Kuidas leida allalaaditud faile iPhone'ist või iPadist

Kui olete failid oma iPhone'i või iPadi alla laadinud, võib neile juurdepääsemine Maci või PC-ga võrreldes olla segane. Seal on spetsiaalne kaust, kuhu iOS ja iPadOS alla laadivad, ja leiate selle rakenduse Failid kaudu.

Esmalt leidke oma iPhone'is või iPadis rakendus Failid. Kiireim viis selleks on Spotlight Search. Pühkige avakuva keskelt üks sõrm allapoole ja tippige seejärel „Failid”. Puudutage otsingutulemites valikut „Failid”.

SEOTUD:Rakenduse leidmine iPhone'is või iPadis kiiresti

Puudutage allosas valikut „Sirvi” ja seejärel valikut „Minu iPhone'is” või „Minu iPadis” olenevalt sellest, millist seadet te kasutate.

Jaotise „Asukohad” loend varieerub sõltuvalt installitud rakendustest, kuid teie seadmel on alati loend „Minu seadmes”.

Seejärel näete kaustade loendit, mis jällegi varieerub sõltuvalt installitud rakendustest. Üldiselt salvestab enamik inimesi faile kausta „Allalaadimised”, nii et puudutage seda.

SEOTUD:Kuidas oma iPhone'is või iPadis faile Safari abil alla laadida

Näete kõigi allalaaditud failide loendit. Allalaadimise ajal saate faili salvestada kausta, mis pole „Allalaadimised”. Kui te ei näe otsitavat faili, puudutage vasakus ülanurgas tagasinoolt ja seejärel mõnda muud kausta.

Kui olete soovitud faili leidnud, võite selle eelvaate saamiseks puudutada või hüpikmenüü avamiseks toksake ja hoidke seda. Seejärel saate faili koos muude toimingutega teisaldada, kopeerida või ümber nimetada.

Kui olete lõpetanud, väljuge lihtsalt rakendusest Failid. Järgmine kord, kui avate rakenduse Files, on otsitav fail just seal, kuhu jätsite.

SEOTUD:Kõik, mida saate oma iPhone'i või iPadi rakendusega Failid teha