Kuidas eemaldada DRM iTunes'i filmidest ja telesaadetest

Ostsite iTunesist telesaate või filmi. Soovite seda vaadata oma Android-telefonis, Plexi meediumiserveris või põhimõtteliselt kõiges, mida Apple pole teinud. Miks see ei toimi?

Kõik iTunes'i videoostud on lukustatud Apple'i digitaalsete õiguste haldamise (DRM) skeemi Fairplay abil. See ei tee piraatluse ärahoidmiseks midagi, kuid kindlasti muudab filmide ja telesaadete eest tasuda soovivate inimeste elu tüütuks. Mis on siis piraat, kes ei taha asju vaadata, peaks tegema?

Kui soovite oma videoid vaadata mitte-Apple'i seadmes, peate selle DRM-i ribadeks võtma. Oleme selleks avastanud kaks meetodit, mis mõlemad eemaldavad DRM-i videokvaliteeti kaotamata:

  • Reekviem on tasuta, kuid töötamiseks on vaja iidset versiooni iTunesist.
  • Tuneskit pole tasuta, kuid seda on palju lihtsam kasutada ja see töötab selle kirjutamise ajal iTunes'i uusima versiooniga.

Vaatame mõlemat meetodit; saate otsustada, mis teile paremini sobib. Nende õpetuste jaoks kasutame Windowsi, kuigi Tuneskit pakub ka Maci versiooni. Kahjuks ei tööta Requiem Macis lihtsalt - System Identity Protection muudab iTunes'i alandamise peaaegu võimatuks. Soovitame Requiemi siiski virtuaalmasinas käitada, nii et saaksite seda kasutada Macis Windowsi installi kaudu VirtualBoxis.

Eemaldage DRM lihtne viis: Tuneskit

Ülekaalukalt on videote teisendamiseks kõige lihtsam Tuneskit. See töötab Windowsis ja macOS-is, seda värskendatakse regulaarselt, et töötada koos iTunes'i uusima versiooniga, ja on kadudeta. (Kui soovite seda kõigepealt testida, on Tuneskitil demo, mis võimaldab teil teisendada viis minutit videot.)

Käivitage iTunes ja veenduge, et kõik teisendatavad videod on praegu alla laaditud ja teie arvutis esitamiseks lubatud.

Seejärel käivitage Tuneskit. Alustamiseks klõpsake nuppu „Lisa failid”.

Tuneskit skannib teie iTunes'i teeki; valige, millistest videotest soovite DRM-i eemaldada.

Need lisatakse teie loendisse. Vajutage nuppu "Teisenda" ja teisendusprotsess algab.

Teisendamine võib võtta aega, olenevalt teie protsessorist.

Kui protsess on lõpetatud, klõpsake teisendatud meediumite sirvimiseks nuppu „Teisendatud”.

Teie algsed iTunes'i failid on puutumata ja teisendatud failid asuvad eraldi kaustas.

Klõpsake suurendusklaasil, et faile Windows Exploreris vaadata.

Protsessi toimimise tagamiseks proovige videoid mängida mitte-iTunes'i videopleieris. Peaksite avastama, et nad töötavad ujuvalt.

Palju õnne! Olete DRM-i oma iTunes'i videost eemaldanud ja saate seda nüüd vaadata igal pool, kus soovite.

Tuleb märkida üks väike asi: Tuneskiti DRM-i eemaldamine on video ja 5.1 heli jaoks kadudeta, mis tähendab, et te ei kaota kvaliteeti. Kui aga teie videol on ka stereo AAC-pala - või ainult on varustatud stereo AAC-palaga - Tuneskit teisendab selle heliriba sellest, mida võime öelda, mille tulemuseks on väike (enamusele märkamatu) helikvaliteedi kaotus. Nii et kui te tõesti hoolite helikvaliteedist, veenduge, et kasutaksite 5.1 Dolby Digital'i pala, mitte 2-kanalilist AAC-pala - või kasutage stereoradade jaoks allpool Requiemi meetodit.

Vaba ja keeruline viis: Reekviem

Requiem on tasuta Java-põhine rakendus, mis võimaldab Fairplay DRM-i iTunes'i videotest eemaldada. Saak: seda pole mõnda aega hooldatud ja see töötab ainult iTunes 10.7-ga, mis ilmus tagasi 2012. aastal.

ITunes 10.7 seadistamiseks võite kasutada kahte lähenemisviisi:

  • Võite iTunes oma arvutist täielikult desinstallida, seejärel installida iidse iTunes 10.7. Kui olete veetnud palju aega oma iTunes'i seadistuste muutmiseks ja te ei soovi midagi kaotada, pole see lähenemine soovitatav. Samuti on see väga halb mõte, kui olete iPhone'i või iPadi kasutaja, sest iTunes'i vanemad versioonid ei saa iOS-i uuemate versioonidega sünkroonida.
  • Võite installida iTunes 10.7 arvutisse, kus te tavaliselt iTunes'i ei kasuta, või seadistada virtuaalse masina spetsiaalselt DRM-i eemaldamiseks videotest. Puhta alustamine tähendab, et peate kõik teisendatavad videod uuesti alla laadima ja neile volituse andma, kuid see takistab teil iTunes'i aktiivset installimist segamini ajada.

Lihtsuse huvides soovitame teil iTunes 10.7 seadistada masinas, kus te muidu ei kasuta iTunes'i, virtuaalset ega muud. Seal on lihtsalt palju vähem, kui võib valesti minna. Kui seda teete, jätke julgelt üks samm allpool.

Esimene samm: desinstallige iTunes'i uuemad versioonid täielikult (kui see on vajalik)

Kui kavatsete iTunes'i aktiivse installi alandada, on meil veel palju tööd teha. Windowsis minge juhtpaneelile> Programmid ja funktsioonid, seejärel desinstallige kõik, mille on teinud Apple Inc., sealhulgas iTunes, Bonjour ja Apple Software Update. Veenduge, et arvutisse ei jääks midagi Apple'iga seotud.

On võimalus, et pärast kõige eemaldamist ei toimi vana iTunes'i installimine. Meil ei olnud testides seda probleemi, kuid teie läbisõit võib erineda. Tarkvarast nagu Revo Uninstaller võib probleemide korral abi olla.

Teine samm: installige iTunes 10.7 ja veenduge, et teie videod on volitatud

Minge iTunes 10.7 allalaadimislehele. ITunes'i installimiseks laadige käivitatav fail alla. Keela automaatne värskendamine.

Seejärel ujutage endas nostalgias lähimineviku järele, kuna eelmise aasta iPhone'e ja iPade reklaamitakse installi slaidiseansil.

Kui installimine on lõpule jõudnud, märkate, kui palju iTunes on viie aasta jooksul muutunud. Minge poodi ja laadige alla kõik videod, mida soovite teisendada. (Te ei saa neid olemasolevast süsteemist teisaldada - selle toimimiseks peate iTunes 10.7 videod uuesti alla laadima.)

Kui allalaadimised on lõpule jõudnud, veenduge, et teie videoid ka iTunes'is esitataks. Võimalik, et peate arvutile volituse andma ja mõnel juhul terved videod uuesti alla laadima.

Kolmas etapp: installige Java Runtime Environment (kui see on vajalik)

Requiem nõuab töötamiseks Java Runtime'i keskkonda, minge Java allalaadimislehele ja laadige alla JRE installer.

Java installimiseks käivitage käivitatav fail.

Nüüd, kui Java on installitud, saame lõpuks Requiemi käivitada.

Neljas etapp: käivitage reekviem

Eeldades, et kõik teie allalaadimised on lõpule jõudnud, sulgege iTunes. Laadige alla Requiem, kui te pole seda veel teinud. (Kui teid suunatakse lehele „Anti Leech”, proovige paremklõpsata allalaadimislingil ja kleepida see aadressiribale.) Programm on ZIP-fail ja kaasaskantav, nii et avage see ja eraldage käivitatav fail kõikjal meeldib.

Kiire märkus: kui soovite säilitada subtiitrid ja muud metaandmed, peate enne Requiemi käivitamist käivitama mkvtoolnix ja CCExtractor.

Käivita Requiem otsib teie iTunes'i kataloogi kaitstud failide leidmiseks ja eemaldab seejärel kaitsed.

Vigade ilmnemisel veenduge, et olete iTunesile volituse andnud ja videoid saab esitada.

Kui protsess on lõpetatud, kustutab Requiem teie videote kaitstud versioonid ja asendab need täiesti kaitsmata versioonidega.

Minge Windows Exploreris oma meediumikausta ...

... ja veenduge, et videod töötaksid, avades need millegi muu kui iTunesiga.

Palju õnne! Olete DRM-i oma videost eemaldanud ja saate seda nüüd mängida ükskõik millise meediumipleieriga, kui paganama hea. Reekviemi video- ja helikonversioonid on täiesti kadudeta, nii et kvaliteedi langus ei kao - olenemata sellest, millist helirada kasutate.

Kui te ei oska öelda, on Tuneskit kaugelt lihtsam meetod, eriti kui teil on palju faile, mida eemaldada. Tasuta meetodiga võib valesti minna nii palju pettumust valmistavaid asju. Aga kui olete tõesti raha kulutamise vastu, võib Requiem töötada näpuotsaga ... seni, kuni olete nõus vaeva taluma.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found