrval olev roheline või punane punkt annab teada, kui tõenäoline on nende taastamine ilma kahjustusteta. Siin kuvatakse täpsem režiim, kus saate eelvaadata erinevaid leitud faile.

Kustutatud failide otsimise viisi muutmiseks saate määrata mõned head võimalused. Üks funktsioon on Deep Scan, mis teeb põhjalikuma otsingu, kuid võtab rohkem aega, sõltuvalt teie süsteemist.

See leiab kustutatud andmed ka siis, kui need on prügikastist tühjendatud. See ei tööta iga kord, eriti failide puhul, mis on turvaliselt kustutatud, rikutud või üle kirjutatud. Parim tava on selle kasutamine kohe, kui mõistate, et fail on kustutatud.

Laadige alla Recuva


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found