Lõplik juhend ühildumatute Android-rakenduste installimiseks Google Playst

Androidi arendajad saavad oma rakendusi piirata teatud seadmete, riikide ja Androidi minimaalsete versioonidega. Nendest piirangutest saate mööda minna, võimaldades installida rakendusi, mis on märgitud kui „teie seadmega ühildumatud”.

Pange tähele, et Google ei toeta neid trikke. Need trikid nõuavad Google Play petmist ja paljud nõuavad juurutamist. Mõni neist trikkidest ei pruugi korralikult töötada, kuna Google ei taha, et me neid asju teeksime.

Miks rakendused ühilduvad?

Androidi arendajad saavad oma rakendusi piirata mitmel viisil:

  • Mõni rakendus on märgitud ühilduvaks ainult teatud telefonide või tahvelarvutitega. Toetamata seadmetes võivad need aga suurepäraselt töötada.
  • Teisi rakendusi on lubatud installida ainult teatud riikides. Näiteks ei saa te rakendust Hulu Plus installida väljaspool USA-d ja mõned Interneti-panga rakendused on saadaval ainult panga riigis.
  • Kõigil rakendustel on vajaliku Androidi minimaalne versioon. Näiteks nõuab Google'i Chrome'i brauser operatsioonisüsteemi Android 4.0 või uuemat versiooni.

Pidage meeles, et lihtsalt ühildumatu rakenduse installimine ei pruugi seda tingimata toimida. Mõni rakendus võib teie seadmega tegelikult ühilduda, samas kui teised rakendused (näiteks Hulu) töötavad ainult siis, kui neid kasutatakse USA-s (või USA VPN-i või DNS-teenusega, näiteks Tunlr).

Pange tähele, et Android-nutitelefonis või -tahvelarvutis Google Play kaudu otsides ei näe te ühildumatuid rakendusi. Neid lihtsalt ei kuvata otsingutulemites. Google Play veebisaidil otsides näete ühildumatuid rakendusi.

Seadme piirangute ümbersõit

Android-seadmed sisaldavad faili build.prop, mis tuvastab seadme mudeli. kui teil on juurdunud Android-seade, saate redigeerida faili build.prop ja teha oma seadmest täiesti teise seadme. See võimaldab teil installida rakendusi, mis on märgitud teise seadmega ühilduvaks.

Pange tähele, et selle triki kasutamiseks peate olema juurdunud. Oleme varem teile näidanud, kuidas Nexuse seadmeid hõlpsalt juurida WugFresh'i Nexuse juurte tööriistakomplektiga. Protsess on teiste seadmete puhul erinev.

Oleme juba kirjeldanud, kuidas faili build.prop käsitsi muuta, kuid nüüd on olemas ka lihtsam viis. Uus Market Helperi rakendus võimaldab teist seadet võltsida ilma faili build.prop muutmata. See on palju lihtsam, kiirem ja ohutum. (Pidage siiski meeles, et see nõuab ka juuri.)

See rakendus pole Google Plays saadaval, nii et peate selle arendaja veebisaidilt haarama ja selle edasi laadima. Kui see on installitud, avage rakendus ja saate võltsida sellist populaarset seadet nagu Samsung Galaxy S3 või Nexus 7. Seejärel saate installida selle seadmega ühilduvad rakendused. Kui olete lõpetanud, saate seadme taaskäivitada ja näib, et see on jälle tema ise.

Pidage meeles, et kokkusobimatuks märgitud rakendused võivad teie seadmega tegelikult ühilduda, mistõttu mõned rakendused ei pruugi pärast nende installimist korralikult töötada.

Riigipiirangutega rakenduste installimise nipid

Mõned rakendused on saadaval ainult teatud riikides. Kui olete enne reisimist unustanud oma panga rakenduse installida või soovite installida video- või muusikamängimisrakenduse, mis pole teie riigis saadaval, võite Google'i petta, kui arvate, et teie seade asub tegelikult teises riigis.

Oleme neid nippe varem kasutanud ainult USA-st pärit rakenduste installimiseks väljastpoolt USA-d. Kuid ükski neist trikkidest ei töötanud meie jaoks, kui me neid artikli koostamise ajal proovisime. Võimalik, et Google on kindel, et meie konto asub väljaspool USA-d, kuna oleme maksnud Google Plays mitte-USA makseviisiga. Lisasime need näpunäited siiski lootuses, et need võivad siiski teie jaoks toimida.

Kui teil õnnestub installida riigipiiranguga rakendus, linkitakse see teie kontoga, mis võimaldab teil selle installida oma teistesse seadmetesse, ilma et tulevikus oleks vaja ühtegi trikki.

Piiratud rakenduste installimiseks kasutage VPN-i

VPN-i abil saate Google'i petta arvamaks, et teie seade asub mõnes teises riigis. See võib töötada ainult seadmetes, millel puudub mobiilsideühendus, näiteks tahvelarvutites, kuna Google võib asukohana kasutada teie mobiilsidevõrku.

VPN-i kasutamine ei nõua juurjuurdepääsu. Oleme varem näidanud, kuidas Androidis VPN-idega ühenduse luua. Kui vajate USA-s või Ühendkuningriigis asuvat tasuta VPN-i, proovige installida TunnelBeari rakendus. TunnelBear annab teile kuus ainult teatud hulga tasuta andmeid, kuid mõne rakenduse installimiseks peaks see olema piisav.

Taaskäivitage oma Android-seade, looge ühendus vastavas riigis asuva VPN-iga ja avage seejärel Google Play rakendus. Loodetavasti peaks teie seade asuma nüüd teises riigis, mis võimaldab teil VPN-i riigis saadaval olevaid rakendusi alla laadida.

Pärast meediumirakenduste installimist peate riigipiirangutega meediateenustele juurdepääsemiseks kasutama midagi sellist nagu Tunlr või VPN-i rakendus. Mõned rakendused - näiteks veebipanga rakendused - töötavad aga pärast installimist teistes riikides normaalselt.

Piirangutega rakenduste installimiseks kasutage MarketEnablerit

Kui teil on mobiilsideühendusega nutitelefon, kasutab Google riigi määramiseks teie operaatori teavet. Kui teil on juurjuurdepääs, saate installida rakenduse MarketEnabler. See rakendus võimaldab teil teiste teenusepakkujate identifikaatoreid võltsida, muutes teie seadme teise riigi operaatoriks. Näiteks kui valite [meie] T-Mobile, näib teie telefon olevat USA-s T-Mobile'is.

Uuenda: Alates 2014. aastast on MarketEnabler kadunud. Selle arendajad märgivad, et see "enamikul juhtudel ei tööta". Jätame selle jaotise järeltulijate jaoks siia ja saate selle siiski alla laadida selle Google Code'i lehelt, kuid me ei ootaks sellest enam palju.

Kas VPN-i või MarketEnableri trikiga peate võib-olla Google Play poe rakenduse andmed kustutama, et see tuvastaks teie seadme uue riigi. Selleks avage ekraan Seaded, toksake Rakendused, pühkige üle loendisse Kõik, kerige alla Google Play poe rakenduse juurde ja puudutage seda. Puudutage käsku Peata sund, Kustuta andmed ja seejärel Tühjenda vahemälu.

Avage Google Play uuesti ja see peaks loodetavasti teie uue asukoha üles leidma.

Installige rakenduse APK-fail

Kui rakendus on märgitud kokkusobimatuks seetõttu, et asute vales riigis, võite leida rakenduse .APK-faili ja selle oma seadmesse küljele laadida.

Pange tähele, et juhuslike APK-de veebist allalaadimine ja installimine on turvarisk, nii nagu juhuslike EXE-failide allalaadimine mitteametlikest allikatest on Windowsi turvarisk. Te ei tohiks APK-sid alla laadida ebausaldusväärsetest allikatest. Mõnda rakendust pakutakse ametlikult APK-vormingus.

Samuti võite lasta teises riigis tuttavatel inimestel oma seadmest APK-faili välja tõmmata ja teile saata. (AirDroidil on hõlpsasti kasutatav ekstrakti APK funktsioon.)

Uuendage oma Androidi operatsioonisüsteemi

Kui soovite rakendust, mis nõuab Androidi uuemat versiooni, peate selle hankimiseks oma seadme värskendama Androidi uusimale versioonile. Enamik Android-seadmeid ei saa värskendusi, kuid Androidi uuema versiooni saamiseks võite installida kogukonna loodud ROM-e, näiteks CyanogenMod.

Näiteks kui teil on telefon, milles töötab endiselt Android 2.3, piparkoogid, ja soovite installida Chrome'i brauseri (saadaval ainult Android 4.0, Ice Cream Sandwichi ja Androidi uuemate versioonide jaoks), võite leida kogukonna väljatöötatud ROMi nagu CyanogenMod, mis võib teie seadme uuendada Androidi uuemale versioonile, mis võimaldab teil rakenduse installida ja kasutada.

Kas teate veel muid nippe ühildumatute rakenduste installimiseks? Riigipõhiste rakenduste juurde pääsemise VPN- ja MarketEnabler-meetodid ei töötanud enam meie jaoks, kuid kas need töötasid teie jaoks? Kui ei, siis kas leidsite parema meetodi? Jätke kommentaar ja jagage avastatut!

Piltide autorid: Dru Kelly Flickris, Johan Larsson Flickris