Google'i otsinguajaloo kustutamine Androidis

Kui olete Androidi kasutaja, on Google kõikjal kogu opsüsteemis. Teenusele Google Now on Tap pääsete juurde peaaegu kõikjalt, vajutades pikalt avalehe nuppu, hüpates otse kanderaketist teenusesse Google Now või öeldes „OK Google”, et kasutada oma häält peaaegu kõikjal operatsioonisüsteemis. Iga kord, kui teete ühte neist toimingutest, loob see teie Google'i ajaloos uue otsingukirje.

Kui otsite asju, mida te ei soovi, et teised inimesed näeksid - näiteks jõulukinke -, siis võib see olla probleem, kuna järgmine kord, kui avate otsingukasti, kuvatakse kolm viimast otsitud üksust üles.

Kui soovite veenduda, et teie otsinguajalugu onsinu otsinguajalugu, on selle puhastamiseks paar võimalust. Esimene meetod võimaldab teil asjad ükshaaval klaarida, mis on tore, kui soovite kustutada ainult paar asja. Teine võimaldab teil andmeid palju laiemas mahus puhastada. Lähme!

Üksikute otsinguüksuste kustutamine

Üksikute üksuste kustutamine otsinguajaloost ei saa olla lihtsam. Kõigepealt avage teenus Google Now mis tahes viisil, mida tavaliselt teete: libistage avaekraanilt sisse, kui kasutate Google Now käivitusprogrammi, vajutage pikalt avanuppu, et avada Now on Tap või mõni muu meetod, mis teid aitab teenusesse Google Now.

Puudutage sealt otsingukasti - kuvatakse hiljuti otsitud üksuste lühike loend.

Vajutage selles loendis lihtsalt pikka aega seda, mille soovite kustutada. Kuvatakse hoiatus, milles küsitakse, kas soovite otsingupäringu jäädavalt oma ajaloost eemaldada. Ametlikuks muutmiseks puudutage nuppu „Kustuta“.

Ja see on see! Saate seda teha nii paljude otsinguterminite jaoks kui soovite - vanemad hiljutised otsingud kuvatakse uuemate kustutamisel (loomulikult kronoloogilises järjekorras).

Kuidas otsingutulemusi hulgikaupa kustutada

Kui olete otsustanud, et olete otsinud liiga palju asju, mis on mõeldud ainult teie silmadele ja soovite, et sellised asjad teile kunagi meelde ei tuleks (või lasete kellelgi teisel neid komistada), võite oma otsinguajaloo ka hulgi kustutada.

Avage brauseriaken ja minge saidile myactivity.google.com, mis viib teid Google'i tegevuskeskusesse. Sinna pääsete ka hüpates Google Now> Seaded> Kontod ja privaatsus> Minu tegevused. Mõlemal juhul peate tõenäoliselt sellele lehele pääsemiseks sisestama oma parooli.

Puudutage siin vasakus ülanurgas kolme rea menüüd, seejärel valige käsk „Kustuta tegevus”.

See avab menüü, mis võimaldab teil oma Google'i kontolt kustutada igasuguseid asju, nagu reklaamide jälgimine, assistendi käsud, pildiotsingud ja palju muud. Selle õpetuse huvides keskendume siiski lihtsalt otsinguajaloole.

Kõigepealt puudutage rippmenüüd, millel on kiri „Kõik tooted”, ja kerige allapoole, kuni näete „Otsing”.

Kui olete õige kirje valinud, saate valida kustutatava kuupäevavahemiku: täna, eile, viimased 7 päeva, viimased 30 päeva ja kogu aeg. Valige oma mürk ja seejärel puudutage nuppu „Kustuta“.

Sel hetkel kuvatakse hoiatus, mis annab teile teada, et teie otsinguajalugu võib olla oluline. Kui te pole selles veel veendunud, puudutage nuppu „OK”. Te ei saa seda, mida kavatsete teha, tagasi võtta!

Ja sellega on teie valitud ajaraami otsinguajalugu jäljetult kadunud. Puhh!

Tasub meeles pidada, et see pole mõeldud ainult selle konkreetse seadme otsinguajaloo jaoks: see hõlmabkõik oma Google'i kontolt. Pole tähtis, kas olete otsinud oma töölaualt, sülearvutist, tahvelarvutist või telefonist - need valikud hõlmavad valikut.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found