Kuidas kasutada teksti kõneks lahknevusi

Kuigi ebakõla on suurepärane platvorm kõnesideks, ei pruugi te siiski osata (või soovite) oma häälega rääkida. Probleemi lahendamiseks võite kasutada Discordi sisseehitatud teksti kõneks (TTS) funktsiooni.

Teksti kõneks saate kasutada oma Discordi serveris või mõnes muus serveris, kus kanal on tekst kõneks. Need toimingud toimivad ainult Windowsi või Maci Discordi kasutajate jaoks, kuna Androidi, iPhone'i või iPadi kasutajatele pole Discordi kõnesünteesi funktsioonid saadaval.

SEOTUD:Kuidas seadistada oma ebakõlaserveri server

Teksti kõneks lubamine ebakõlaserveris

Kui soovite Discordis teksti-kõneks kasutada, tuleb see kõigepealt lubada oma serveri kanalil. Kui olete serveri omanik või administraator, saate seda teha oma kanali seadetes.

Kanali seadete muutmiseks pöörduge oma serveri poole Discordi töölauarakenduses või Discordi veebisaidil. Hõljutage kursorit kanalite loendis kanali nime kohal ja klõpsake selle kõrval hammasrattaikooni „Seaded”.

Valige oma kanali menüüs „Seaded” vasakul pool vahekaart „Load”.

Kui teil on rolle üksikute kasutajagruppide jaoks, valige roll loendist „Rollid / liikmed”, vastasel juhul valige suvand „Igaüks”.

Paremal kuvatakse saadaolevate lubade loend. Lubage kindlasti valik „Saada TTS-sõnumid”, klõpsates sellest paremal asuvat rohelist kontrollikooni.

Uuendatud rollisätte salvestamiseks valige allservas „Salvesta muudatused“.

Kui see on lubatud, saavad selle rolliga kasutajad (või iga kasutaja, kui valisite rolli „igaüks”), saata kõnesünteesõnumeid teie muudetud kanalil.

Kui soovite lubada tekstkõnesõnumi teistes kanalites, peate neid samme kordama.

Teksti kõneks kasutamine ebakõlas

Kui olete lahkarvamuste kanalil, kus lubatud on kõnesünteesõnumid, saate TTS-sõnumi kirjutades sisestada / tts vestluses, millele järgneb teie sõnum.

Näiteks tippimine / tts tere aktiveerib teie brauseri või seadme kõnesünteesi funktsioonid, korrates sõna "tere" koos sõnumi saatnud ebakõla kasutaja hüüdnimega.

Kanalit korratakse sõnumit ka tekstsõnumina, mida kõik kasutajad saavad vaadata.

Kõigi tekst kõneks sõnumite summutamine vastuolul

Kui te ei ole serveri omanik ega administraator või soovite lihtsalt kõik kõnesõnumid summutada, saate seda teha menüüs Discord kasutaja seaded.

Sellele juurdepääsu saamiseks klõpsake rakenduse Discord või veebisaidi vasakus alanurgas oma kasutajanime kõrval hammasrattaikooni „Seaded”.

Valige menüüs „Kasutaja seaded” vasakul valik „Tekst ja pildid”. Parempoolse kategooria „Tekst kõneks” all klõpsake liugurit, et keelata suvand „Luba käsu / tts taasesitus ja kasutamine”.

Selle sätte keelamine keelab teie kõnes Discordis kõnesüntees kõne, sõltumata igast serverist või kanalist. Saate kanalis tavapäraselt lugeda kõnesünteesi tekstielementi, kuid te ei saa seda teile enam korrata.

Samuti keelatakse teil / tts käskige ennast. Kui soovite seda hiljem ise kasutada, peate need toimingud kordama ja lubama oma kasutaja seadetes uuesti.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found