Kuidas seadistada Minecrafti, et teie lapsed saaksid sõpradega võrgus mängida

Teie lapsed armastavad Minecrafti, nende sõbrad armastavad Minecrafti ja nad tahavad seda koos mängida, kui nad ei saa olla ühes füüsilises kohas - ja nad paluvad teid, et see juhtuks. Ärge muretsege, te ei pea seda ise välja mõtlema: me oleme siin, et aidata.

Oma laste ja nende sõprade jaoks privaatserveri seadistamine Minecrafti mängimiseks on suurepärane võimalus luua neile turvaline koht meeletult populaarse mängu nautimiseks. Erinevalt avalikest serveritest on privaatserveris ainult mängijad, keda tunnete (teie laps ning sõbrad ja pereliikmed, kellega selgesõnaliselt lubate liituda). Lisaks pole suuri ja halvasti modereeritud servereid kimbutavaid probleeme nagu vandumine, sobimatu sisu ja käitumine või lein (kus mängijad antagoniseerivad teist mängijat, tavaliselt hävitades nende loodud asju või varastades oma asju). privaatserver või kui need kasvavad, teate, kes on süüdlane, ja saate oma vanemaga vestelda.

Selleks on neli võimalust. Järgmistes jaotistes näete kõiki nelja järjestatud kasutusmugavuse järgi - kõige lihtsamast kuni keerulisimani.

Kui otsite lisateavet Minecrafti kohta - mängu, millest teie laps ja kõik tema sõbrad on kinnisideeks, soovitame tungivalt tutvuda meie vanemate juhendiga Minecrafti kohta, kui soovite kindlat ülevaadet mängust, kus on vanemate mured meeles ja põhjalikuma ülevaate saamiseks vaadake meie mängu laiendatud seeriat siin. Nende artiklite kaudu vastatud teie põhiküsimustele mängu kohta saame keskenduda suurele küsimusele: kuidas oma laps turvaliselt võrku viia, et ta saaks oma sõpradega mängida.

SEOTUD:Vanemate juhend Minecrafti kohta

Esimene võimalus: ostke surnud lihtsa jagatud mängu jaoks Minecrafti maailm

 • Plussid: Surnud lihtne. Hostis Minecrafti taga olev ettevõte.
 • Miinused: Toetab ainult 10 mängijat. Lisafunktsioonid puuduvad. (Suhteliselt) kallis.
 • Parim: Igaüks, kes soovib veebiserverit kohe, kohe ilma kärata.

Absoluutne lihtsaim lahendus, käed alla, on Minecraft Realmsi tellimuse ostmine. Minecraft Realms on ainus ametlikult hostitud Minecrafti serveriplatvorm maailmas, kuna seda haldab ja hooldab otse Minecrafti emaettevõte Mojang.

7,99 dollari eest kuus (esimene kuu on tasuta, et saaksite seda proovida), saate hõlpsasti ligipääsetava ja alati ajakohase Minecrafti serveri, millel on kolm maailma pesa (nii et teie lapsed saavad pöörata välja, millistes Minecrafti maailmades nad mängivad) samuti hunnik minimängu malle, kui nad tahavad oma sõpradega minimänge mängida.

SEOTUD:Kuidas seadistada Minecrafti reaalsustega lihtne stressivaba Minecrafti server

Realmsi serverid on rangelt ainult lubatud loendis, mis tähendab, et mängijatele tuleb serverile juurdepääsu saamiseks käsitsi kinnitada - juhuslik inimene ei saa kunagi teie lastega serveriga liituda. Nad saavad toetada kuni 10 mängijat.

Kui teie lapsed tahavad lihtsalt Minecrafti mängida koos sõpradega, pole teil mingit huvi mängida Minecrafti mängumoodulite või serveri pistikprogrammidega (täiustatud tööriistad, mis laiendavad Minecrafti funktsionaalsust) ja nad vajavad ruumi ainult 10 või vähemale mängijale, siis saate Minecrafti Realmsi konto pole mõttetu.

Meil on Realmsi konto seadistamise üksikasjalik juhend, mida saate teha otse oma lapse Minecrafti eksemplaris. Veelgi parem, meil on isegi juhend kohalike Minecrafti maailmade leidmiseks ja nende üleslaadimiseks Minecrafti reaalidesse, et saaksite oma maja ja maailma oma maailmaga töödelda ja muuta see oma maailmaks, nii et ehitusprojekte saab jätkata ilma luksumine.

Teine võimalus: kolmanda osapoole hostid on paindlikud, kuid rohkem käsi

 • Plussid: Parim hinna ja hinna suhe. Võõrustage vähem mängijaid. Toetab pistikprogramme ja täiustatud funktsioone.
 • Miinused: Nõuab rohkem praktilist seadistamist ja vanemate kaasamist.
 • Parim: Vanemad, kes tunnevad Minecrafti mugavust ja teevad käsitsi seadistusi (või vanemad lapsed, kes saavad seda ise teha).

Kui olete nõus investeerima projekti veidi rohkem energiat (või kui teil on väga tehnikatehnikaga laps, kes suudab), siis võiksite kaaluda kolmanda osapoole Minecrafti hosti ostmist.

Realmsi serveri kaudu saab kolmanda osapoole hosti saada palju eeliseid. Kõigepealt saate oma dollari eest rohkem: 8 dollarit kuus, mille kulutate Realmsi serverisse, saate kolmanda osapoole hostina, mis toetab palju rohkem mängijaid (tavaliselt 20 või rohkem selles hinnaskaalas).

SEOTUD:Kuidas valida Minecrafti kaughost

Lisaks sisaldab enamik hoste tuge pistikprogrammidele, mis täiustavad Minecrafti lahedate funktsioonidega, alamdomeeniga, nii et teie lapse serveril on meeldejääv nimi, näiteks “coolkidsbuilding.someMChost.com”, ja heal hostil on isegi veebipõhine juhtpaneel, kus saate serverit juhtida (nt lubatud loendi haldamine ja pistikprogrammide sisse- ja väljalülitamine).

Negatiivne külg on see, et kui teil on rohkem raha kui Realmsi konto ostmisel, saate ka rohkem tööd: teie ülesanne on tagada, et näiteks valge loend oleks sisse lülitatud ja teie Vastutan kõigi keerukamate hostidega pakutavate vilksamiste lisade haldamise eest.

See on absoluutselt rohkem tööd kui lihtsalt Realmsi serveri tellimuse ostmine, kuid see on ka niitee paindlikum. Kui soovite olla rohkem käepärast või teil on laps, kes on piisavalt küps, et olla nende enda serveri administraator, hankige odav majutuskava usaldusväärsest kolmanda osapoole hostimisteenusest, näiteks BeastNode või MCProHosting. Kas vajate teadlike ostude tegemiseks abi funktsioonide võrdlemisel ja vastandamisel? Vaadake meie juhendit Minecrafti kaughosti valimiseks.

Kolmas võimalus: majutage seda kodus - riistvara, probleemid

 • Plussid: Teie ainus kulu on elekter. Teil on kõige üle täielik kontroll.
 • Miinused: Peate kõik installima ja konfigureerima. Teie tarnite riistvara. Pole kiiret alustamist ega sõbralikku armatuurlauda.
 • Parim: Vanemad on Minecrafti ja arvutitega üldiselt väga rahul (või vanematele lastele, kes tahavad väga kätte saada).

Kui peate end geeky tüübiks ja te ei karda oma lastele Minecrafti serveri käitamise kõiki aspekte hallata (või kui teil on lapsi, kes saavad kõigega ise hakkama), saate Minecrafti serveri käivitada kohe sinu maja.

Tagurpidi: teil on kogu protsessi üle täielik kontroll, saate valida mis tahes serveritarkvara, mida soovite, failid salvestatakse otse kodus ja kogu mäng toimub ka kodus. Meil on Mojangist saadava vanilje Minecrafti serveriplatvormi või pistikprogramme toetava kolmanda osapoole serveriplatvormi (näiteks Spigot) seadistamise juhendid.

SEOTUD:Lihtsa kohaliku Minecrafti serveri käitamine (modifikatsioonidega ja ilma)

Negatiivne külg: kui soovite, et server töötaks 24/7, peate arvuti 24/7 tööle jätma (mis kulutab teile sama palju elektrikulusid kuus kui odava Minecrafti hosti ostmine). Serveri sujuvaks käitamiseks vajate piisavalt head riistvara. Välise juurdepääsu lubamiseks serverile (nii et teie lapse sõbrad saaksid liituda) peate pordi edastamise reeglite seadistamisega tegelema ja kui olete sellel kohal, peate tõenäoliselt seadistama dünaamilise DNS-aadressi, et nende sõbrad saavad serveri hõlpsasti üles leida, isegi kui teie kodu IP-aadress muutub.

Kodust kohandatud serveri käitamine on täpselt see, kuidas me oma majapidamises asju ajame (ja mul on sellega väga lõbus), kuid kõigil pole koduserverit, kellest nad niikuinii ööpäevaringselt väljuvad, ega soovi ka sebida nimetatud serveriga ja seda hooldada.

Neljas võimalus: jagage LAN-mängu, kus ootavad suured peavalud

 • Plussid: Ei nõua serveritarkvara ega mingeid teadmisi mängu ega serveri sätete kohta. Tasuta.
 • Miinused: Vajab ruuteri sätete muutmist iga kui teie laps mängib.
 • Parim: Lapsed, kes jagavad sõpra üks kord sinisel kuul (kuid tegelikult pole see kellelegi parim).

Me pole midagi, kui mitte põhjalik, ja lisame selle viimase sissekande mitte niivõrd, kuidas näpunäide, vaid tõenäoliselt mitte. Teie laps võis soovitada, et nende ja nende sõprade koosmängimiseks oleks vaja vaid välja mõelda, kuidas saada kohalik mängfunktsioon Interneti-ühendusse - me oleme siin, et öelda, et see pole seda väärt.

Kui kaks inimest mängivad Minecrafti ühes võrgus (nt teie laps ja tema sõber mängivad teie kodus kahel sülearvutil Minecrafti), saab üks neist hõlpsalt funktsiooni „Ava LAN-ile” kasutada, et mängu kohalikult jagada, nii et nende sõber saaks liituda ja nad saavad koos mängida. Rõngad, mille kaudu peate selle Interneti kaudu töötama, on aga ülimalt tüütud ja liiga käepärased: iga kord, kui teie laps käivitab Minecrafti mängu ja kasutab funktsiooni „Avatud kohtvõrgule”, avaneb see nõuda, et uuriksite oma koduse ruuteri seadetes ja muutke neid (kuna igal LAN-mängul on juhuslik pordi number, mis nõuab värskendatud pordi edastamise reeglit).

Oleme protsessi üksikasjalikult üksikasjalikult kirjeldanud, nii et lugege see julgelt üle, raputage pead ja öelge: "Jah ... ei tehingut. Ma lihtsalt teen neile Realsi konto. " Teil on hea meel, et tegite.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found